Gildo No.20 sklenené vaginálne korále - Klasická dildá

Gildo No.20 sklenené vaginálne korále
Gildo No.20 sklenené vaginálne koráleGildo No.20 sklenené vaginálne koráleGildo No.20 sklenené vaginálne koráleGildo No.20 sklenené vaginálne korále
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 13% 4,04 €
Původní cena: 31,99
Naša cena:
27,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
200526
◌ do 7 dní


Farba číra
Materiál sklo
Dĺžka celková 23 cm
Priemer 1,9 cm - 3,4 cm
Tvar veľké korále s rôznym priemerom
Stimulácia vaginálny aj análny stimulácia
Vhodná lubrikácia ľubovoľný lubrikačný gél (vodné i silikónový)
Gildo No.20 sklenené vaginálne korále Obojstranné vaginálne dildo Gildo No.20 tvorené zo sady korálok. Stimulácia milovaná ženami všetkých vekových kategórií nájde svoje miesto aj v tvojej zbierke hračiek. Sklenené korále možné používať obojstranne - môžeš začať pomaly tenšie stranou alebo sa vrhnúť po hlave do akcie s hrubším koncom!

Sklenené análne korále Gildo No.20 sú vhodné na ľubovoľnú stimuláciu. Či už tento kabátik si dráždiť vagínu alebo rada stimuluješ svoj análny otvor - hodí sa skvele na oboje. Spolu s dvojakým využitím si môžeš zvoliť aj stranu, na ktorú máš chuť. Špička je zaguľatená, tvorená menšími korálkami. Na druhej strane Priemer skočí na dvojnásobok a postupne sa zužuje. Dildo skvele padne do ruky a ty si užiješ pocit pravého uspokojenia.

Sklo je veľmi hygienický materiál. Nielen že sa dobre čistí a udržuje, tiež sa dobre zavádza pre stimuláciu. Lesklý sklenený povrch Gildo No.20 jednoducho vkĺzne do vysnívaného análu alebo vlhké vagíny a uspokojí vás, ako zatiaľ ešte žiadny iný. Manipulácia je pritom úplne jednoduchá a veľmi pohodlná. Keďže je materiálom práve sklo, tak sa netreba obávať použitie ľubovoľného lubrikačného gélu! Či už váš výber skončí u silikónového alebo vodného gélu, váš výber bude absolútne vhodný pre použitie so skleneným dildom Gildo No.20.

V našej ponuke sklenených erotických hračiek nájdete veľkú škálu rôznych tvarov a farieb. Neváhajte a vyberte si svojho nového maznáčika.

Môže sa stať, že zakúpený výrobok bude mať drobné barevnostní rozdiely než produktový obrázok.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma