Afrodiziaká - stimulácia klitorisu

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » Afrodiziaká » Stimulácia klitorisu
Afrodiziaká patrí už od čias Antiky medzi zaručené stimulanty pre navodenie romantické a erotické nálady ako u mužov, tak aj u žien. Kvalitné afrodiziaka pomôžu mužom zlepšiť erekciu a predĺžiť súlož, ženám uľahčí dosiahnutie orgazmu, uľahčí análnu stimuláciu. Chcete prežívať intenzívnejšie pocity pri milovaní? Vyskúšajte zaručená a vyskúšaná afrodiziaka z našej širokej ponuky.

Dnešná akčná ponuka

  • Shunga Rain of Love G-spot Arousal Cream 30ml 28,95 € 36,99 € Shunga Rain of Love G-spot Arousal Cream 30ml Shunga Rain of Love G - spot Arousal Cream je krém priamo zameraný na vyvolanie mokrého orgazmu (ženskej ejakulácie). Tento krém pochádzajúci z Kanad
  • Viagel for Women 30ml 11,95 € 14,99 € Viagel for Women 30ml Viagel pre ženy, eroticky stimulujúci gél pre ženské genitálie. Zvyšuje citlivosť, Mnoho žien používa Viagel pre ženy, aby sa dosiahla optimálna s
  • Hot ERO black line Prorino clitoris cream 50ml 14,95 € 18,49 € Hot ERO black line Prorino clitoris cream 50ml Prorino clitoris cream je jemný stimulačný krém na klitoris, ktorý zvyšuje prekrvenie a výrazne zvyšuje vzrušenie a sexuálnu dráždivosť. Môže tiež p
Strana 1 z 1 1
Produktov na stránku:
Shunga Dragon Cream 60ml erekčný krém

Shunga Dragon Cream 60ml erekčný krém

27,95 €
35,99 €


SKLADOM

Erotický afrodiziakálne krém Shunga Dragon Cream určený pre vzájomnú stimuláciu. Erekcia muža nadobudne antickej dračie sily. Koncentrované množstvo afrodiziakálnych látok umocní stimuláciu ženy aj muža. Krém pravidelne strieda hrejivý a chladivý pocit. Malé množstvo krému sa aplikuje po celej dĺžke penisu (vrátane žaluďa). Žene sa nanesie malé množstvo na klitoris a okolo pošvového vchodu. Aplikácia krému výrazne zvyšuje sexuálnu chuť, energiu a u náprotivku výrazne podporuje orgazmus a nutkavost. Zloženie Shunga Dragon Cream je plne prírodné. Výťažky z prírodných zdrojov a bylín pomáhajú uvoľniť plnú silu a energiu mužského nástroja. Účinky sú tak silné, že po vyvrcholenie možno takmer okamžite pokračovať s rovnakou sexuálnou chuťou ako pred stykom. Za zmienku tiež stojí veľmi búrlivé vyvrcholenia ako u mužov, tak aj ženy. Vlastnosti: - krém v balení s obsahom 60ml - stimulácia priebežným striedaním tepla a zimy - podporuje erekciu - búrlivej vyvrcholenie pre ženu aj muža - zvýšenie sexuálnej túžby a energie - veľké množstvo koncentrovaných afrodiziakálnych látok Použitie: Odporúčame vzájomnú aplikáciu, počas milostnej predohry. Menšie množstvo krému vmasírujte na celý penis vrátane žaluďa. U žien aplikujte na klitoris a okolie pošvového vchodu. Prvé účinky sa dostavia počas krátkej chvíľky. Účinné látky: Krpčiarka, L-arginín, Maca, Tribulus, Capsicum, Vanillyl butyl éter, Svetlice farbiarsky, extrakty z oleja avokáda, sezamu a hroznového vína

Shunga Vaginal Tightening Gel Organica 30 ml

Shunga Vaginal Tightening Gel Organica 30 ml

32,95 €
35,99 €


SKLADOM

Vaginálny krém stvorený svetoznámou značkou Shunga pre ženy, ktoré chcú užšiu vagínu. Veľmi účinný prípravok ti pomôže docieliť stavu, kedy si budeš pripadať opäť úzka ako panna. Shunga Hold Me Tight Vaginal Tightening Gel Organica tí prinesie naozaj úzku vagínu, tvoj partner ťa bude vice vnímať a stimuláciu si výrazne vice užijete obaja do sýtosti. Pomôže dosiahnuť vyššie prežitkov pri masturbácii a celkovo sexuálnej aktivite. Jeho tri prírodné zložky sú tým pravým, čo ťa dovedie k svojmu vysnívanému zážitku. Prírodné extraxt v podobe Alechemie je známy pre svoje kontrakčné účinky, Lišajník islandský pre dlhodobé sťahovanie sliznice a Aluma sťahuje sliznicu i pokožku (používa sa aj v pánskej kozmetike pre stiahnutie drobných rán). Pravidelné používanie ti pomôže udržať svoju krásku v bezpečí. Krém Shunga Hold Me Tight Vaginal Tightening Gel Organica prispieva k prevencii proti bakteriálnym a mykotickým infekciám, odstraňuje pachy a obnovuje prirodzenú vlhkosť vagíny. Prírodné výťažky tohto lieku majú vyššiu účinnosť ako iné náhradky. Pokiaľ si s iným gélom nebola spokojná, zvoľ túto prírodnú variantu. Zloženie je úplne unikátne a obsahuje veľké množstvo zastúpených látok, ktoré podporujú užšiu vaginálni sliznici. Hlavné účinné látky: Alchemia, Lišajník islandský, Alum Použitie: Tesne pred pohlavným stykom (cca 15 min) nanes malé množstvo gélu na špičku prsta a vmasíruj okolo pošvového vchodu. Ďalšie menšie množstvo aplikuj nanesením do pošvy a jej steny. Pri každom ďalšom použití už môžeš použiť väčšie množstvo podľa vlastnej potreby. Upozornenie: Nevhodné pre tehotné ženy. Môže vyvolávať kontrakcie!

Durex Orgasmic Gél 10ml - na stimuláciu klitorisu

Durex Orgasmic Gél 10ml - na stimuláciu klitorisu

8,95 €
11,99 €


SKLADOM

Revolučný stimulačný gél Durex Orgasmic Gel. Durex Orgasmic Gél je určený na stimuláciu klitorisu a zintenzívnenie orgazmov. Produkt úplného génia. Stačí len pár kvapiek. Tie počas predohry vmasírujete na klitoris a pocíťte úplne zmyselné a vzrušujúce vlny príjemného otepľovanie, chladenie a mravčenie. Špeciálne zloženie poskytujúce pocity otepľovanie, chladenie alebo mravčenie. Durex Orgasmic Gél zvyšuje citlivosť ženských intímnych partií. Jedna fľaštička zabezpečí až 20 jedinečných orgazmov.

Sensuva ON Arousal Oil for Her Bottle 5 ml

Sensuva ON Arousal Oil for Her Bottle 5 ml

19,95 €
25,99 €


SKLADOM

Konečne je tu prírodný olej, silný stimulant ktorý naozaj funguje! Sensuva ON Arousal Oil for Her Original je prírodný veľmi koncentrovaný produkt na podporu ženskej sexuálnej vzrušivosti a túžby. Napomáha vyššej citlivosti pri sexuálnej stimulácii. Napomáha s vybalansovaním sexuálnych hormónov. Dodáva energiu a pozitívnu sexuálnu náladu. Vmasíruje sa do erotických ženských partií priamo pred sexuálnym aktom.

Shunga Rain of Love G-spot Arousal Cream 30ml

Shunga Rain of Love G-spot Arousal Cream 30ml

28,95 €
36,99 €


SKLADOM

Shunga Rain of Love G-spot Arousal Cream je krém priamo zameraný na vyvolanie mokrého orgazmu (ženskej ejakulácie). Tento krém pochádzajúci z Kanady vyvolá u Vašej partnerky miestami až ultimátne vnútorné orgazmy, zakončené výstrekom (ženskou ejakuláciou), ktorý Vám prinesie nové a nezabudnuteľné zážitky. Aplikácia: Pre vyvolanie mokrého orgazmu, naneste na prst malé množstvo krému, dopravte ho na bod G a rozotrite. Partnerke sa po chvíľke začne stupňovať pocit veľmi dráždivého tepla na bod G, ktorý súčasne pri sexuálnej aktivite (pohlavný styk alebo vibrátor) bude zakončený orgazmom často končiacom ženskou ejakuláciou (Squirt). Súčasťou balenia je podrobný návod, vrátane obrázkové predlohy obsahujúcej polohy zamerané na stimuláciu bodu G pre cielené vyvolanie ženského výstreku.

Hot ERO black line Prorino clitoris cream 50ml

Hot ERO black line Prorino clitoris cream 50ml

14,95 €
18,49 €


SKLADOM

Prorino clitoris cream je jemný stimulačný krém na klitoris, ktorý zvyšuje prekrvenie a výrazne zvyšuje vzrušenie a sexuálnu dráždivosť. Môže tiež pomôcť k ešte intenzívnejšiemu vyvrcholeniu. Prorino clitoris cream použite bezprostredne pred pohlavným stykom.

Clitoris Spray stimulating 50 ml

Clitoris Spray stimulating 50 ml

11,95 €
16,99 €


SKLADOM

Vysoko kvalitný stimulačný sprej ozvláštni každé erotické potešenie. Vďaka éterickým extraktom (Benzyl Nicotinate, olej z listov škorice, rozmarínový olej, olej z listov klinčekov, Aloe Vera) sa dočkáte nielen výbušné erotické stimulácie, ale aj vďaka prehrievacím účinkom genitálií zažijete nečakané vyvrcholenie.

Clitoris Creme 30ml

Clitoris Creme 30ml

11,95 €
14,99 €


SKLADOM

Stimulujúci krém na klitoris s vybranými éterickými olejmi, ktoré napomáhajú stimuláciu a vyššiemu zážitku pri milovaní. S jemnou pomocou zažijete intenzívne vyvrcholenie! Zvyšuje pocit potešenia a revitalizačné efekt.

Viagel for Women 30ml

Viagel for Women 30ml

11,95 €
14,99 €


SKLADOM

Viagel pre ženy, eroticky stimulujúci gél pre ženské genitálie. Zvyšuje citlivosť, Mnoho žien používa Viagel pre ženy, aby sa dosiahla optimálna sexuálna rozkoš. Genitálie sú citlivejšie a prekrvenejšie. Gél sa aplikuje priamo na klitoris, ktorý zlepšuje prietok krvi a postupne dochádza k striedaniu teplej a studenej brnení. Vagína je vlhšia. Klitoris je extra citlivý, ktorý vyvolá intenzívne pocity chtíč. Keď sa klitoris stimuluje týmto gélom Váš orgazmus bude intenzívnejší. Sexuálne stimulujúci, senzačne dráždivý!

V-Activ for women - spray 50ml

V-Activ for women - spray 50ml

12,95 €
14,99 €


SKLADOM

V-Activ Stimulation Spray WOMAN pôsobí na intímnu oblasť povzbudzujúcim a eroticky stimulujúcim účinkom. Nastriekajte prípravok V-Activ Stimulation Spray WOMAN v niekoľkých dávkach na celé vonkajšie pysky, ohanbia a klitoris a nechajte pôsobiť.

Strana 1 z 1 1

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma