Lubrikanty na vodnej báze

Lubrikačné gély patrí do základnej výbavy každého sexuálne aktívneho človeka. Nielenže príjemne zvlhčujú sliznicu a zabraňujú tak bolestivému vniknutiu, sú tiež súčasťou intímnej hygieny, pretože majú aj antibakteriálne účinky. V našej širokej ponuke nájdete lubrikačné gély pre každodenné použitie od základných až po hrejivé alebo parfumované, ale aj glycerínové masážne gély pre erotické masáže, ktoré patria medzi obľúbené prostriedky pre navodenie tej správnej atmosféry.

Dnešná akčná ponuka

  • JO H2O Anal 120ml 9,99 € 10,99 € JO H2O Anal 120ml Skvelý lubrikačný gél na vodnej báze špeciálne navrhnutý pre Vaše análne potešenie, od svetoznámej americkej spoločnosti JO, ktorý je takmer dokonal
  • JO H2O Cherry Burst 120 ml 11,43 € 12,99 € JO H2O Cherry Burst 120 ml Skvelý lubrikačný gél na vodnej báze s príchuťou, od svetoznámej americkej spoločnosti JO, ktorý je takmer dokonalý svojimi vlastnosťami. Svieža vô
  • Cobeco MALE Anal Relax Lubricant 250 ml 14,95 € 16,99 € Cobeco MALE Anal Relax Lubricant 250 ml Cobeco MALE Anal Relax Lubricant optimálne kombinuje unikátne kĺzavé vlastnosti lubrikantu s čistotou produktov Cobeco a látok pomáhajúcich pri bezpeč
Strana 1 z 9 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 9
Produktov na stránku:
Ochutený lubrikačný gél Lust Strawberry 100 ml

Ochutený lubrikačný gél Lust Strawberry 100 ml

7,95 €
9,99 €


SKLADOM

Oživ orálny sex s príjemnú vôňu jahôd. Vodné lubrikačný gél Lust Strawberry s lekárskou kvalitou tí ponúkne úžasné klzké vlastnosti. Jeho využitie je možné aplikovať takmer kdekoľvek. Vhodný pre lubrikáciu latexových kondómov a erotických pomôcok. Bohatá štruktúra má skvelé klzké vlastnosti - stačí len malé množstvo gélu pre dlhotrvajúci uspokojenie. Fľaštička obsahuje 100 ml gélu. Súčasťou je praktický mačkacie aplikátor. Bez olejov a tukov - 100% vegánsky!

Gél pre erotické hračky Lust Toys 100 ml

Gél pre erotické hračky Lust Toys 100 ml

7,95 €
9,99 €


SKLADOM

Vytvorené na mieru pre použitie s erotickými hračkami. Vodné lubrikačný gél Lust Toys ponúka extra viskozitu, ktorá skvele priľne k povrchu erotických pomôcok. Obohatí kĺzavosť povrchu hrařky a urobí z akéhokoľvek milovania zábavnejšie pôžitok. Bohatá štruktúra má skvelé klzké vlastnosti - stačí len malé množstvo gélu pre dlhotrvajúci uspokojenie. Vhodný pre lubrikáciu latexových kondómov a erotických pomôcok. Fľaštička obsahuje 100 ml gélu. Súčasťou je praktický mačkacie aplikátor. Bez olejov a tukov - 100% vegánsky!

Hrejivý lubrikačný gél Lust Warming 100 ml

Hrejivý lubrikačný gél Lust Warming 100 ml

7,95 €
9,99 €


SKLADOM

Vodné lubrikačný gél Lust Warming s hrejivým efektom. Nanesením na pokožku začne hrejivý zložka mierne hriať. Pocit môže byť zosilniť miernym dýchaním na gél. Vhodný pre lubrikáciu latexových kondómov a erotických pomôcok. Bohatá štruktúra má skvelé klzké vlastnosti. Fľaštička obsahuje 100 ml gélu. Súčasťou je praktický mačkacie aplikátor. Vodné lubrikačný gél je možné použiť aj pre lubrikáciu latexových kondómov. Bez olejov a tukov.

Gél Lust Waterbased 100 ml na vodnej báze

Gél Lust Waterbased 100 ml na vodnej báze

5,95 €
7,99 €


SKLADOM

Základný lubrikačný gél Lust Waterbased na vonia báze. Jeho využitie je možné aplikovať takmer kdekoľvek. Vhodný pre lubrikáciu latexových kondómov a erotických pomôcok. Bohatá štruktúra má skvelé klzké vlastnosti - stačí len malé množstvo gélu pre dlhotrvajúci uspokojenie. Fľaštička obsahuje 100 ml gélu. Súčasťou je praktický mačkacie aplikátor. Bez olejov a tukov - 100% vegánsky!

Análny gél Lust Anal 100 ml na vodnej báze

Análny gél Lust Anal 100 ml na vodnej báze

5,95 €
7,99 €


SKLADOM

Vodné lubrikačný gél Lust Anal lekárskej kvality na uvoľnenie a prežitie príjemného análneho sexu. Zloženie so zložkami zo 7 rastlín pomáha ľuďom s citlivou pokožkou. Fľaštička obsahuje 100 ml gélu. Súčasťou je praktický mačkacie aplikátor. Vodné lubrikačný gél je možné použiť aj pre lubrikáciu latexových kondómov. Bez olejov a tukov.

WaterGlide Warming 300 ml

WaterGlide Warming 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WATERGLIDE sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Hrejivý lubrikačný gél WATERGLIDE Warming s bohatou konzistenciou. Špeciálna formula privádza na miesta príjemný hrejivý efekt, ktorý stimuluje a vzrušuje. Gél je bez zápachu. Pomáha stimulovať prietok krvi erotogénnymi zónami. Výsledkom je fantastický erotický zážitok vďaka zvýšenej citlivosti. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Vanilla Ice Cream 300 ml

WaterGlide Vanilla Ice Cream 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Lubrikačný gél WaterGlide Vanilla Ice Cream vytvárajúce jedinečnú atmosféru. Uvoľní tvoju myseľ a zároveň privedie do nálady vďaka svojmu afrodisiakálnímu účinku. Príchuť príjemné vanilky podporuje páry si spolu užiť skvelú zábavu skrz orálny sex. Gél rozširuje možnosti milovanie vytvorením pohodlné uvoľnenej atmosféry. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Tingling 300 ml

WaterGlide Tingling 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Bezfarebný lubrikačný gél WaterGlide Tingling, so svojou dlhotrvajúci klznosťou, otvorí dvere úplne novému druhu stimulácie. Intenzívne erotický zážitok vyvolá špeciálny stimulačný efekt. Brnenie vzruší každý kúsok v intímnej oblasti. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Sweet Strawberry 300 ml

WaterGlide Sweet Strawberry 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Lubrikačný gél s klasickou viskozitou WaterGlide Sweet Strawberry. Gél ponúka skvelé lubrikačný schopnosti. Zvodná chuť šťavnatých jahôd ťa objíme v príjemnom milovania. Sladká ovocná vôňa vytvorí hravú atmosféru ideálny k úžasnému intenzívnemu orálnemu sexu. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Orgasmic Gel 300 ml

WaterGlide Orgasmic Gel 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Erotický lubrikačný gél WaterGlide Orgasmic Gél špeciálne vytvorený pre ženy. Je určený pre stimuláciu ženských genitálií. Vzrušenie gél docieli stimuláciou prietoku krvi a pomôžu žene dosiahnuť intenzívneho orgasm. Gél je bez príchute. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Nourishing 300 ml

WaterGlide Nourishing 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Bezfarebný lubrikačný gél WaterGlide Nourishing s klasickou viskozitou. Špeciálne zloženie gélu je vhodné pre kontakt s citlivou pokožkou. Pomáha pokožku zvláčniť vďaka extraktu z Aloe Vera. Pocity z krásne jemných dotykov si užiješ luxusné prežitok blahobytu. Príjemný ľahký gél vytvára intenzívny pocitový zážitok. Jeho výhodou je dlhotrvajúci hodvábny klzký povrch podporujúci vášnivé milovanie. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Natural Intimate Gel 300 ml

WaterGlide Natural Intimate Gel 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. WaterGlide Natural Intimate Gel je lubrikačný gél tvorený zo 100% prírodnými ingradiencí. Ľahká príjemná konzistencia pomáha si vice užiť milostné chvíľky. Panthenol jemne zvláčňuje pokožku zatiaľ čo intímny gél zaisťuje perfektnú hodnotu pH v ženskej oblasti genitálií. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Natural Feeling 300 ml

WaterGlide Natural Feeling 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. WaterGlide Natural Feeling má prirodzenú konzistenciu. To dáva intenzívny a prirodzený pocit klzkosti. Bohatá formula pôsobí prirodzeným a jemným klzkým pocitom počas milovania. Gél možno použiť na nespočetné množstvo spôsobov. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Massage and Lubricant Guarana 300 ml

WaterGlide Massage and Lubricant Guarana 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WATERGLIDE sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Gél 2v1 určený na zmyselné masáži a klzké lubrikáciu. Masážny a lubrikačný gél WATERGLIDE Massage and Lubricant Guarana je s príchuťou Guarany. Stimulačný gél má povzbudzujúci účinok a pomáha si užiť dlhodobý klzký pocit. Stimulácia pomáha užiť si intenzívny pocit uspokojenia plný napínavého vyvrcholenie. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Massage and Lubricant Aloe Vera 300 ml

WaterGlide Massage and Lubricant Aloe Vera 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WATERGLIDE sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Gél 2v1 určený na zmyselné masáži a klzké lubrikáciu. Masážny a lubrikačný gél WATERGLIDE Massage and Lubricant Aloe Vera obsahuje výťažok z Aloe Vera. Jeho vyživujúce účinky sú šetrné k pokožke. pH neutrálne zloženie je perfektný pre styk s citlivou pokožkou. Tento gél podporuje prirodzenú vaginálnu mikloflóru, zatiaľ čo dlhodobá klzkosť dáva intenzívny uspokojenie. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

Strana 1 z 9 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 9

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma