ViaMax Power Tabs - 20 tabs - Podpora erekcie

ViaMax Power Tabs - 20 tabs
ViaMax Power Tabs - 20 tabs
Hodnotenie: (77x) 3,62
Ušetríte: 32% 19,20 €
Původní cena: 59,99
Naša cena:
40,79

Objednávací kód
Dodacia lehota:
902020
● SKLADOM


balenie 20 tabliet
ViaMax Power Tabs - 20 tabs Prípravok s mohutným účinkom na Vašu mužnosť. Spoľahlivo pomáha pri nedostatočnej erekcii.
Prípravok ViaMax Power je svojimi účinkami často prirovnávaný k Viagre, je tiež prezývaný česká Viagra bez predpisu.
Charakteristika ViaMax Power:
100% prírodný produkt
ViaMax PowerTabs je jeden z najúčinnejších a najefektívnejších dostupných potravinových doplnkov, pomáhajúci zvýšiť sexuálnu túžbu, energiu a podporuje celkovú pohlavnú a telesnú zdatnosť. Účinok je okamžitý (do 1 hodiny) a zvyčajne trvá viac ako 24 hodín. ViaMax Power Tabs je prírodný produkt pre každého kto hľadá väčšie a lepšie celkové uspokojenie v sexuálnom živote.
ViaMax Power Tabs je konečne prírodný produkt pre všetkých mužov, ktorí si želajú zlepšiť svoj sexuálny život. Aj preto je ideálny pre všetkých ostatných mužov ktorí netrpia žiadnou sexuálnou dysfunkciou, podávajú potom lepší sexuálny výkon po užití Nutraceutica s PDE5 inhibičný funkcií. Výsledky skúšok s Viamax Power Tabs ukázali, že minimálne u 88% mužov vrátane tých ktorí nemajú žiadne problémy došlo k zlepšeniu ich erekcie a celkového sexuálneho výkonu počas užívania tohto prírodného výrobku.
ViaMax:
Umožňuje Dlhší a lepší erekciu, s umocňujúcim prvkom
Kratšiu dobu odozvy na sexuálnu stimuláciu
Kratšia doba zotavovacej fázy (schopnosť opakovanej erekcie a jej udržanie)
Lepšiu kontrolu predčasnej ejakulácie


Zloženie ViaMax:
ViaMax PowerTabs obsahuje schválenú a dokonale vyviazne kombináciu testovaných afrodiziak určených poskytujúcich potravinový doplnok pre zvýšenie túžby a potešenie.


ViaMax Power Tabs obsahujú nasledujúce substancie:
Tribulus Terrestris - výťažok obsahuje prírodné fytotestosteron, hormón, ktorý bežne reguluje sexuálnu silu mužov i žien. Tento výťažok je zvyčajne používaný pre boj s nízkou sexuálnou aktivitou.

Epimedium bol využívaný už Dioscoridem a je prastarou rastlinou so silnými afrodiziakálnymi účinkami, ktorá bola dlho využívaná v Japonsku a Číne. Podľa botanických údajov Epimedium stimuluje centra sexuálnej túžby mužov i žien.

Eurycoma longifolia - známa tiež ako Tongkat Ali. Jej afrodiziakálne účinky boli v ľudovej medicíne využívané po stáročia pre zvýšenie vitality a energie.

Maca - Juhoamerická rastlina z rovnakej rodiny, z ktorej pochádzajú tiež zemiaky, je často nazývaná Peruánsky ženšen, hoci s ženšenom nemá nič spoločné. Má sa za to, že maca prirodzeným spôsobom stimuluje sexuálnu túžbu a obmedzuje stres a úzkosť a bola dlho používaná pre zvýšenie vitality a duševného sviežosti.

Gingko Biloba - jedna z najstarších rastlín na zemi, gingko bolo v Číne využívané ako liečivá rastlina po niekoľko tisíc rokov. Gingko je používané ako potravinový doplnok pre prirodzenú stimuláciu fyzického a psychologické výkonnosti a to vďaka svojim antioxidačným účinkom

Cnidium Monnier - v Číne známy ako Še Šuang Thein je jedným z najdôležitejších ingrediencií ViaMax Power Tabs. Cnidium Monnier ovplyvňuje vylučovanie oxidu dusnatého, ktorý podporuje krvný obeh na účely túžby a potešenie.

Butea Superba - rastie takmer výhradne v horských oblastiach Thajska a ľudia ho používali po stáročia. Hľuzy boli dlho využívané ako afrodiziakum a pre zvýšenie vitality.


PowerTabs pracuje dvoma spôsobmi:

ViaMax® PowerTabs blokuje v tele enzým nazývaný phosphodiesterase-5, alebo ak PDE-5. Toto uvoľní napätie svalov a umožní toporivým telieskam v penise lepšie sa rozšíriť a tým súčasne do nich môže vstúpiť viac krvi. Výsledkom použitia ViaMax PowerTabs je teda ľahšie získanie a udržanie erekcie.

ViaMax® PowerTabs celkovo podporuje dlhodobý mechanizmus pre podporenie pohlavného výkonu. Prírodné extrakty obsiahnuté vo výrobku zvyšujú v tele obsah mužského pohlavného hormónu testosterónu, dopamínu a adrenalínu, ktoré sú dôležité pre sexuálny výkon.

Obsah balenia: 20 kapsúl
Dávkovanie: maximálne 1 - 2 kapsule denne, 1 až 2 pred aktom
Zloženie (v 1 kapsule): 550 mg kapsule, 55 mg Rosea Rhodiola, 50 mg Condonopsis, 5 mg Eucommia, 40 mg Cuscuta, 40 mg Rubus, 35 mg Lycium, 35 mg Dang Gui, 35 mg Schisandra, 30 mg Rehmannia, 20 mg Cinnamon Bark, 20 mg Achyranthes, 20 mg Biota išla a 20 mg Dioscorea, 10 mg Jujube, 10 mg Atractylodes, 10 mg Cherokee Rose-hip, 10 mg Cornus, 10 mg White Peony Root, 5 mg Astragalus, 5 mg fleece Flower Root, 5 mg Gingko, 5mg Licorice, 5 mg Poygala, prísady v kapsuli: želatína a glycerol, farbivo: E133, E171
Skladovanie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.
Výrobca: Herb Supply Logistics (Lotyšsko)

Vyrobené v Lotyšsku

% ODD - odporúčaná denná dávka

UPOZORNENIE: Potravinový doplnok s obsahom bylín, minerálov a aminokyselín. Neužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade neznášanlivosti alebo alergické reakcie na niektorú z ingrediencií okamžite prerušte užívanie.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma