Štýlové sklenené dildo Gildo No.4 - Klasická dildá

Štýlové sklenené dildo Gildo No.4
Štýlové sklenené dildo Gildo No.4Štýlové sklenené dildo Gildo No.4Štýlové sklenené dildo Gildo No.4Štýlové sklenené dildo Gildo No.4
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 11% 4,04 €
Původní cena: 35,99
Naša cena:
31,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
200014
● SKLADOM


Farba číra
Materiál sklo
Dĺžka 16 cm
Priemer 2,7 cm
Vlastnosti hladký povrch, dizajnový kúsok
Štýlové sklenené dildo Gildo No.4 Veľmi populárne erotická hračka si nájde svoje miesto v srdci všetkých náročných žien. Sklenené dildo Gildo No.4 nie je len tak hocijaké. Svojim telom sa pýši v kolekcii náročných žien všetkých vekových kategórií.

Hravý dizajn skleneného dilda Gildo No.4 nie je len na okrasu. Špirály po celom tele pôsobí veľmi estetickým dojmom. V ruke má svoj špecifický pocit, ktorý sa vám určite zapáči! Len si predstavte, ako vám špirály pomaly prenikajú viac a viac hlbšie.

Sklo je veľmi hygienický materiál. Nielen že sa dobre čistí a udržuje, tiež sa dobre zavádza pre stimuláciu. Lesklý sklenený povrch dildá Gildo No.4 jednoducho vkĺzne do vysnívaného análu alebo vlhké vagíny a uspokojí vás, ako zatiaľ ešte žiadne iné dildo. Manipulácia je pritom úplne jednoduchá a veľmi pohodlná. Keďže je materiálom práve sklo, tak sa netreba obávať použitie ľubovoľného lubrikačného gélu! Či už váš výber skončí u silikónového alebo vodného gélu, váš výber bude absolútne vhodný pre použitie so skleneným dildom Gildo No.4.

V našej ponuke sklenených dild nájdete veľkú škálu rôznych tvarov a farieb. Neváhajte a vyberte si svojho nového maznáčika.

Môže sa stať, že zakúpený výrobok bude mať drobné barevnostní rozdiely než produktový obrázok.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma