Nafukovacie dildá

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » Dildá, penisy » Nafukovacie dildá
Nafukovacie dildo patrí k obľúbeným erotickým pomôckam. Veľký výber erotických pomôcok na vaginálne a análne dráždenie s dofukováním vám umožní prežiť sex presne podľa vašich predstáv. Nafukovacie dildo vďaka možnosti prispôsobiť jeho rozmery vašim potrebám vylepšia vaše zážitky na maximum.

Dnešná akčná ponuka

  • Latex Plug inflatable 29,95 € 32,99 € Latex Plug inflatable Dofukovací čierny análny kolík Latex Plug inflatable s dofukováním balónikom a vypúšťacím ventilom. Análny kolík Latex Plug inflatable je v krásno
  • Simply Anal Balloon 8,95 € 14,99 € Simply Anal Balloon Latexový nafukovací kolík. Jeho priemer podľa momentálnej chuti přifouknete na požadovanú veľkosť.
  • Latex Dildo inflatable 27,95 € 32,99 € Latex Dildo inflatable Dofukovací čierne dildo s dofukováním balónikom a vypúšťacím ventilom. Dildo je v krásnom čiernom prevedení. Vhodné pre mužov i ženy na vaginálnu a
Strana 1 z 1 1
Produktov na stránku:
Latex Plug inflatable

Latex Plug inflatable

29,95 €
32,99 €


SKLADOM

Dofukovací čierny análny kolík Latex Plug inflatable s dofukováním balónikom a vypúšťacím ventilom. Análny kolík Latex Plug inflatable je v krásnom čiernom prevedení. Vhodný pre mužov aj ženy. Odporúčame použitie len s lubrikačnými gélmi na vodnej báze! Análny kolík Latex Plug inflatable je vyrobený z prírodného latexu. Dosiahnutie orgazmu vďaka análnej stimulácii je neuveriteľne vzrušujúce v tejto oblasti je vysoká koncentrácia nervových zakončení, a vďaka análnym pomôckam môžete stimulovať každý z týchto nervov.

Latex Dildo inflatable

Latex Dildo inflatable

27,95 €
32,99 €


SKLADOM

Dofukovací čierne dildo s dofukováním balónikom a vypúšťacím ventilom. Dildo je v krásnom čiernom prevedení. Vhodné pre mužov i ženy na vaginálnu aj análnu stimuláciu. Odporúčame použitie len s lubrikačným gélom na vodnej báze! Dildo je vyrobené z prírodného latexu. Dosiahnutie orgazmu vďaka análnej stimulácii je neuveriteľne vzrušujúci v tejto oblasti je vysoká koncentrácia nervových zakončení, a vďaka análnym pomôckam môžete stimulovať každý z týchto nervov.

True Black inflatable Analplug

True Black inflatable Analplug

26,95 €
31,99 €


SKLADOM

Prežite niečo celkom mimoriadneho! Pomocou balónika tento análny kolík True Black inflatable Analplug natvarujete priamo na váš zadoček (podľa potreby přifouknete). True Black inflatable Analplug vyrobené z jemného silikónu. Análny kolík True Black vďaka unikátnemu riešeniu môžete ľubovoľne nafukovať a zapĺňať si tak anál. Tento análny kolík True Black inflatable Analplug je veľmi vhodnou pomôckou aj pre mužov, pri nafúknutí dráždi prostatu a tým dovádza muža do úplnej extázy. Análny kolík True Black inflatable Analplug je vhodný v kombinácii s klystírom, kedy môžete svojho partnera trápiť pri nekonečnom podávaní klystíru a potom nafúknutie análneho kolíka - tým pádom znemožniť vyprázdnenia.

Simply Anal Balloon

Simply Anal Balloon

8,95 €
14,99 €


SKLADOM

Latexový nafukovací kolík. Jeho priemer podľa momentálnej chuti přifouknete na požadovanú veľkosť.

Anal Expert - análny kolík

Anal Expert - análny kolík

26,95 €
36,99 €


SKLADOM

Prežite niečo celkom mimoriadneho! Pomocou balónika túto špeciálnu "zátku" Anal Expert natvarujete priamo na váš zadoček alebo vagínu (podľa potreby pri-fúknite). Anal Expert vyrobené z jemného latexu.

Strana 1 z 1 1

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma