Akčná ponuka

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » Akčná ponuka
Strana 1 z 187 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 187
Produktov na stránku:
Fetish Fantasy Shock Therapy Silicone Cock Straps

Fetish Fantasy Shock Therapy Silicone Cock Straps

59,95 €
71,99 €


SKLADOM

Dajte svojmu sexuálnemu ten správny náboj s Fetish Fantasy Shock Therapy Silicone Cock Straps! Perfektná pomôcka pre začiatočníkov aj všetkých milovníkov elektro-sexu. Pružní silikónové štipce sa zvládnu prispôsobiť takmer všetkým veľkostiam - väčším aj menším penisom a guliam. Jednoducho sa pripojí k hlavnej stimulačné jednotke, ktorá sa postará o ten správny náboj. Krúžky majú dvoje využitie. Privádza elektro šoky a ešte fungujú ako erekčné krúžky, takže oddiali vyvrcholenie! Hlavnou časťou Fetish Fantasy Shock Therapy Silicone Cock Straps je elektro-stimulačný jednotka. Ponúka niekoľko možností použitia a funkcií. Celkom 3 rôzne nastavenia si zvolíte podľa vlastných potrieb. Plynulým regulačným kolieskom nastavujete intenzitu šoku, od jemného šteklenie až po silné pulzovanie. Prepínaním medzí "SLOW" a "FAST" volíte frekvenciu vami prijímaných šokov. Kompaktná stimulačné jednotka sa môže využívať samostatne navolením módu "IN". V tomto móde budú šoky vydávané do oválneho miesta na tele ovládača. Možno ho využiť na stimuláciu ruky alebo iné hrátky. Prepnutím do režimu "OUT" sú šoky vysielané do silikónových krúžkov.

Pipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 Mega Masturbator

Pipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 Mega Masturbator

239,95 €
299,99 €


SKLADOM

Každý muž sníval o tom mať sex s takou sexy ženskú, tak na čo čakáte? Stačí Pipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 vytiahnuť z krabice, nalubrikovat pribaleným gélom a poriadne to rozbehnúť. Pevné telo, krásne krivky, úzky pás, mega veľké prsia - Pipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 vám splní všetky mužské sny. Mäkká vagína pojme celý váš penis a pošle ho priamo do neba. Jednosmerná vstupenka do raja. Pevný zadoček s reálnym spracovaním análu, stačí vytiahnuť vaše náradie z vagíny a presedlať o kúsok nižšie. Obrovský prsia veľkosti 36DD s pevnými bradavkami. Na čo ešte čakať, Pipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 vám zvládne urobiť luxusné titty-fuck! Hrátky s pevnými prsiami, dotýkať sa super úzkeho pásu, zasunúť kam sa vám zapáči - NIKDY nepovie nie! Pipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 si nebude sťažovať na bolesť hlavy alebo na svoje dni. Všetko si nechá páčiť, a dopraje vám to najlepšie. Vo dne, v noci pripravená si s vami užívať. Nechá vás vyvrcholiť kam sa vám zachce, bez rečí, s radosťou. Stačí Pipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 len poriadne očistiť čističom na erotické pomôcky. Ani veľa miesta nezaberie, šupnete ju pod posteľ alebo do skrine. Nebude odvrávať, žiadne blbé poznámky, bez starosti, že by mohla otehotnieť, lepšie ako skutočná ženská. Je to neobmedzený prístup k sexu za ľubovoľné dennej doby, na akomkoľvek mieste, všetko pripravené pre váš penis a potešenie! Špecifikácia produktu: - hmotnosť: 5.4 kg - rozmery: 52 x 29 x 15 cm - materiál Fanta Flesh perfektne napodobňujúci ľudskú kožu Obsah balenia: - masturbátor FUCK ME SILLY 2 - DVD - lubrikačný gél - čistiaci prostriedok

Kokos Adarashi Masturbator

Kokos Adarashi Masturbator

51,95 €
63,99 €


SKLADOM

Bol večer a bola celá nedočkavá. Kokos Adarashi Masturbator si s vami hrala, chcela to. Vystrčila na vás svoj guľatý zadoček. Nechcela už ďalej čakať. Hovorila si o vás. Roztvorila pysky, aby ste sa mohli podávať, aká krásna je. Nabitá, plná skúseností, plná žiadostivosti si s vami užiť - to je masturbátor Kokos Adarashi Masturbator. Otvárateľné pysky ako na pravej vagíne. Realistické spracovanie celej vagíny je posunuté na úplne novú úroveň. Ružový vnútro tento vnem ešte viac prehlbuje. Masturbátor Kokos Angel 2 Masturbator sa stará o mužskej uspokojenie do posledného detailu. Úzka vagína s 8 stimulačnými guličkami nedá vášmu uspokojenie spať. Starostlivo premyslený vnútorný kanál masturbátora Kokos Angel 2 Masturbator má veľa skvelých ženských vychytávok. Masturbátor má realisticky tvarovanú vagínu, dokonca má vlastný bod G! Ponúkne vám tu najviac vzrušujúce zábavu, ktorú ste kedy ochutnali. Po celej vnútornej stene masturbátora Kokos Angel 2 Masturbator je nespočet stimulačných výstupkov, brán a hrbolčekov. S každým miestom sa pocit mení. Vrchná a spodná stena sú inak tvarované. Každý zásun bude unikátny záplavou potešenie pre vaše zmysly. 8 stimulačných guličiek vnútri masturbátoru Kokos Adarashi Masturbator sa postará o čo najreprezentatívnejší zážitok. Pci kaýdém zasunieme budú stimulovať penis od samotnej špičky až po jeho úplný koreň. Nechajte sa zaplativ prísunom testosterónu a ukážte, ako sa to správne robí! Na čistenie masturbátora Kokos Angel 2 Masturbator doporučujeme používať kvalitných čistiacich prostriedkov pre erotické pomôcky.

Kokos Angel 2 Masturbator

Kokos Angel 2 Masturbator

59,95 €
71,99 €


SKLADOM

Stála pri zábradlí, celá nahá. So vyšpuleným zadočkom a čakala. Bolo to jej prvýkrát. Nedočkavá, plná očakávania žadonila, aby ste už začali. Pysky panny Kokos Angel 2 Masturbator sa pomaly roztvorila a vy ste videli, aká ružová bola. Mierne jej zčervenali tváre, dala vám všetko čo mala, pravý anjel. Pysky pravej panny, vnútri nedotknutá, nadprirodzene úzka. Kokos Angel 2 Masturbator si vás praje mať v sebe. Realistický dizajn všetkých kútov jej tela vám nedá spať. Pysky ohanbia, ktoré možno roztvoriť, vnútri ružová vagína, do detailu vymodelovaný vnútro plný záhybov, bodiek a výstupkov. Masturbátor Kokos Angel 2 Masturbator sa stará o mužskej uspokojenie do posledného detailu. Úzka vagína pravej nefalšovanej panny zostane takhle tesná už navždy! Prežite spolu jej prvýkrát. Bude to nezabudnuteľný zážitok. Starostlivo premyslený vnútorný kanál masturbátora Kokos Angel 2 Masturbator má veľa skvelých ženských vychytávok. Masturbátor má realisticky tvarovanú vagínu, dokonca má vlastný bod G! Ponúkne vám tu najviac vzrušujúce zábavu, ktorú ste kedy ochutnali. Po celej vnútornej stene masturbátora Kokos Angel 2 Masturbator je nespočet stimulačných výstupkov, brán a hrbolčekov. S každým miestom sa pocit mení. Vrchná a spodná stena sú inak tvarované. Každý zásun bude unikátny záplavou potešenie pre vaše zmysly. Na čistenie masturbátora Kokos Angel 2 Masturbator doporučujeme používať kvalitných čistiacich prostriedkov pre erotické pomôcky.

Kokos Angel 1 Masturbator

Kokos Angel 1 Masturbator

47,95 €
59,99 €


SKLADOM

Čakala len na vás, až sa jej zmocníte. Čistá, nedotknutá, chcela toho pravého a tiež sa ho dočkala. Teraz vám chce dať svoje všetko. Je to nadržaná panna, ktorá sa vás nemôže dočkať. Nebeský masturbátor Kokos Angel 1 Masturbator - sex ako s pravým anjelom. S vyšpuleným zadočkom na vás čaká. Nehanbí sa, chce vás. Mierne roztvorené pysky panny vás pozývajú k sebe. Starostlivo sa pozriete a zistíte, aká je Kokos Angel 1 Masturbator čistá, ružová. Pysky vagíny sú namodelované podľa úplne čisté nedotknuté panny. Zavrite svoje oči a pomaly zasuňte. Prežite spolu jej prvýkrát. Bude to nezabudnuteľný zážitok. Hlavne bude takto úzka stále! Starostlivo premyslený vnútorný kanál masturbátora Kokos Angel 1 Masturbator má veľa skvelých ženských vychytávok. Masturbátor má realisticky tvarovanú vagínu, dokonca má vlastný bod G! Ponúkne vám tu najviac vzrušujúce zábavu, ktorú ste kedy ochutnali. Po celej vnútornej stene masturbátora Kokos Angel 1 Masturbator je nespočet stimulačných výstupkov, brán a hrbolčekov. S každým miestom sa pocit mení. Vrchná a spodná stena sú inak tvarované. Každý zásun bude unikátny záplavou potešenie pre vaše zmysly. Na čistenie masturbátora Kokos Angel 1 Masturbator doporučujeme používať kvalitných čistiacich prostriedkov pre erotické pomôcky.

Kokos Sally Masturbator

Kokos Sally Masturbator

39,95 €
47,99 €


SKLADOM

Jej pocit chtíč je silný a to je stále panna. Bez skúseností, napriek tomu by vás v posteli dostala na pokraj vyvrcholenie priebehu niekoľkých sekúnd. Kokos Sally Masturbator sa s vami maznať nebude, je dravá a čaká len na vás. S roztiahnutými nohami čaká až do nej zasuniete a vezmete si jej prvýkrát. Kokos Sally Masturbator má so starostlivosťou navrhnutý dizajn. Pysky vagíny sú namodelované podľa úplne čisté nedotknuté panny. Zavrite svoje oči a pomaly zasuňte. Prežite spolu jej prvýkrát. Bude to nezabudnuteľný zážitok. Hlavne bude takto úzka stále! Starostlivo premyslený vnútorný kanál masturbátora Kokos Sally Masturbator má veľa skvelých ženských vychytávok. Masturbátor má realisticky tvarovanú vagínu, dokonca má vlastný bod G! Ponúkne vám tu najviac vzrušujúce zábavu, ktorú ste kedy ochutnali. Po celej vnútornej stene masturbátora Kokos Sally Masturbator je nespočet stimulačných výstupkov, brán a hrbolčekov. S každým miestom sa pocit mení. Vrchná a spodná stena sú inak tvarované. Každý zásun bude unikátny záplavou potešenie pre vaše zmysly. Na čistenie masturbátora Kokos Sally Masturbator doporučujeme používať kvalitných čistiacich prostriedkov pre erotické pomôcky.

Kokos Cleo Masturbator

Kokos Cleo Masturbator

39,95 €
47,99 €


SKLADOM

Kokos Cleo Masturbator je skúsená teen túžiaci po vašom nádobíčko. Realisticky tvarované pysky vagíny aj s klitorisom, anál čakajúci na dnešnej nočnej akcii. Ženské telo vyobrazené v celej svojej kráse, čaká až si ju vezmete a v posteli to spoločne roztočíte. Pri vymýšľaní masturbátora Kokos Cleo Masturbator bolo myslené na uskutočnenie toho najsilnejšieho pánske potešenie. Starostlivo vymodelované pysky ohanbia spolu aj s klitorisom pridávajú na realistickom pocitu. Vagína ale nie je jediná, ktorú vám Kokos Cleo Masturbator ponúkne. Mimo to môžete skúsiť aj anál, ktorý ponúka. Starostlivo premyslený vnútorný kanál masturbátora Kokos Cleo Masturbator má veľa skvelých ženských vychytávok. Masturbátor má realisticky tvarovanú vagínu. Ponúkne vám tu najviac vzrušujúce zábavu, ktorú ste kedy ochutnali. Po celej vnútornej stene masturbátora Kokos Cleo Masturbator je nespočet stimulačných výstupkov, brán a hrbolčekov. S každým miestom sa pocit mení. Vrchná a spodná stena sú inak tvarované. Každý zásun bude unikátny záplavou potešenie pre vaše zmysly. Na čistenie masturbátora Kokos Cleo Masturbator doporučujeme používať kvalitných čistiacich prostriedkov pre erotické pomôcky.

Kokos Ella Masturbator

Kokos Ella Masturbator

39,95 €
47,99 €


do 7 dní

Kokos Ella Masturbator je najmenší z rady masturbátorov kokos, napriek tomu je jedným z najlepších. Vagína panny, stimulácia ako od tej najdivokejšie nymfomanky. Vyšpulení zadoček, čakajúce až jej v posteli poriadne zničíte. Kokos Ella Masturbator má so starostlivosťou navrhnutý dizajn. Pysky vagíny sú namodelované podľa úplne čisté nedotknuté panny. Zavrite svoje oči a pomaly zasuňte. Prežite spolu jej prvýkrát. Bude to nezabudnuteľný zážitok. Hlavne bude takto úzka stále! Starostlivo premyslený vnútorný kanál masturbátora Kokos Ella Masturbator má veľa skvelých ženských vychytávok. Masturbátor má realisticky tvarovanú vagínu, dokonca má vlastný bod G! Ponúkne vám tu najviac vzrušujúce zábavu, ktorú ste kedy ochutnali. Po celej vnútornej stene masturbátora Kokos Ella Masturbator je nespočet stimulačných výstupkov, brán a hrbolčekov. S každým miestom sa pocit mení. Vrchná a spodná stena sú inak tvarované. Každý zásun bude unikátny záplavou potešenie pre vaše zmysly. Na čistenie masturbátora Kokos Ella Masturbator doporučujeme používať kvalitných čistiacich prostriedkov pre erotické pomôcky.

Vibrátor Fun Function Bunny Funny Rotation

Vibrátor Fun Function Bunny Funny Rotation

69,95 €
79,99 €


SKLADOM

Revolučný vibrátor Fun Function Bunny Funny Rotation mieri k vám! Kreatívne, nový, zábavný. Pripojte sa k novej vlne revolučného riešenie stimulácie klitorisu. Pocíťte, čo to znamená zažiť naozaj dobrý orálny sex! Ten vám dokáže dopriať iba vibrátor Fun Function Bunny Funny Rotation. Orálna koliesko s mnohými režimami vás nenechá v kľude. 7 rôznych režimov uspokojenie, aké ste do teraz nepoznali. Flexibilné koliesko si prispôsobte do vysnívaných pozíciou, skúšajte, experimentujte a nájdite svoje dokonalé nastavenie. Pod silou vibrácií vibrátora Fun Function Bunny Funny Rotation sa budete rozplývať. Zábavné vibrácie sa pýši 7 silnými hlbokými režimy. Vibračný motorček sa nachádza priamo na samotnej špičke vibrátora. Pocítite tak naozajstnú silu hlboko v sebe. Multifunkčný vibrátor Fun Function Bunny Funny Rotation nie je žiadny zelenáč. Nabitý množstvom zábavných funkcií si s vami bude hrať dlho. Perličky po tele vibrátora sa otáča v 7 rôznych režimoch. Spolu s perličkami rotuje aj hlava vibrátora. Hŕbu hodín spôsobených stimulovaním vibrátora si zamilujete. Vibrátor Fun Function Bunny Funny Rotation je krásavec z rodiny Fun Function. Super jemný a hebký silikón s prémiovým povrchom je priamo robený pre dosiahnutie úplného uspokojenia žien. Spoznáte pravý orgazmus na vlastnej koži. Aj z nudné cesty do vlakom sa môže v priebehu niekoľkých sekúnd stáť zábava do zbláznenie. Vibrátor Fun Function Bunny Funny Rotation je nabíjacia maznáčik na cesty ako stvorený. V prípade nutnosti ho stačí na niekoľko minút dať na nabíjačku a môže sa veselo pokračovať! Voda je zábavná a môže byť ešte zábavnejšie! Uspokojiť sa vo vani, v sprche, bazéne. Predstavivosti sa medze nekladú! Váš nový miláčik vibrátor Fun Function Bunny Funny Rotation si môžete vziať so sebou do vody, lebo je VODOTESNÝ! Staňte sa strojcom vlastného uspokojenia s prémiovým vibrátorom Fun Function Bunny Funny Rotation ... Ako zlá sa cítite dnes? V našej ponuke nájdete aj ďalšie zábavné vibrátory od Fun Function. Pozrite sa na Fun Function Bunny Funny Wave alebo na Fun Function Bunny Funny Vibration A nejde si svojho vysnívaného zajačika!

Bad Kitty Torso Restraints

Bad Kitty Torso Restraints

27,95 €
35,99 €


SKLADOM

Prišiel za vami šéf a bez dôvodov vás zviazal. Ruky pevne zviazané za chrbtom. Len nohy voľné. Pomaly vám je roztvára a vy len v očakávaní vzdycháte. Nechávate sa ponoriť do pokušenia. BDSM hry a praktiky sú veľmi populárne. Pocit bezmocnosti a tvrdosti nechá vašu krv prúdiť. Bondage sada Bad Kitty Torso Restraints vám perfektne spúta ruky. 2 dlhé bondage pásy spoľahlivo znehybní vaše ruky. Polstrované zviazanie nebude nepríjemné, pri tom sa zachová vierohodný pocit zo zviazanie.

Bad Kitty Pet Play Plug and Ears mačacie set

Bad Kitty Pet Play Plug and Ears mačacie set

27,95 €
35,99 €


SKLADOM

Jeden chvost, jedny ušká a zo slečny je razom mačka. Bad Kitty Pet Play Plug and Ears je sada ktorá premenia každú zlú babu v divokú mačku. V posteli z vás bude partner či partnerka úplne hotový. Mačacie ušká a chvost určené na roleplay rozšíria vaše doterajšie milovanie o novú úroveň. Jemný chvostík sa vám bude otierať medzi nohami, vytvárajúce pocit, ako by bol pravý. Ušká na vašej hlave sa budú štekliť telo vášho partnera, presne tak, ako by sa živá mačka Lisala k svojmu pánovi. Splňte si svoj sen a okoreňte sexuálny život s trochou roleplay hrátok. Sada Bad Kitty Pet Play Plug and Ears vám s mačacie premenou pomôže a krásny zábavný sex vám dopraje.

Bad Kitty Collar with Leash

Bad Kitty Collar with Leash

27,95 €
31,99 €


SKLADOM

Maskulínny obojok Bad Kitty Collar with Leash zo silného materiálu vás dokonale skrotí. Budete ako na vodítku a to doslova! Silný obojok stavaný na silné chlapov, to je obojok Bad Kitty Collar with Leash. S takmer 50 cm v obvode sa zvládne obmotať okolo každého svalnatého mužského krku. Za pribalenej 112 cm dlhé vodítko stačí potiahnuť a váš maznáčik sa v okamihu objaví u vašich nôh. Vodítko pripnete k obojku Bad Kitty Collar with Leash pomocou kovového štipce. Dookola obojku nájdete hneď 4 možné úchytky. Celé viazanie je riešené cez kvalitný kovú pracku. S obojkom Bad Kitty Collar with Leash si váš maznáčik už nedovolí vám viacero vzdorovať.

LATE X Latex Diaper číre

LATE X Latex Diaper číre

39,95 €
43,99 €SKLADOM

Latexové plienkové nohavice v čírej farbe pre neho. Pevne priliehajúce s krátkymi nohavicami a vysokým pásom. Poznámka: Vyrobené z prírodného latexu.

LATE X Latex Diaper čierne

LATE X Latex Diaper čierne

39,95 €
43,99 €SKLADOM

Latexové plienkové nohavice v čiernej farbe pre neho. Pevne priliehajúce s krátkymi nohavicami a vysokým pásom. Poznámka: Vyrobené z prírodného latexu.

Benátska maska cez oči strieborná s perím

Benátska maska cez oči strieborná s perím

8,95 €
9,99 €


SKLADOM

Nadišla noc a vy sa pomaly dostávate do nálady. Premýšľate, ako sa urobiť ešte viac zvodnú a prejdete rukou po benátskej maske. V tú chvíľu už máte jasno, ako svoju korisť pokoríte. Krásna benátska maska so strieborným zdobením je vhodným doplnkom, ako obohatiť sex. Stanete sa tajomnou lovkyňou a vaša korisť vám neutečie. Muži k vám budú priťahovanie neviditeľnou silou šarmu a pôvabu.

Strana 1 z 187 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 187

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma