Feromóny a parfumy s feromónmi

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » Feromóny
Feromóny a parfumy obsahujúce feromóny zaručene zaujmú opačné pohlavie a Vy sa stanete hviezdou večera. Feromóny sú látky vylučované živočíchy práve z toho dôvodu, aby prilákali jedinca opačného pohlavia, s ktorým by bolo možné splodiť potomstvo. Feromóny Vám pomôžu zvýšiť sebavedomie a prilákať záujem Vášho vysnívaného partnera. Zvyšok už je len na Vás.

Dnešná akčná ponuka

  • Pearl Pheromones Eau de Parfum women 14 ml 15,95 € 18,49 € Pearl Pheromones Eau de Parfum women 14 ml Pearl Pheromones Eau de Parfum je neodolateľná vôňa s feromónmi pre opačné pohlavie, vďaka vzrušujúcej vôňi, ktorá je inšpirovaná prírodnými vplyvmi
  • Love & Desire PREMIUM EDITION 100ml pre mužov 35,95 € 39,99 € Love & Desire PREMIUM EDITION 100ml pre mužov Nová prémiová edícia feromónov Love & Desire. Luxusný výrobok si zaslúži luxusné prevedenie. S týmito feromóny nebude problém zapôsobiť na ak
  • Miyagi instinct 50ml Men 19,95 € 33,99 € Miyagi instinct 50ml Men Ak chcete, aby sa za vami otočila veľká kopa žien, tak si určite kúpte tento parfum s feromónmi pre mužov s rozprašovačom. Výrazne parfumovaný, al
Strana 1 z 4 1 | 2 | 3 | 4
Produktov na stránku:
Bijoux Indiscrets Sweet Bubblegum Body Mist 130 ml

Bijoux Indiscrets Sweet Bubblegum Body Mist 130 ml

31,95 €
35,99 €


SKLADOM

Sladký parfem Bijoux Indiscrets Strawberry Bubblegum Body Mist voňajúci po žuvačke zo šťavnatých jahôd. Zanechá na tvojom tele pocit neodolateľné príťažlivé vône. Len s niekoľkými kvapkami spoznáš hravou silu parfumu. Sladkú, intenzívnou vôňou pokojne prevoňajte aj svoje intimná miesta. Nekonečne zvodná žuvačková vôňa v neodolateľne zvodnom flakóne sa bude vynímať v kozmetike každej ženy. Parfém je vhodný pre vegánov, je bez alkoholu a z prírodných ingrediencií. Nádherné balenie a pôvabný dizajn flakónu s rozprašovačom s stláčacími balónikom delá z parfumu skvelú voľbu ako luxusné darček. Zloženie: AQUA, GLYCERÍN, Parfum, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 hydrogenated CASTOR OIL, LIMONENE, Phenoxyethanol, ETHYLHEXYLGLYCERIN, EUGENOL, CITRAL, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL Prípravok je vegan-friendly a vyrobený len z prírodných zdrojov.

Bijoux Indiscrets Aphrodisia Body Mist 130 ml

Bijoux Indiscrets Aphrodisia Body Mist 130 ml

31,95 €
35,99 €


SKLADOM

Ženský parfém Bijoux Indiscrets Aphrodisia vyrobený podľa tajnej receptúry. Zachytí zmysel svojou hypnotickou vôňou po ružiach, ylang-ylang a jazmínu. Parfém zo záhrady plné pokušenia a zmyselnosti má afrodiziakálne účinky. Zvýši tvoju sebaúctu, príťažlivosť a stimuluje túžbu. Parfum neobsahuje alkohol, minerálne oleje ani parabény, je vhodný pre vegánov, nie je testovaný na zvieratách a má prírodné zloženie. Luxusná fľaštička s krásnym flakónom a mašličkou je doplnená o rozprašovač s balónikom. Celý parfum je ladený do vintage štýlu. Odporúčame ako voľbu luxusného darčeku. Zloženie: AQUA, GLYCERÍN, PARFUM, PPG-26 BUTETH-26, PEG-40 hydrogenated CASTOR OIL, Phenoxyethanol, ETHYLHEXYLGLYCERIN, Butylphenyl, methylpropional, ALPHA-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, BENZYL Salicylate, BENZYL cinnamate, EUGENOL, BENZYL BENZOATE, LINALOOL Prípravok je vegan-friendly a vyrobený len z prírodných zdrojov.

Spectre Pheromo pre mužov 100 ml

Spectre Pheromo pre mužov 100 ml

39,95 €
47,99 €


SKLADOM

Elegantná vôňa plná zvodných feromónov. Feromóny Spectre Pheromo očarí ženy z tvojho okolia ako by boli očarovanej nezlomným kúzlom. Tekutý parfum obdržíš v balení s objemom 100 ml.

Taboo Sensual Fragrance pre ženy 50ml

Taboo Sensual Fragrance pre ženy 50ml

15,95 €
19,99 €


SKLADOM

Príjemná vôňa dámskeho parfumu Taboo Sensual Fragrance s pridanými feromónmi, iste nenechá v kľude žiadneho muža, čo sa ocitne vo vašej blízkosti. Stačí len pár stlačení na pumpičku parfumu Taboo Sensual Fragrance a magická príťažlivosť mužov začína.

Taboo Sensual Fragrance pre mužov 50ml

Taboo Sensual Fragrance pre mužov 50ml

15,95 €
19,99 €


SKLADOM

Neodolateľného pre ženy z Vás urobí parfum Taboo Sensual Fragrance s magickou vôňou. Parfém Taboo Sensual Fragrance s pridanými feromónmi očarí ženy natoľko, že sa budete cítiť ako v háreme, a k tomu Vám stačí iba pár stlačení pumpičky na fľaštičke.

Love & Desire PREMIUM EDITION 100ml pre ženy

Love & Desire PREMIUM EDITION 100ml pre ženy

35,95 €
39,99 €


SKLADOM

Nová prémiová edícia feromónov Love & Desire. Luxusný výrobok si zaslúži luxusné prevedenie. S týmito feromóny nebude problém zapôsobiť na akéhokoľvek muža. Budete ako magnet, pôjde za vami až na koniec sveta a ešte ďalej! Účinnosť feromónov Love & Desire je založená na dlhoročnej praxi a skúsenostiach. Zloženie takého prípravku ovládne zmysly a navodí tú správnu náladu. Love & Desire PREMIUM EDITION je ako tajná zbraň v rukách žien! V tejto prémiovej edícii je navyše účinnosť 2krát tak silnejší. Tento výrobok je však ešte dokonalejší, používa totiž zmes 4 feromónov špeciálne vyrobených pre dosiahnutie maximálneho efektu!

Love & Desire PREMIUM EDITION 100ml pre mužov

Love & Desire PREMIUM EDITION 100ml pre mužov

35,95 €
39,99 €


SKLADOM

Nová prémiová edícia feromónov Love & Desire. Luxusný výrobok si zaslúži luxusné prevedenie. S týmito feromóny nebude problém zapôsobiť na akúkoľvek ženu. Budete ako magnet, povedzte si o číslo a ona vám ho dá! Účinnosť feromónov Love & Desire je založená na dlhoročnej praxi a skúsenostiach. Zloženie takého prípravku ovládne zmysly a navodí tú správnu náladu. Love & Desire PREMIUM EDITION je ako tajná zbraň v rukách mužov! V tejto prémiovej edícii je navyše účinnosť 2krát tak silnejší. Tento výrobok je však ešte dokonalejší, používa totiž zmes 4 feromónov špeciálne vyrobených pre dosiahnutie maximálneho efektu!

Pearl Pheromones Eau de Parfum women 14 ml

Pearl Pheromones Eau de Parfum women 14 ml

15,95 €
18,49 €


SKLADOM

Pearl Pheromones Eau de Parfum je neodolateľná vôňa s feromónmi pre opačné pohlavie, vďaka vzrušujúcej vôňi, ktorá je inšpirovaná prírodnými vplyvmi feromónov. Táto nádherná vôňa obsahuje vyváženú kombináciu zložiek, ktoré majú rovnako lákavý účinok ako feromóny.

Onyx Pheromones Toilette men 14 ml

Onyx Pheromones Toilette men 14 ml

15,95 €
18,49 €


SKLADOM

Onyx Pheromones Toilette je neodolateľná vôňa s feromónmi pre opačné pohlavie, vďaka vzrušujúcej vôňi, ktorá je inšpirovaná prírodnými vplyvmi feromónov. Táto nádherná vôňa obsahuje vyváženú kombináciu zložiek, ktoré majú rovnako lákavý účinok ako feromóny.

FX24 Sensual Attractant for women 5 ml

FX24 Sensual Attractant for women 5 ml

9,95 €
16,99 €


SKLADOM

Ak chcete, aby sa za vami otočila veľká kopa mužov, tak si určite kúpte tento prípravok s feromónmi pre ženy bez parfumácie s guličkovým aplikátorom. Čo prináša FX24: - Zvyšuje sebavedomie a pocit atraktivity - Pridáva sex-appeal - Priťahuje pohľady opačného pohlavia - Vzbudzuje sebadôveru - Vytvára okolo seba neviditeľnú auru

FX24 Sensual Attractant for men 5 ml

FX24 Sensual Attractant for men 5 ml

9,95 €
16,99 €


SKLADOM

Ak chcete, aby sa za vami otočila veľká kopa žien, tak si určite kúpte tento prípravok s feromónmi pre mužov bez parfumácie s guličkovým aplikátorom. Čo prináša FX24: - Zvyšuje sebavedomie a pocit atraktivity - Pridáva sex-appeal - Priťahuje pohľady opačného pohlavia - Vzbudzuje sebadôveru - Vytvára okolo seba neviditeľnú auru

FX24 Sensual Perfume for women 5 ml

FX24 Sensual Perfume for women 5 ml

9,95 €
16,99 €


SKLADOM

Ak chcete, aby sa za vami otočila veľká kopa mužov, tak si určite kúpte tento parfum s feromónmi pre ženy s guličkovým aplikátorom. Výrazne parfumovaný, ale s príjemnou vôňou. Čo prináša FX24: - Zvyšuje sebavedomie a pocit atraktivity - Pridáva sex-appeal - Priťahuje pohľady opačného pohlavia - Vzbudzuje sebadôveru - Vytvára okolo seba neviditeľnú auru

FX24 Sensual Perfume for men 5 ml

FX24 Sensual Perfume for men 5 ml

9,95 €
16,99 €


SKLADOM

Ak chcete, aby sa za vami otočila veľká kopa žien, tak si určite kúpte tento parfum s feromónmi pre mužov s guličkovým aplikátorom. Výrazne parfumovaný, ale s príjemnou vôňou. Čo prináša FX24: - Zvyšuje sebavedomie a pocit atraktivity - Pridáva sex-appeal - Priťahuje pohľady opačného pohlavia - Vzbudzuje sebadôveru - Vytvára okolo seba neviditeľnú auru

Verve by Fernand Peril Man 100 ml

Verve by Fernand Peril Man 100 ml

26,95 €
29,99 €


SKLADOM

Verve - vzrušujúca vôňa feromónov pre mužov značky Fernand Peril, zložená tak, aby spôsobovala u žien túžbu. Verve je symfónia rôznych vôní ako ruža, spolu s menšími tónmi lístia a badiánu. Moderný a elegantný, tajomný.

Intimite by Fernand Peril Frau 50 ml

Intimite by Fernand Peril Frau 50 ml

26,95 €
29,99 €


SKLADOM

Intimite - nová vzrušujúca vôňa feromónov pre ženy značky Fernand Peril, zložená tak, aby spôsobovala u mužov túžbu. Intimite - vôňa kvetov vody, lotosu, frézie a cyklámenu. Neskôr pivonky, ľalie a klinček. Finálne vôňa lesa, ktorý vyjadruje osobnosť.

Strana 1 z 4 1 | 2 | 3 | 4

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma