Capatrex 1 kapsula - Podpora erekcie

Capatrex 1 kapsula
Capatrex 1 kapsula
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 20% 2,04 €
Původní cena: 9,99
Naša cena:
7,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
408328
◌ do 7 dní


Balenie 1 kapsula
Capatrex 1 kapsula Podporte svoju sexuálnu aktivitu pomocou výrobkov Capatrex.

Popredný svetový prípravok určený k podpore sexuálnych funkcií u mužov. Doprajte si zvýšenú sexuálnu aktivitu spôsobenú patentovanou kombináciou Capatrex™.

Capatrex™ je svetová jednotka v oblasti prírodných doplnkov pre zvýšenie sexuálnej výkonnosti u mužov. Ide o medicínsky objav na prírodnej báze bez vedľajších účinkov určený mužom, ktorí chcú dosiahnuť dlhé, tvrdé a trvalé erekcie. Či už sa stretávate s dysfunkčné poruchou erekcie alebo chcete dosiahnuť tvrdšie a uspokojivejší erekcie.

Potravinový doplnok založený na zmesi bylín je určený pre mužov, Ktory chcu dosiahnuť Dlhodobé, tvrdé a trvalé erekcie. Zloženie výrobku je 100% prírodný, z výťažkové škoricou, ženšenu a ďalšie.

Zapitím dostatočným množstvom tekutín zaistíte hydratácie bylín v pripravku. Zaistíte si tím najväčších prínos účinných Latok pre telo.

Vplyv kapsule b mal zacat pôsobiť do 30 minút od požitím Lieke. Celkový účinok si mozem dopriať po dobu až trochu dní!

Balenie: obsahuje 1 kapsule
Dávkovanie: 1 až 2 kapsule raz za 24 hodín, zapiť dostatočným množstvom tekutín
Zloženie: kokorík mnohokvetý 44 mg, Krpčiarka 120 mg, Korenie dlhý 80 mg, Extrakt ženšenu 64 mg, Škorica 68 mg, rozchodnica ružová 68 mg, Škrob 4 mg.
Výrobca: C.P.X. Karlovy Vary

Upozornenie: Potravinový doplnok s obsahom bylín, minerálov a aminokyselín. Neužívajte Ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčaná denne dávkovaním. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade neznášanlivosti Alebo alergickej reakciám na niektore z ingredienciám okamžite preruší používaním.

Prípravok je autorizovaná na ministerstvo zdravotníctva v príslušnom Registri IS rohy pod č. OVZ-35.1-27.08.2014-44734

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma