Klinik, cievky, klystír, gynekologické kliešte

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » Klinik, klystír
Pokiaľ milujete v špeciálnych sexuálnych hrátkach, rozhodne vyskúšajte niektorý z našich klystírov, análnych spršek alebo gynekologických klieští. Že ste ešte nič takého neskúsili? Je na čase to zmeniť. klystír, cievky alebo mini spŕšky sú medzi mnohými sexuálnymi znalcami veľmi obľúbené a oceňované. Užite si nevšedný zážitok a ozvláštnite svoj &#8203,,&#8203,,sexuálny život novými podnetmi.

Dnešná akčná ponuka

  • Silikónová vodná sprcha NMC Hydro Blast 19,95 € 23,99 € Silikónová vodná sprcha NMC Hydro Blast Stvorená pre zmyselnú chvíľku v sprche. Silikónová vodná sprcha NVM Hydro Blast sa s tebou párať nebude. Stačí zasunúť, otočiť kohútikom a navodí t
  • Intímna sprcha You2Toys Shower Me Deluxe 27,95 € 31,99 € Intímna sprcha You2Toys Shower Me Deluxe Zábavná intímna sprcha! Občas sa v sprche radi kocháme svoju bohatú fantáziou. Presne v tento moment sa bude po ruke hodiť intímna sprcha You2Toys Sh
  • Malý dutý silikónový dilatátor Sinner Gear 11,95 € 13,99 € Malý dutý silikónový dilatátor Sinner Gear Ak hľadáte kvalitný dilatátor, potom tento silikónový dilatátor z kolekcie Sinner Gear je pre vás perfektnou voľbou. Dilatátor je vyrobený zo 100% m
Strana 1 z 5 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Produktov na stránku:
Master Series Silicone Graduated Beads Applicator

Master Series Silicone Graduated Beads Applicator

27,95 €
31,99 €


SKLADOM

Precízna aplikácia lubrikačného gélu môže pomôcť dosiahnuť uspokojivejšie vyvrcholenie. S aplikátorom Master Series Silicone Graduated Beads Lube Applicator bude premazanie hračka. Telo oplýva zo 4 postupne sa zväčšujúcich guľou. Priprav sa na to, čo ťa čaká! Striekačka bola stvorená pre manipuláciu jednou rukou - tak ako by sa zaobchádzalo s injekčnou střílačkou. S praktickými guľatými úchytkami je manipulácia naozaj jednoduchá. Jedným ťahom nasaješ dostatočné množstvo ľubovoľnej tekutiny a následným prudkým ťahom ju zvládenš vystreknúť veľmi ďaleko! Veľká nádobka pojme veľké množstvo tekutiny. Narozdiel od iných striekačiek je to až dvojnásobne toľko. Aplikácia tekutiny pomocou Master Series Silicone Graduated Beads Lube Applicator je jednoduchšie a rýchlejšie. Stimulačný kolíček je vyrobený z prémiového silikónu. Neobsahuje ftaláty, je bez pórov a jednoducho sa čistí. Stačí teplá mydlová voda, odporúčame použiť poctivé dezinfekčné prostriedky. Pri aplikácii lubrikačných gélov používaj iba olejová alebo na vodnej báze.

Master Series Dark Rod Sounding Dilator čierny

Master Series Dark Rod Sounding Dilator čierny

35,95 €
39,99 €


SKLADOM

S každou ďalšou guličkou prichádza nová výzva. Začínate by čímdál viac hrubšie a hrubšie a s ďalšími zasunutými milimetre prichádza masívnejší príval vibrácií. Pocíť na vlastnej koži silu mocného orgazmu s vibračným dilatátorom Master Series Dark Rod Sounding Dilator. Dilatátor do penisu Master Series Dark Rod Sounding Dilator má tvarované telo podľa perál. Niekoľkých po sebe idúcich guličkám sa postupne zväčšuje priemerom od 5 do až 8 milimetrov. Celková zásuvná dĺžka dilatátory je 15 cm. Touto mocnú dĺžkou prúdi intenzívne vibrácie zo silného motorku. Ten sa zapína stlačením jediného tlačidla. Erotickú hračku napájájí jedna AAA batéria (nie je súčasťou balenia). Vibračné dilatator Master Series Dark Rod Sounding Dilator má telo zo silikónu. Prémiový materiál je na dotyk veľmi príjemný a pri zasúvaní do močovej trubice ho iste oceníš. Okrem toho je prístroj vodotesný a plne pripravený sa s tebou užívať zábavu ve vane alebo sprche. Pre zavedenie dilatátor do močovej trubice odporúčame používať vodné lubrikačné gély. Po dokončení zábavy je potreba dôkladne erotickú pomôcku umyť aspoň teplou vodou a mydlom. K dokonalej údržbe pomôže čistič na erotické pomôcky, ktorý je k dostaniu u nás na webe.

Piss fetish sada You2Toys Piss to Ass Plug

Piss fetish sada You2Toys Piss to Ass Plug

59,95 €
71,99 €


SKLADOM

Si jedným z priaznivcov piss fetish? Táto hračka je robená presne pre teba. Piss fetish sada You2Toys Piss to Ass Plug sa skladá z 2 Hlane častí, ktoré ti urobia dobre. 2 väčšie štipce vytvorí slučku medzi tvojím penisom a análnym otvorom, cez ktorý pretečie zlatistá tekutina. Análny kolíček má celkovú dĺžku 7,8 cm a priemer až 3,7 cm. Kolíček do močovej trubice patrí medzi hrubšie. Kratšia dĺžka 3,3 cm sa kompenzuje širším priemerom 9 mm. Medzi oboma štipce je natiahnutá silikónová hadička dlhá 62 cm. Oba kolíky sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Balenie: - dutý análny kolíček 7,8 cm - dutý penis plug 3,3 cm - číra silikónová hadička - náhradný čierna hadička

You2Toys Penis Plug Sperm Stopper Skull

You2Toys Penis Plug Sperm Stopper Skull

15,95 €
19,99 €


SKLADOM

Šperk a zároveň intenzívny pocit uspokojenia - You2Toys Penis Plug Sperm Stopper Skull. Vlnité telo ti pri zasúvaní do močovej trubice bude pôsobiť krásne vzrušujúce dráždenie. Na špičke má dizajn lebky. Celý kolík je vyrobený z jedného kusu nerezovej ocele. Celková dĺžka je rovných 4,5 cm. Vlnité telo začína na priemerom 6 mm a končí s maximálnym priemerom 8 mm.

Mr Cock X-Treme Line Fucking Even Deeper (24 cm)

Mr Cock X-Treme Line Fucking Even Deeper (24 cm)

51,95 €
59,99 €


SKLADOM

Mr Cock X-Treme Line Fucking Even Deeper - dilatator z leštenej ocele. Dlhý a nadmerne provokatívne dilatator s vystrčeným prostredníkom. Silné žeborvání prináša intenzívnu stimuláciu močovej trubice. Dilatátor meria celých 24 cm. Masívne a ťažký - na mieru robený pre poriadnych chlapov. Silné rebrovanie má priemer od 5 mm do celých 8 mm. Stimulácia prinesie každému mužovi erekciu na úplne novú úroveň. Tvar a unikátne vlastnosti boli presne navrhnuté pre pánsku močovú trubicu. Mimoriadne hlboký a exotický pôžitok čaká aj teba. Mr Cock X-Treme Line Fucking Even Deeper je vyrobený z kvalitného odliatku. Ako material slúži oceľ bez žiadneho niklu. Chladivá surová oceľ alebo nahriata oceľ - využiť sa dá na experimentálne hrátky s teplotou.

Silikónová sprcha You2Toys Rear Splash Anal Douche

Silikónová sprcha You2Toys Rear Splash Anal Douche

23,95 €
27,99 €


SKLADOM

Zadné vrátka budú žiariť čistotou! Pri análnom sexe je hygiena a čistota na prvom mieste. K týmto potrebám slúžia silikónová análna sprcha You2Toys Rear Splash Anal Douche. Nemusí sa však používať iba ako hygienická pomôcka. Môže slúžiť aj ako skvelý nástroj navodiť tú správnu atmosféru a ako zmyselná predohra v sprche. K použití stačí análnu sprchu naskrutkovať na sprchovú hadicu a užiť si jazdu. Kolík v tvare kužeľa perfektne zájde na miesto určenia. Zasunutie sprchy je príjemnou záležitosťou a to vďaka jeho mäkkému, zamatovo jemnému povrchu. Voda strieka celkom 5 otvory. Jeden z nich sa nachádza na špičke, zvyšné 4 po stranách kužeľového kolíka. Užijete si potešenie v najčistejšej podobe... vo viac ako jednom zmysle!

Silikónová vodná sprcha NMC Hydro Blast

Silikónová vodná sprcha NMC Hydro Blast

19,95 €
23,99 €


SKLADOM

Stvorená pre zmyselnú chvíľku v sprche. Silikónová vodná sprcha NVM Hydro Blast sa s tebou párať nebude. Stačí zasunúť, otočiť kohútikom a navodí tvoju myseľ do stavu extázy. Jeden by sa divil, akých erotických hier sa dá dosiahnuť pomocou vody. Našraubuj vodnú sprchu NMC Hydro Blast na sprchovú hadicu, užívaj si slastný pocit pri penetrácii, otoč kohútik vody a poddaj sa pocitu úplného uspokojenia. Neopísateľný pocit zo zasúvanie guľaté hlavy vodné sprchy si môžeš užiť aj ty. Zásuvná dĺžka celých 9,3 cm a priemerom až 3 cm zvládne zakúriť nejednému skúsenému človeku. Celá análna sprcha je z veľmi príjemného silikónu. Ten je bezpečný a pohodlný.

Intímna sprcha You2Toys Shower Me Deluxe

Intímna sprcha You2Toys Shower Me Deluxe

27,95 €
31,99 €


SKLADOM

Zábavná intímna sprcha! Občas sa v sprche radi kocháme svoju bohatú fantáziou. Presne v tento moment sa bude po ruke hodiť intímna sprcha You2Toys Shower Me Deluxe. Dve vymeniteľné hlavice si užiješ do sýtosti. Každá má svoj unikátny tvar, dĺžku a celkový pocit z používania je jedinečný. Na špičke oboch je malý otvor pre prietok úzkeho pramienku vody. Keď ale pustíte vodu čo najviac to pôjde, tak sprcha dostane ozajstné grády! Pripojenie nie je nijako zložité. 138 cm dlhá hadica sa pripojí k sprchovej batérii a môžeš si užívať ako bude libo. Celý set je z tých najlepších materiálov. Hadica je celá vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a hliníka. Nástavce, aby boli pohodlné, sú vyrobené z mäkkého a príjemného PVC. Nástavce You2Toys Shower Me Deluxe: Menši nástavec: - celková dĺžka 14 cm - priemer 2 až 2,3 cm Väčši nástavec: - celková dĺžka 25 cm - priemer 1,7 až 3 cm Intímna sprcha You2Toys Shower Me Deluxe je skvelým spôsobom zábavy. Tenký silný prameň vody poteší každý kút tvojho tela. Užívať si možno podľa ľubovôle, len pozor na účet za vodu!

Yout2Toys G-Spot Labia Spreader červený

Yout2Toys G-Spot Labia Spreader červený

17,95 €
19,99 €


SKLADOM

Nový pomocník pri stimulácii bodu G. Jemným vložením do vagíny a odtiahnutím pyskov ohanbia od seba, bude mať Vás penis voľný priechod priamo k bodu G. Stimulátor môžete upraviť akokoľvek vás napadne, je celý ohybný.

Rebel Glans Ring kovový krúžok za žaluď

Rebel Glans Ring kovový krúžok za žaluď

11,95 €
13,99 €


SKLADOM

Hľadáte niečo nové? Vyberte si tento krúžok na penis! Krúžok sa nasadzuje priamo za žaluď penisu, tým udržuje v hlavičke krv a robí ho tým extrémne citlivý. Týmto budete cítiť orgazmus niekoľkokrát intenzívnejšie! Kov je veľmi odolný a jednoducho sa čistí. Krúžok sa dá nosiť aj ako jedinečný kúsok šperku okolo penisu. To vám dodá neodolateľný pohľad a veľký tvrdý žaluď. Noste krúžok počas večera plného vzrušenia a prekvapte svoju partnerku jedinečným pohľadom! Možnosti využitia týmto ale nekončí. Spôsobov ako krúžok Rebel Glans Ring využiť je hneď niekoľko. Otočením krúžku hore nohami dôjde k silnejšej stimulácii uzdičky. Vďaka dlhej výdrži a kovovému materiálu je skvelou voľbou pre vyskúšanie hrátok so zmenou teplôt. Nosenie môže pomôcť s oddialením ejakulácie. Krúžok Rebel Glans Ring pasuje na všetky tvary penisov. Skvele padne za žaluď a dodá vám na mužnosti.

Wartenbergovo koliesko Sinner Gear so 3 kolieskami

Wartenbergovo koliesko Sinner Gear so 3 kolieskami

19,95 €
21,99 €


SKLADOM

Bolesť a potešenie si veľa ľudí spája dohromady pod jeden pojem. Nie je sa však čomu diviť. Bolesť dokáže byť naozaj vzrušujúce zábavou. S Wartenbergovým kolieskom Sinner Gear Pinwheel so 3 kolieskami si užijete 3x toľko zábavy. Je vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Údržba je vďaka použitému materiálu jednoduchá. Je jedno či ste sadistov alebo masochista. Každý z oboch táborov bude potešený. Vezmite si Wartenbergovo koliesko Sinner Gear Pinwheel so 3 kolieskami do ruky a ukážte svoje milované subince naozajstný spôsob dráždenia. Raz len zľahka, potom trošku pritlačiť. Masochista, nachystajte svoju milovanú pokožku na neslýchané dráždenie. Čas od času môže koliesko štekliť, ale keď sa do toho vaše dominantné polovička poriadne oprie, tak to naozaj zabolí. Au!

Kovový erekčný krúžok Sinner Gear unbendable Wide

Kovový erekčný krúžok Sinner Gear unbendable Wide

17,95 €
19,99 €SKLADOM

S elegantným kovovým krúžkom na penis Sinner Gear unbendable Wide metal head-ring spoznáte, čo to znamená naozaj dobrý výstrek. Kovový krúžok Sinner Gear unbendable Wide metal head-ring sa nasadzuje hneď na špičku penisu, tým bude váš žaluď viac prekrvený a získa neuveriteľnú citlivosť! Každý muž by chcel pocítiť taký silný orgazmus ako pri používaní kovového krúžku. Extrémne intenzívne nie je žiadna prehánka. Nasaďte si erekčný krúžok Sinner Gear unbendable Wide metal head-ring a hlásajte svoj štýl. Erekčný krúžok je výrobok z kvalitnej ocele. Pevný a neohybný, robený na mieru pre veľkých chlapov.

Krúžky Master Series Trine Steel Ring Collection

Krúžky Master Series Trine Steel Ring Collection

17,95 €
19,99 €


SKLADOM

Vôňa železa, tá dokáže muža napumpovať. Chladné, ťažké železo je znakom mužnosti. Spoznajte svet poriadnych chlapov a ukážte ženám, kto je ten na vrchole. Sada 3 kovových krúžkov na penis Master Series Trine Steel Ring Collection vám dá hneď 3x toľko mužnosti. Sada obsahuje 3 krúžky rôznych veľkostí, jedno však majú spoločné - stenu z kvalitnej 7mm ocele. Veľkosti kovových krúžkov Master Series Trine Steel Ring Collection: Malý - 3,9 cm Stredná - 4,6 cm Veľký - 5,2 cm

Silikónový dilatátor do penisu Sinner Gear

Silikónový dilatátor do penisu Sinner Gear

11,95 €
13,99 €


do 7 dní

Pozor všetci nadšenci dilatátory. Ak hľadáte poriadny, kvalitné dilatátor, tak už nemusíte hľadať ďalej, pretože tento dilatátor z kolekcie Sinner Gear naozaj stojí za to. Dilatátor je vyrobený zo 100% mäkkého a ohybného silikónu, ktorý sa prispôsobí vašu telesnej teplote. Napodobňuje tvar vášho tela tak, aby došlo pri používaní k maximálnemu pohodliu. Na konci dilatátory nájdete krúžok pre pohodlnú manipuláciu s dilatátorom z kolekcie Sinner Gear. Pre väčšie inšpiráciu odporúčame navštíviť našu ponuku dilatátory.

Sinner Gear Dilatátor kríž kovový

Sinner Gear Dilatátor kríž kovový

25,95 €
29,99 €


SKLADOM

Tento kovový dilatátor je vyrobený pre mužov čo na to majú! Tvrdý a studený kov dodáva tvrdý vzhľad a nezabudnuteľný chladivý pocit. Vlnitý design zaisťuje, že zažijete extra stimuláciu vašich citlivých miest počas penetrácie. Dilatátor je vyrobený zo silného kovu, je preto možné využiť akýkoľvek lubrikačný gél.

Strana 1 z 5 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma