Akčná ponuka

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » Akčná ponuka
Strana 1 z 181 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 181
Produktov na stránku:
Unikátne sklenené dildo Thruster Glasstab

Unikátne sklenené dildo Thruster Glasstab

31,95 €
35,99 €


do 7 dní

Prišiel čas si poriadne zazlobit. So zahnutým vrúbkovaným dildom Thruster Glasstab vás čakajú chvíle plné nekončiaci lavíny potešenie a zábavy. Sklenené dildo Thruster Glasstab má na svojom konci veľké dildo s ružovým vrúbkovaním (špirálou). Každý zásun špirálového dildá vám ukáže, čoho je schopné. Špirála na sklenenom dildu vám dodá iné pocity, ktoré klasická dilda. Vrúbkami z pevného skla sa vám budú trieť o stenu análu alebo vagíny. Keďže nie sú zo žiadneho mäkkého materiálu, tak každý zásun bude krásnou hudbou pre vaše uspokojenie. Vďaka špirále si váš orgazmus doprajete rýchlejšie a hlavne oveľa uspokojujúce! Na druhej strane je krátke madlo, s ktorým sa dá skleneným dildom manipulovať. Pre tie úplne neposlušné slečny, môžete využiť madlo ako druhé dildo a užiť si napríklad vo dvoch? Je to len na vašej fantázii! Vďaka zvolenému materiálu - sklu, je čistenie erotické pomôcky veľmi jednoduché. Sklo je hygienický materiál, ktorý sa pre svoje vlastnosti používa v množstve iných oblastí, napríklad chémiu. V našej ponuke sklenených dild nájdete veľkú škálu rôznych tvarov a farieb. Neváhajte a vyberte si svojho nového maznáčika. Môže sa stať, že zakúpený výrobok bude mať drobné barevnostní rozdiely než produktový obrázok.

Sklenené didlo na prostatu a bod G Prisms Hamsa

Sklenené didlo na prostatu a bod G Prisms Hamsa

39,95 €
47,99 €


do 7 dní

Unikátny sklenené dildo nezvyklých tvarov Prisms Hamsa vám pomôže pri dosiahnutí silnejšieho orgazmu. Je vhodné pre stimuláciu ako ženského bodu G, tak aj mužskej prostaty. Pre ženu to znamená silnejší orgazmus, pre mužov dlhší výstrek! Nezvyčajný dizajn skleneného dilda Prisms Hamsa si zamilujete. Je vhodným kandidátom sa stať súčasťou vašej kolekcie erotických pomôcok. Na oboch stranách vám ponúkne jedinečný spôsob, ako si užiť dnešný večer. Na jednom konci objavíte dildo v tvare pripomínajúce zakrivený penis. Ten je vhodný ako ku stimuláciou bodu G, tak i prostaty. Na druhej strane sú sklenené guľôčky vhodné na análne aj vaginálne stimuláciu. Vďaka zvolenému materiálu - sklu, je čistenie erotické pomôcky veľmi jednoduché. Sklo je hygienický materiál, ktorý sa pre svoje vlastnosti používa v množstve iných oblastí, napríklad chémiu. V našej ponuke sklenených dild nájdete veľkú škálu rôznych tvarov a farieb. Neváhajte a vyberte si svojho nového maznáčika. Môže sa stať, že zakúpený výrobok bude mať drobné barevnostní rozdiely než produktový obrázok.

Štýlové sklenené dildo Gildo No.4

Štýlové sklenené dildo Gildo No.4

31,95 €
35,99 €


SKLADOM

Veľmi populárne erotická hračka si nájde svoje miesto v srdci všetkých náročných žien. Sklenené dildo Gildo No.4 nie je len tak hocijaké. Svojim telom sa pýši v kolekcii náročných žien všetkých vekových kategórií. Hravý dizajn skleneného dilda Gildo No.4 nie je len na okrasu. Špirály po celom tele pôsobí veľmi estetickým dojmom. V ruke má svoj špecifický pocit, ktorý sa vám určite zapáči! Len si predstavte, ako vám špirály pomaly prenikajú viac a viac hlbšie. Sklo je veľmi hygienický materiál. Nielen že sa dobre čistí a udržuje, tiež sa dobre zavádza pre stimuláciu. Lesklý sklenený povrch dildá Gildo No.4 jednoducho vkĺzne do vysnívaného análu alebo vlhké vagíny a uspokojí vás, ako zatiaľ ešte žiadne iné dildo. Manipulácia je pritom úplne jednoduchá a veľmi pohodlná. Keďže je materiálom práve sklo, tak sa netreba obávať použitie ľubovoľného lubrikačného gélu! Či už váš výber skončí u silikónového alebo vodného gélu, váš výber bude absolútne vhodný pre použitie so skleneným dildom Gildo No.4. V našej ponuke sklenených dild nájdete veľkú škálu rôznych tvarov a farieb. Neváhajte a vyberte si svojho nového maznáčika. Môže sa stať, že zakúpený výrobok bude mať drobné barevnostní rozdiely než produktový obrázok.

Sklenené perlové dildo s vrúbkami srdcovú úchytkou

Sklenené perlové dildo s vrúbkami srdcovú úchytkou

27,95 €
31,99 €


do 7 dní

Obdarujte svoju milovanú láskou v podobe skleneného perlového dilda. Na jednom jeho konci sa nachádza úchytka v tvare srdiečka. Na druhej strane potom veľký sklenený kolík! Vrúbkované sklenené dildo rozšíria vaše spôsoby zábavy o niekoľko nových nápadov. Za pomocou svojej fantázie si môžete dopriať hodiny a hodiny nekončiacej zábavy. Vrúbkovanie bude pôsobiť niekoľkokrát viac stimulácie ako na inom dildu. Vďaka sklu sú vrúbkami pevné a silné, tým pôsobí viac na stenu vagíny či análu a doprajú vám silnejší prežitok zo sexu. Tým výhody skla nekončí. Sklo je hygienický materiál, ktorý sa jednoducho čistí a dobre sa o neho stará. V našej ponuke sklenených dild nájdete veľkú škálu rôznych tvarov a farieb. Neváhajte a vyberte si svojho nového maznáčika. Môže sa stať, že zakúpený výrobok bude mať drobné barevnostní rozdiely než produktový obrázok.

Sklenené dildo vrúbkované LoveToy Glass Romance

Sklenené dildo vrúbkované LoveToy Glass Romance

21,95 €
23,99 €


SKLADOM

Luxusné dildo z luxusného materiálu - Sklenené dildo vrúbkované LoveToy Glass Romance. Výnimočný kúsok v sekcii erotických pomôcok. Sklenená dildo sú nádhernou ozdobou všetkých kolekcií erotických pomôcok. Sklo dodáva výrobkom dotyk luxusu a priamo lahodia oku. Sklenené dildo vrúbkované LoveToy Glass Romance sa hodí na spústy rôznych druhov stimulácie. Či už máte práve nálad na stimuláciu bodu G, alebo napríklad na poriadny análny sex, na všetko sa sklenené dildo hodí. So svojím vrúbkovaním vám ukáže, čo sa v ňom skrýva. Dodatočná stimulácia pri zasúvaní vám dá husiu kožu. Pozor, používanie skleneného dilda LoveToy Glass Romance je vysoko návykové! Vďaka zvolenému materiálu - sklu, je čistenie erotické pomôcky veľmi jednoduché. Sklo je hygienický materiál, ktorý sa pre svoje vlastnosti používa v množstve iných oblastí, napríklad chémiu. V našej ponuke sklenených dild nájdete veľkú škálu rôznych tvarov a farieb. Neváhajte a vyberte si svojho nového maznáčika. Môže sa stať, že zakúpený výrobok bude mať drobné barevnostní rozdiely než produktový obrázok.

Štýlový vibrátor Sweet Smile Rechargeable Rabbit

Štýlový vibrátor Sweet Smile Rechargeable Rabbit

54,95 €
59,99 €


SKLADOM

Je na čase sa nechať poriadne rozmaznávať. Štýlový vibrátor Sweet Smile Rechargeable Rabbit do vás hladko prenikne, vášmu klitorisu ukáže raj na zemi, a vy budete môcť počúvať svoje krásne milostné stonanie. Silný vibrátor Smile Rechargeable Rabbit spojil to najlepšie v uspokojovaní žien do mocného nástroja lásky. Po dlhú dobu 120 minút sa vám bude venovať sa všetkým, čo môže ponúknuť. 10 hlbokých vibračných režimov vám bude zároveň dráždiť klitoris a do toho vibrovať vnútri vás. Nie je to však len tak obyčajný druh stimulácie. Pripravte sa na dvojitú stimuláciu klitorisu! Klitoris je najcitlivejšie miesto, skrz ktoré si žena môže prežiť ten najuspokojivejšiu orgazmus. Dovŕšenie orgazmu prežíva väčšina žien práve stimuláciou klitorisu. V kombinácia ešte s vibrujúcimi zásuny sa dostanete do samotného neba. Nabíjací maznáčik - vibrátor Sweet Smile Rechargeable Rabbit, si užijete aj mimo pohodlia domova. Vstavaná batéria zvládne náročné potreby každej ženy. Po dlhú dobu 120 minút si užijete aj pokojne niekoľkokrát po sebe! V prípade nutnosti stačí vibrátor dobiť a môžete sa s radosťou vrátiť do svojho hniezdočka lásky. Na dotyk príjemný silikón je šetrný k vašej pokožke. Zamatovo jemný, každý dotyk, každý zásun bude slasťou pocitov. Silikón sa navyše jednoducho čistí a udržuje. Na udržiavanie vibrátora v perfektnom stave odporúčame používať prípravky na čistenie erotických pomôcok z našej ponuky. Odporúčame používať lubrikačné gély na vodnej báze. Silikónové by mohli poškodiť povrch vibrátora a tým zničiť vášho silného milenca.

Párový vibrátor Pretty Love SQUIRM

Párový vibrátor Pretty Love SQUIRM

51,95 €
59,99 €


SKLADOM

Príjemný na dotyk, diabol v spálni - párový vibrátor Pretty Love SQUIRM si s vami rád pohrá. Dva silné vibračné motorčeky párového vibrátora si poradí s vaším každodenným uspokojením smädu. Erotické hry párov, samotných žien, lesbičiek, s každou ženou si poradí. 7 vibračných režimov uspokojí všetky vaše najsilnejšie sexuálne potreby. Silikónové telo je na dotyk zamatovo jemné. Zamilujete si pocit, ako si ho priložíte k vášmu miestečku lásky. Slastný pocit uspokojenia z hrátok s Pretty Love SQUIRM bude každodenné závislostí. Nabíjací párový vibrátor si môžete vziať so sebou kam sa vám zachce. Nabíjacia batéria vydrží vaše tempo až po dobu dlhých 90 minút. Počas tejto chvíle si môžete ľubovoľne voliť z niekoľkých vibračných režimov. Menšie nožička párového vibrátora Pretty Love SQUIRM má jednu špeciálnu funkciu. Pri zapnutí sa roztočí motoriek vnútri nožičky a svojimi výstupkami bude dráždiť oblasť klitorisu! Bude to ako by vám váš milovaný dráždil klitoris svojimi prstami, ale tisíckrát lepšie!

Vibračné vajíčko na diaľkové ovládanie Baile

Vibračné vajíčko na diaľkové ovládanie Baile

31,95 €
39,99 €


SKLADOM

Elegantný spôsob, ako si dopriať krásny orgazmus v ktorejkoľvek časti dňa. Vibračné vajíčko na diaľkové ovládanie Baile vás zavedie na pokraj silného vyvrcholenie. Budete sa chvieť nadšením! Vibračné vajíčko v perleťovo ružovom kabátiku to v posteli dokáže vskutku roztočiť. 10 hlbokých vibračných režimov si navolíte pomocou diaľkového ovládania podľa vlastnej ľubovôle. Zverte svoju chvíľku do rúk partnera a Chvej sa očakávaním, čo krásneho vám dnes večer nadelí. Diaľkové ovládanie je napájané jednou batériou 23A 12V a vibračné vajíčko dvoma batériami AAA. Dlhé cesty už nemusí byť nudným zážitkom.

Vianočné nohavičky Hana Thong Xmas červené 04

Vianočné nohavičky Hana Thong Xmas červené 04

2,95 €
3,99 €


SKLADOM

Krásne červené nohavičky s exotickým vzorom. Erotická bielizeň pre naladenie tej správnej nálady. Buďte sexy a prežite tú najzmyselnejšie noc so sexi nohavičkami Hana Thong Xmas.

Vianočné nohavičky Hana Thong Xmas červené 03

Vianočné nohavičky Hana Thong Xmas červené 03

2,95 €
3,99 €


SKLADOM

Krásne červené nohavičky s kvetinovým vzorom. Erotická bielizeň pre naladenie tej správnej nálady. Buďte sexy a prežite tú najzmyselnejšie noc so sexi nohavičkami Hana Thong Xmas.

Vianočné nohavičky Hana Thong Xmas červené 02

Vianočné nohavičky Hana Thong Xmas červené 02

2,95 €
3,99 €


SKLADOM

Krásne červené nohavičky s kvetinovým vzorom. Erotická bielizeň pre naladenie tej správnej nálady. Buďte sexy a prežite tú najzmyselnejšie noc so sexi nohavičkami Hana Thong Xmas.

Vianočné nohavičky Hana Thong Xmas červené 01

Vianočné nohavičky Hana Thong Xmas červené 01

2,95 €
3,99 €


SKLADOM

Krásne červené nohavičky s kvetinovým vzorom. Erotická bielizeň pre naladenie tej správnej nálady. Buďte sexy a prežite tú najzmyselnejšie noc so sexi nohavičkami Hana Thong Xmas.

Satisfyer Pro 3 Vibration vibračný stimulátor

Satisfyer Pro 3 Vibration vibračný stimulátor

63,95 €
79,99 €


SKLADOM

Nový tvar, nové funkcie, nové orgazmy, to všetko je Satisfyer Pro 3 Vibration. Revolúcia v oblasti sexuálneho uspokojenia žien sa vracia! Stimulácia klitorisu vibračným stimulátorom Satisfyer Pro 3 Vibration vám ukáže, čo je to pravý silný orgazmus. Už žiadne herecké výkony, ale poriadne uspokojenie. Klitoris je najcitlivejším stimulačným bodom. Žena dosiahne orgazmus vo väčšine prípadov cez stimuláciu klitorisu. Spôsobov, ako ženu vhodne uspokojiť, je hneď niekoľko, niektoré lepšie a niektoré menej. Satisfyer Pro 3 Vibration sa s tým nepára a ukáže žene svoj šarm a schopnosti. Elegantný dizajn si vás obmotať okolo svojich prstov. Zamatovo jemné telo padne priamo do ruky. Na dotyk veľmi príjemný materiál, si zamiluje ako váš klitoris, tak aj vaša pokožka. Čierna farba pridá na luxusnom elegantnom vzhľade. Bude sa vynímať na nočnom stolíku každej dámy. Satisfyer Pre 3 Vibration nie je žiadny trochár. Vybral len z tých najluxusnejších spôsobov, ako ženu doviesť k orgazmu, a všetky je elegantne vyšperkoval na výškou hodnú kráľov. Stimulácia klitorisu skrz silné tlakovej vlny v spojení s hlbokými vibráciami dostanú ženu na pokraj vyvrcholenie ako mávnutím prútika. So svojimi 2 stimulačnými motory Satisfyer Pro 3 Vibration sa dostane na popredné priečky milostných hrátok. Obaja motorky môžete ovládať každý zvlášť skrz tlačidlá na tele stimulátora Satisfyer Pro 3 Vibration. Navoliť si možno z nespočetných druhov kombinácií. 11 rôznych programov tlakových vĺn vám bude dráždiť klitoris vzduchom, k tomu si doprajte z ďalších 10 rôznych vibračných režimov a orgazmus skrz Satisfyer Pro 3 Vibration sa stane vašou každodennou závislosťou. Nemusíte sa však báť, Satisfyer Pro 3 Vibration u susedov počuť nebude. Tichý režim len tak nebudete počuť. Ale pozor aby vás nepočuli susedia pri vašom vyvrcholení! Satisfyer Pro 3 Vibration je vyrobený z prvotriednych materiálov. Silikón šetrný k telu je to najlepšie, čo erotické pomôcky ponúka. Jemný povrch príjemný na dotyk. Váš klitoris bude šalieť šťastím, až si Satisfyer Pro 3 Vibration k nemu priložíte a vnoríme sa do víru rozkoše. Aby ste si svoju chvíľku mohli užiť doslova kdekoľvek, tak Satisfyer Pro 3 Vibration myslí aj na časovo zaťažené ženy. Pri ceste do práce nie je problém si trošku užiť a uvoľniť sa. Nabíjacie vstavaná batéria vnútri Satisfyer Pro 3 Vibration vám dopraje akciu úplne kedykoľvek. Stačí si svojho krásavca nabiť pomocou dodávaného magnetického USB kábla. Občas aj vo vani môže byť nuda. Tá však Satisfyer Pro 3 Vibration nerobí najmenší problém. Je pripravený na všetko a so svojou certifikáciou vodotesnosti IPX7 (až 30min vo vode v hĺbke do 1 metra) vás urobí aj vo vode. Bazén, vaňa, sprcha, vírivka - každé vlhké prostredie má rád. Jednoduché čistenie je samozrejmosťou. Pre udržiavanie vášho miláčika doporučujeme používať značkových čistiacich prípravkov na erotické pomôcky z našej ponuky.

Satisfyer Pro 2 Vibration vibračný stimulátor

Satisfyer Pro 2 Vibration vibračný stimulátor

63,95 €
79,99 €


SKLADOM

Revolúcia v oblasti sexuálneho uspokojenia žien je tu! Stimulácia klitorisu vibračným stimulátorom Satisfyer Pre 2 Vibration nastaví latku všetkým ostatným druhom uspokojenia veľmi vysoko. Klitoris je najcitlivejším stimulačným bodom. Žena dosiahne orgazmus vo väčšine prípadov cez stimuláciu klitorisu. Spôsobov, ako ženu vhodne uspokojiť, je hneď niekoľko, niektoré lepšie a niektoré menej. Satisfyer Pre 2 Vibration sa s tým nepára a ukáže žene svoj šarm a schopnosti. Satisfyer Pre 2 Vibration vybral len tie najlepšie spôsoby, ako ženu doviesť k orgazmu, a tieto schopnosti vypiloval k dokonalosti. Stimulácia klitorisu skrz silné tlakovej vlny v spojení s hlbokými vibráciami dostanú ženu na pokraj vyvrcholenie ako mávnutím prútika. So svojimi 2 motory sa dostane na popredné priečky používanie v spálni. Každý z motorčekov možno ovládať zvlášť cez tlačidlá na chrbte stimulátora Satisfyer Pre 2 Vibration. Navoliť si možno z nespočetných druhov kombinácií. 11 rôznych programov tlakových vĺn vám bude dráždiť klitoris vzduchom, k tomu si doprajte z ďalších 10 rôznych vibračných režimov a orgazmus skrz Satisfyer Pre 2 Vibration sa stane vašou každodennou závislosťou. Nemusíte sa však báť, Satisfyer Pre 2 Vibration u susedov počuť nebude. Tichý režim len tak nebudete počuť. Ale pozor aby vás nepočuli susedia pri vašom vyvrcholení! Satisfyer Pre 2 Vibration je vyrobený z prvotriednych materiálov. Silikón šetrný k telu je to najlepšie, čo erotické pomôcky ponúka. Jemný povrch príjemný na dotyk. Váš klitoris bude šalieť šťastím, až si Satisfyer Pre 2 Vibration k nemu priložíte a vnoríme sa do víru rozkoše. Aby ste si svoju chvíľku mohli užiť doslova kdekoľvek, tak Satisfyer Pre 2 Vibration myslí aj na časovo zaťažené ženy. Pri ceste do práce nie je problém si trošku užiť a uvoľniť sa. Nabíjacie vstavaná batéria vnútri Satisfyer Pre 2 Vibration vám dopraje akciu úplne kedykoľvek. Stačí si svojho krásavca nabiť pomocou dodávaného magnetického USB kábla. Občas aj vo vani môže byť nuda. Tá však Satisfyer Pre 2 Vibration nerobí najmenší problém. Je pripravený na všetko a so svojou certifikáciou vodotesnosti IPX7 (až 30min vo vode v hĺbke do 1 metra) vás urobí aj vo vode. Bazén, vaňa, sprcha, vírivka - každé vlhké prostredie má rád. Jednoduché čistenie je samozrejmosťou. Pre udržiavanie vášho miláčika doporučujeme používať značkových čistiacich prípravkov na erotické pomôcky z našej ponuky.

Exotický vibrátor Satisfyer Vibes Power Flower

Exotický vibrátor Satisfyer Vibes Power Flower

49,95 €
59,99 €


SKLADOM

Exotický vibrátor Satisfyer Vibes Power Flower vám ukáže svoju ladnosť. Elegantný dizajn sa bude vynímať na nočnom stolíku každej náročné ženy. Nechajte sa rozmaznávať svojím novým princom. Vibrátor na G-bod Satisfyer Vibes Power Flower vám dokáže, že je tejto pozície hoden. Exotický vibrátor Satisfyer zo série Vibes vás dostane do tranzu. Hlboké silné vibrácie vám preniknúť do všetkých zákutí vašej drahej vagíny. Anatomické tvarovanie sa dostane na všetky vysnívaná miesta a doslova to s vami roztočí. Vibrátor Satisfyer Vibes Power Flower vás nabudí 12 rôznymi vibračnými režimy / pulzáciami, ktoré si jednoducho navolíte na ovládacom paneli. Silné vibrácie vie byť extra stimulujúci alebo aj tiché ako myška. Kmitajúce lístky na konci hlavy vibrátora vás budú stimulovať neopísateľným spôsobom. Zamatovo jemný silikón si vás bude rozmaznávať. S každým zásunom pocíti vaše telo nekonečnú lavínu uspokojenie. Prémiový silikón je potiahnutý po takmer celom tele. Je zdravotne nezávadný, mäkký a ohybný. Vo vode vie byť vibrátor Satisfyer Vibes Power Flower zábavný, ako žiadny aký. So svojím vodotesným telom (IPX7 = odolné proti ponoreniu do vody na 30 minút v hĺbke 1 meter), vás bude s radosťou stimulovať aj pri relaxu vo vani. Aby na cestách nebola nuda, je vibrátor Satisfyer Vibes Power Flower vybavený len tým najlepším pre vás. Nabíjacie batérie sa nachádza priamo vo vibrátora a možno nabiť pomocou dodávaného magnetického USB kábla. Hodiny spokojnosti si užijete kedykoľvek sa vám zachce. Silikónové telo sa jednoducho čistí. Aby ale nedošlo k poškodeniu, odporúčame používať značkové čistiace prípravky na erotické pomôcky z nášho sortimentu. Pri použití s ​,,​,,lubrikačným gélom využívajte iba gélov na vodnej báze.

Strana 1 z 181 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 181

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma