Fetish Fantasy Shock Therapy Silicone Cock Straps - Electro-sex

Fetish Fantasy Shock Therapy Silicone Cock Straps
Fetish Fantasy Shock Therapy Silicone Cock StrapsFetish Fantasy Shock Therapy Silicone Cock StrapsFetish Fantasy Shock Therapy Silicone Cock StrapsFetish Fantasy Shock Therapy Silicone Cock Straps
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 17% 12,04 €
Původní cena: 71,99
Naša cena:
59,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
372506
◌ do 7 dní


Položka je nedostupná
v súčasnej chvíli nie je možné objednať
Farba čierna, strieborná
Materiál silikón, plast, kov
Režimy rýchle a pomalé šoky
Regulácia sily šokov plynulá
Použitie samostatne alebo so silikónovými nástavcami
Fetish Fantasy Shock Therapy Silicone Cock Straps Dajte svojmu sexuálnemu ten správny náboj s Fetish Fantasy Shock Therapy Silicone Cock Straps! Perfektná pomôcka pre začiatočníkov aj všetkých milovníkov elektro-sexu.

Pružní silikónové štipce sa zvládnu prispôsobiť takmer všetkým veľkostiam - väčším aj menším penisom a guliam. Jednoducho sa pripojí k hlavnej stimulačné jednotke, ktorá sa postará o ten správny náboj. Krúžky majú dvoje využitie. Privádza elektro šoky a ešte fungujú ako erekčné krúžky, takže oddiali vyvrcholenie!

Hlavnou časťou Fetish Fantasy Shock Therapy Silicone Cock Straps je elektro-stimulačný jednotka. Ponúka niekoľko možností použitia a funkcií. Celkom 3 rôzne nastavenia si zvolíte podľa vlastných potrieb. Plynulým regulačným kolieskom nastavujete intenzitu šoku, od jemného šteklenie až po silné pulzovanie. Prepínaním medzí "SLOW" a "FAST" volíte frekvenciu vami prijímaných šokov. Kompaktná stimulačné jednotka sa môže využívať samostatne navolením módu "IN". V tomto móde budú šoky vydávané do oválneho miesta na tele ovládača. Možno ho využiť na stimuláciu ruky alebo iné hrátky. Prepnutím do režimu "OUT" sú šoky vysielané do silikónových krúžkov.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma