Shunga Dragon Cream 60ml erekčný krém - Podpora erekcie

Shunga Dragon Cream 60ml erekčný krém
Shunga Dragon Cream 60ml erekčný krémShunga Dragon Cream 60ml erekčný krémShunga Dragon Cream 60ml erekčný krémShunga Dragon Cream 60ml erekčný krém
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 22% 8,04 €
Původní cena: 35,99
Naša cena:
27,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
122966
● SKLADOM


Farba čierna
Obsah 60ml
Typ krém
Určené pre muža (aplikácia vmasírovaním na penis)
Vhodné na zlepšenie erekcie, stimulácia penisu, zvýšená citlivosť vagíny pri sexe
Stimulácia penisu, vagíny partnerky
Zloženie prírodné výťažky a byliny
Shunga Dragon Cream 60ml erekčný krém Erotický afrodiziakálne krém Shunga Dragon Cream určený pre vzájomnú stimuláciu. Erekcia muža nadobudne antickej dračie sily. Koncentrované množstvo afrodiziakálnych látok umocní stimuláciu ženy aj muža.

Krém pravidelne strieda hrejivý a chladivý pocit. Malé množstvo krému sa aplikuje po celej dĺžke penisu (vrátane žaluďa). Žene sa nanesie malé množstvo na klitoris a okolo pošvového vchodu. Aplikácia krému výrazne zvyšuje sexuálnu chuť, energiu a u náprotivku výrazne podporuje orgazmus a nutkavost.

Zloženie Shunga Dragon Cream je plne prírodné. Výťažky z prírodných zdrojov a bylín pomáhajú uvoľniť plnú silu a energiu mužského nástroja.

Účinky sú tak silné, že po vyvrcholenie možno takmer okamžite pokračovať s rovnakou sexuálnou chuťou ako pred stykom. Za zmienku tiež stojí veľmi búrlivé vyvrcholenia ako u mužov, tak aj ženy.

Vlastnosti:
- krém v balení s obsahom 60ml
- stimulácia priebežným striedaním tepla a zimy
- podporuje erekciu
- búrlivej vyvrcholenie pre ženu aj muža
- zvýšenie sexuálnej túžby a energie
- veľké množstvo koncentrovaných afrodiziakálnych látok

Použitie:
Odporúčame vzájomnú aplikáciu, počas milostnej predohry. Menšie množstvo krému vmasírujte na celý penis vrátane žaluďa. U žien aplikujte na klitoris a okolie pošvového vchodu. Prvé účinky sa dostavia počas krátkej chvíľky.

Účinné látky:
Krpčiarka, L-arginín, Maca, Tribulus, Capsicum, Vanillyl butyl éter, Svetlice farbiarsky, extrakty z oleja avokáda, sezamu a hroznového vína

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma