Kondómy farebné, s príchuťou, vrúbkované, čierne

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » Kondómy
Strana 4 z 6 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Produktov na stránku:
Durex London 100ks

Durex London 100ks

19,95 €
25,99 €


SKLADOM

Špeciálne brandované London kondómy od Durexu, podobný Durex Classic, lubrikovaný ešte väčším množstvom kvalitného Durex gélu a s mierne predĺženým rezervoárom pre väčšiu bezpečnosť. Easy-On navliekacie technológie. Vyskúšajte Durex kvalitu za super cenu!

Pasante Super King kondóm 1ks

Pasante Super King kondóm 1ks

0,40 €
0,45 €


SKLADOM

Pasante Super King kondómy sú vhodné pre nadpriemerne vybavených mužov. Jemne lubrikované silikónovým olejom.

Pasante Trim kondóm 1ks

Pasante Trim kondóm 1ks

0,30 €
0,40 €


SKLADOM

Klasické Pasante kondómy menšej veľkosti určené pre ľudí trpiacich s problémami s vyvlékáním alebo nedostatočným uchytením kondómu počas styku. Vlhčené silikónovým olejom.

Pasante Strawberry kondóm 1ks

Pasante Strawberry kondóm 1ks

0,27 €
0,40 €


SKLADOM

Pasante Strawberry sú aromatizované vôňou jahôd, farebné, vhodné aj na orálny sex. Lubrikované. 100% elektronicky testované.

Secura Dose Nature Feel. 50ks

Secura Dose Nature Feel. 50ks

15,29 €
16,99 €


SKLADOM

Maxi balenie značkových veľmi obľúbených kondómov Secura. Anatomicky tvarované kondómy so špeciálnou lubrikáciou v darčekovom balení v kovovej kazete po 50tich kusoch.

Durex London 1ks

Durex London 1ks

0,28 €
0,39 €


SKLADOM

Špeciálny brandovaný London kondóm od Durexu, podobný Durex Classic, lubrikovaný ešte väčším množstvom kvalitného Durex gélu as mierne predĺženým rezervoárom pre väčšiu bezpečnosť. Easy-On navliekací technológie. Vyskúšajte Durex kvalitu za super cenu!

Billy Boy Mix 100ks

Billy Boy Mix 100ks

25,95 €
36,99 €


do 7 dní

Maxi balenie značkových farebných veľmi obľúbených kondómov BILLY BOY. Anatomicky tvarované kondómy so špeciálnou lubrikáciou. Balenie obsahuje: - 20 čiernych kondómov - 20 priehľadných kondómov - 15 červených kondómov s jahodovou príchuťou - 15 priehľadných, extra lubrikovaných kondómov - 10 zelených kondómov - 10 oranžových kondómov s pomerenčovou príchuťou - 10 modrých kondómov

MoreAmore Soft Skin kondóm 1ks

MoreAmore Soft Skin kondóm 1ks

0,35 €
0,40 €


SKLADOM

Extra lubrikované kondómy slávnej značky MoreAmore. Skvelá ochrana nemusí byť drahá. MoreAmore kondómy poskytujú hodvábne jemný pocit. Sú extra lubrikované pre lepšiu ochranu s jemnou vanilkovou príchuťou. Nakúpte si kondómy moreAmore a uvidíte, že budete spokojní. Kondómy sú elektronicky testované, vyrobené z prírodného latexu.

ANOS kondómy 12pack

ANOS kondómy 12pack

6,69 €
7,49 €


SKLADOM

Extra silné kondómy pre extra bezpečie! S navlhčenými stenami a rezervoárom. Úplne bezpečné - 100% istota, že sa nepretrhnú. V balení 12 ks. Nominálna šírka: 52 mm

Pasante Naturelle kondóm 1ks

Pasante Naturelle kondóm 1ks

0,21 €
0,40 €


SKLADOM

Pasante Naturelle kondómy majú upravený tvar pre ešte väčší pôžitok z milovania. Lubrikované silikónovým olejom.

Durex Extra Safe kondóm 1ks

Durex Extra Safe kondóm 1ks

0,66 €
0,69 €


SKLADOM

Tieto kondómy sú hrubšie a sú zhotovené z prémiového latexu, preto poskytujú lepšiu resp. odolnejší ochranu. Vhodné na vášnivé milovanie sa bez starosti. Jedny z najbezpečnejších predávaných kondómov. Predávame po kusoch, nie krabičkách. Výhodná cena. Durex Extra Safe sú najbezpečnejším dielom z fabriky Durexu. Potrebujete dokonalý pocit bezpečia? V bezpečnosti nepoznáte žiadne kompromisy? Tieto kondómy sú určené práve pre Vás. Vyrobené z prémiovej odrody latexu, hrubší a odolnejší voči přetrhnutí.Mimořádně vhodné aj pre začiatočníkov. Použitie môžeme odporučiť aj mužom, ktorí si chcú zaistiť dlhšiu výdrž (menšiu citlivosť). Väčšia hrúbka kondómu reguluje aj citlivosť počas styku. Nikdy nepoužívajte dva kondómy naraz, paradoxne sa tak znižuje ich ochranná schopnosť! Radšej si vyberte ako obuv Durex Extra Safe, určite vás nesklamú.

Durex Elite kondóm 1ks

Durex Elite kondóm 1ks

0,65 €
0,69 €


SKLADOM

Kondómy Durex Elite majú zvýšenú lubrikáciu pre čo najväčšiu citlivosť. Sú vyrobené z veľmi jemného a tenšieho latexu, ktorý zachováva výhody veľmi vysokej bezpečnosti kondómu a dokonalú citlivosť. Najnovší model Durex Elite, ktorý ponúkame, má nový ľahší nasadzovací patent a zápach latexu prekrýva špeciálny lubrikant Zeus Odour Masker. Predávame po kusoch, nie krabičkách. Výhodná cena. Durex Elite patrí medzi špičkové, najpredávanejšie prezervatívy od Durexu. Veľkému množstve párov vadí použitie kondómu počas styku, pretože znižuje ich pôžitok zo styku, citlivosť, prenášanie tepla medzi partnermi. ELITE kondómy sú vyrobené tak tenko, že ich počas vášho hrania nebudete takmer vôbec vnímať. A pre vašu maximálnu bezpečnosť sú ešte extra lubrikované kvalitným Durex lubrikantom. Snom každého páru je milovať sa bezpečne, bez rizika nákazy pohlavnou chorobou a tiež možnosť regulovať počatie. Všetky Durex Elite kondómy sú elektronicky testované, spĺňajú veľmi prísne normy a prinesú Vám dokonalý komfort a bezpečnosť. Splní Vaše najtajnejšie sny cítiť sa "naostro" a pritom zostať chránený!

Pasante Black kondóm 1ks

Pasante Black kondóm 1ks

0,29 €
0,55 €


SKLADOM

Pasante Black kondómy sa zoštíhľujúcim efektom určené pre obdarených mužov, ktorých veľkosť už nevystraší žiadnu ženu.Lubrikované silikónovým olejom.

Pasante Delay kondóm 1ks

Pasante Delay kondóm 1ks

0,27 €
0,45 €


SKLADOM

Pasante Delay sú napustené špeciálnou znecitlivující látkou, ktorá pomôže oddialiť vyvrcholenie u muža. Je to alternatíva k Durex performa. Lubrikované. 100% elektronicky testované.

Pasante Sensitive kondóm 1ks

Pasante Sensitive kondóm 1ks

0,27 €
0,45 €


SKLADOM

Kondómy Pasante Sensitive sú tenšie ako bežné kondómy. Kondóm Sensitive budete menej cítiť a pôžitok bude pre obe strany väčší. Alternatíva je výrobok primeros x-tra sensitive.

Strana 4 z 6 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma