Electro sex

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » Electro-sex
V kategórii electro sex nájdete zaujímavé elektrické sexuálne pomôcky pre navodenie intenzívne sexuálne eufórie a nevšednej rozkoše. Vyskúšajte elektrické impulzy vo Vašej posteli a zaraďte elektrické masážne strojčeky, análne kolíky a pulzný amplitúdy do zbierky Vašich sexuálnych pomôcok. Rozhodne nebudete ľutovať.

Dnešná akčná ponuka

  • Fetish Fantasy Shock Therapy Electro Pinwheel 54,95 € 59,99 € Fetish Fantasy Shock Therapy Electro Pinwheel Okoreňte si sexuálny život s elektro stimulačným dráždidlom Shock Therapy Electro Pinwheel. Ideálne pre začiatočníkov i pokročilých, toto elektro st
  • Sada pre elektro sex Baile 26,95 € 29,99 € Sada pre elektro sex Baile Obohaťte svoje sexuálne hry s vaším partnerom / partnerkou o túto hračku pre elektro sex. Zariadenie vreckovej veľkosti vám ponúkne až 6 rôznych re
  • Self-adhesive Electrodes 9,95 € 10,99 € Self-adhesive Electrodes Samolepiace, znovu použiteľné elektródy (40 x 40 mm). Vhodné pre všetky zariadenia s 2 mm konektorom.
Strana 1 z 1 1
Produktov na stránku:
Sada pre elektro sex Baile

Sada pre elektro sex Baile

26,95 €
29,99 €


SKLADOM

Obohaťte svoje sexuálne hry s vaším partnerom / partnerkou o túto hračku pre elektro sex. Zariadenie vreckovej veľkosti vám ponúkne až 6 rôznych režimov impulzov elektro šokov. Pripojte elektródy k ľubovoľnej časti tela a nechajte sa nabudiť silou šokov. Ovládač disponuje krásne čitateľným displejom. V balení sa nachádza 4 elektródy.

Fetish Fantasy Shock Therapy Pleasure Probe

Fetish Fantasy Shock Therapy Pleasure Probe

49,95 €
59,99 €


SKLADOM

Okoreňte si sexuálny život so elektro stimulačným análnym kolíkom Shock Therapy Pleasure Probe. Ideálny pre začiatočníkov i pokročilých, tento elektro stimulačný análny kolík zapojíte do elektronickej jednotky ktorá zaistí vzrušujúcu elektro stimuláciu. Ovládaním jednotky môžete kontrolovať intenzitu od zmyselného chvenia až na pulzy v poriadku sekúnd. Kompaktná riadiaca jednotka vysiela elektrické impulzy do análneho kolíka. Ideálne pre análnych nadšencov, vzrušujúce elektro stimulácie zaistíte priamo v najviac príjemnom mieste. Zužujúci sa špička bude ľahko vklouzávat do análu. Vďaka kovovým elektródam na oboch stranách, bude tento análny kolík poskytovať neuveriteľné pocity!

Fetish Fantasy Shock Therapy Electro Pinwheel

Fetish Fantasy Shock Therapy Electro Pinwheel

54,95 €
59,99 €


SKLADOM

Okoreňte si sexuálny život s elektro stimulačným dráždidlom Shock Therapy Electro Pinwheel. Ideálne pre začiatočníkov i pokročilých, toto elektro stimulačné dráždidlo zapojíte do elektronickej jednotky ktorá zaistí vzrušujúcu elektro stimuláciu. Ovládaním jednotky môžete kontrolovať intenzitu od zmyselného chvenia až na pulzy v rádu sekúnd. Kompaktná riadiaca jednotka vysiela elektrické impulzy do dráždidlá. Vzrušenie a bolesť súčasne s elektro stimuláciou vďaka bodavým jehličkám a elektronickej jednotke. Skvelá pomôcka pre milovníkov SM. Na konci má umiestnené otáčavé koliesko s hrotmi, ktoré je určené pre prechádzaní po pokožke.

Fetish Fantasy Shock Therapy Electro Loops

Fetish Fantasy Shock Therapy Electro Loops

55,95 €
65,99 €


SKLADOM

Okoreňte si sexuálny život s elektro stimulačnými slučkami Shock Therapy Electro Loops. Ideálne pre začiatočníkov i pokročilých, toto elektrické stimulačné slučky zapojíte do elektronickej jednotky ktorá zaistí vzrušujúcu elektro stimuláciu. Ovládaním jednotky môžete kontrolovať intenzitu od zmyselného chvenia až na pulzy v rádu sekúnd. Kompaktná riadiaca jednotka vysiela elektrické impulzy do slučiek. Komfortné silikónové slučky možno nastaviť pomocou posuvného krúžku, tým upravíte veľkosť tak že bude pasovať pre väčšinu veľkostí. Vyskúšajte ich na zápästie, členok, penis či semenníky.

Fetish Fantasy Shock Therapy Silver Bullet

Fetish Fantasy Shock Therapy Silver Bullet

42,95 €
49,99 €


SKLADOM

Okoreňte si sexuálny život s elektro stimulačným vajíčkom Shock Therapy Silver Bullet. Ideálne pre začiatočníkov i pokročilých, toto elektrické stimulačné vajíčko zapojíte do elektronickej jednotky ktorá zaistí vzrušujúcu elektro stimuláciu. Ovládaním jednotky môžete kontrolovať intenzitu od zmyselného chvenia až na pulzy v rádu sekúnd. Kompaktná riadiaca jednotka vysiela elektrické impulzy do vajíčka.

Fetish Fantasy Shock Therapy Nipple Clamps

Fetish Fantasy Shock Therapy Nipple Clamps

49,95 €
54,99 €


SKLADOM

Okoreňte si sexuálny život so svorkami na bradavky Shock Therapy Nipple Clamps. Ideálne pre začiatočníkov i pokročilých, tieto elektrické svorky zapojte do elektronickej jednotky ktorá zaistí vzrušujúcu elektro stimuláciu. Ovládaním jednotky môžete kontrolovať intenzitu od zmyselného chvenia až na pulzy v rádu sekúnd. Kompaktná riadiaca jednotka vysiela elektrické impulzy do svoriek, a tie môžu byť použité aj samotné ako ručný stimulátor.

Mystim Pure Vibes

Mystim Pure Vibes

99,95 €
109,99 €


SKLADOM

Elektro-sex Mystim Pure Vibes je základom pre elektro stimuláciu pri elektro sexu. Sada zdroja prúdu a plochých elektród pre základnú elektrostimuláciu svalov a slizníc celého tela. Prístroj má 3 prednastavené režimy a ľubovoľné ručné nastavenie oboch oddelených kanálov. Samostatne si môžete regulovať intenzitu, veľkosť pulzov (ich šírku) a frekvenciu. Sada obsahuje - základňu, plastový kufrík pre uschovanie všetkých častí sady, 4 priľnavé obdĺžnikové elektródy, 2 káble bipolárne pre pripojenie elektród, deväť voltovú batériu a originálny návod.

Fetish Fantasy Shock Therapy

Fetish Fantasy Shock Therapy

39,95 €
47,99 €


SKLADOM

Tento Elektro-sex je prístroj pre nevšedné chvíle! Zažijete vzrušujúci účinok prúdu. Stimuláciou svalov v podbrušku docielite rýchleho nástupu orgazmu a to aj niekoľkokrát za sebou. Stačí nalepiť 4 priložené vankúšiky na požadovaný sval - zónu. Kamkoľvek si na telo umiestnite štyri vankúšiky spojené káblom, tam budú prenášané prúdové stimulácie. Digitálny LCD displej s programami - až 100 kombinácií. Súčasťou je aj maska na oči.

Sextreme Electro Plug

Sextreme Electro Plug

33,95 €
36,99 €


SKLADOM

Elektro kolík pre vaginálne aj análne dráždenie s elektrostimuláciou dvoma úrovňami elektrických impulzov vrátane batérií. Sextreme Electro Plug je vybavený zúženou špičkou pre ľahké zavádzanie, a elektródami pre prenos elektrických impulzov priamo do vášho najcitlivejšieho miesta. Dosiahnutie orgazmu vďaka análnej stimulácii je neuveriteľne vzrušujúce v tejto oblasti je vysoká koncentrácia nervových zakončení, a vďaka análnym pomôckam môžete stimulovať každý z týchto nervov.

Self-adhesive Electrodes

Self-adhesive Electrodes

9,95 €
10,99 €


SKLADOM

Samolepiace, znovu použiteľné elektródy (40 x 40 mm). Vhodné pre všetky zariadenia s 2 mm konektorom.

Strana 1 z 1 1

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma