Lubrikanty na vodnej báze

Lubrikačné gély patrí do základnej výbavy každého sexuálne aktívneho človeka. Nielenže príjemne zvlhčujú sliznicu a zabraňujú tak bolestivému vniknutiu, sú tiež súčasťou intímnej hygieny, pretože majú aj antibakteriálne účinky. V našej širokej ponuke nájdete lubrikačné gély pre každodenné použitie od základných až po hrejivé alebo parfumované, ale aj glycerínové masážne gély pre erotické masáže, ktoré patria medzi obľúbené prostriedky pre navodenie tej správnej atmosféry.

Dnešná akčná ponuka

  • Lona Dráždivý gél 130ml 3,59 € 4,99 € Lona Dráždivý gél 130ml Veľmi účinný lubrikačný gél s dlhotrvajúcou účinnosťou as dráždivým účinkom, ktorý uľahčuje dosiahnutie orgazmu. Používa sa pri intiním styku, pri
  • WaterGlide Massage and Lubricant Guarana 300 ml 9,95 € 11,99 € WaterGlide Massage and Lubricant Guarana 300 ml Značka WATERGLIDE sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi k
  • Durex Orgasmic Gél 10ml - na stimuláciu klitorisu 8,95 € 11,99 € Durex Orgasmic Gél 10ml - na stimuláciu klitorisu Revolučný stimulačný gél Durex Orgasmic Gel. Durex Orgasmic Gél je určený na stimuláciu klitorisu a zintenzívnenie orgazmov. Produkt úplného géni
Strana 1 z 9 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 9
Produktov na stránku:
WaterGlide Warming 300 ml

WaterGlide Warming 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WATERGLIDE sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Hrejivý lubrikačný gél WATERGLIDE Warming s bohatou konzistenciou. Špeciálna formula privádza na miesta príjemný hrejivý efekt, ktorý stimuluje a vzrušuje. Gél je bez zápachu. Pomáha stimulovať prietok krvi erotogénnymi zónami. Výsledkom je fantastický erotický zážitok vďaka zvýšenej citlivosti. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Vanilla Ice Cream 300 ml

WaterGlide Vanilla Ice Cream 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Lubrikačný gél WaterGlide Vanilla Ice Cream vytvárajúce jedinečnú atmosféru. Uvoľní tvoju myseľ a zároveň privedie do nálady vďaka svojmu afrodisiakálnímu účinku. Príchuť príjemné vanilky podporuje páry si spolu užiť skvelú zábavu skrz orálny sex. Gél rozširuje možnosti milovanie vytvorením pohodlné uvoľnenej atmosféry. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Tingling 300 ml

WaterGlide Tingling 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Bezfarebný lubrikačný gél WaterGlide Tingling, so svojou dlhotrvajúci klznosťou, otvorí dvere úplne novému druhu stimulácie. Intenzívne erotický zážitok vyvolá špeciálny stimulačný efekt. Brnenie vzruší každý kúsok v intímnej oblasti. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Sweet Strawberry 300 ml

WaterGlide Sweet Strawberry 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Lubrikačný gél s klasickou viskozitou WaterGlide Sweet Strawberry. Gél ponúka skvelé lubrikačný schopnosti. Zvodná chuť šťavnatých jahôd ťa objíme v príjemnom milovania. Sladká ovocná vôňa vytvorí hravú atmosféru ideálny k úžasnému intenzívnemu orálnemu sexu. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Orgasmic Gel 300 ml

WaterGlide Orgasmic Gel 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Erotický lubrikačný gél WaterGlide Orgasmic Gél špeciálne vytvorený pre ženy. Je určený pre stimuláciu ženských genitálií. Vzrušenie gél docieli stimuláciou prietoku krvi a pomôžu žene dosiahnuť intenzívneho orgasm. Gél je bez príchute. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Nourishing 300 ml

WaterGlide Nourishing 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Bezfarebný lubrikačný gél WaterGlide Nourishing s klasickou viskozitou. Špeciálne zloženie gélu je vhodné pre kontakt s citlivou pokožkou. Pomáha pokožku zvláčniť vďaka extraktu z Aloe Vera. Pocity z krásne jemných dotykov si užiješ luxusné prežitok blahobytu. Príjemný ľahký gél vytvára intenzívny pocitový zážitok. Jeho výhodou je dlhotrvajúci hodvábny klzký povrch podporujúci vášnivé milovanie. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Natural Intimate Gel 300 ml

WaterGlide Natural Intimate Gel 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. WaterGlide Natural Intimate Gel je lubrikačný gél tvorený zo 100% prírodnými ingradiencí. Ľahká príjemná konzistencia pomáha si vice užiť milostné chvíľky. Panthenol jemne zvláčňuje pokožku zatiaľ čo intímny gél zaisťuje perfektnú hodnotu pH v ženskej oblasti genitálií. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Natural Feeling 300 ml

WaterGlide Natural Feeling 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. WaterGlide Natural Feeling má prirodzenú konzistenciu. To dáva intenzívny a prirodzený pocit klzkosti. Bohatá formula pôsobí prirodzeným a jemným klzkým pocitom počas milovania. Gél možno použiť na nespočetné množstvo spôsobov. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Massage and Lubricant Guarana 300 ml

WaterGlide Massage and Lubricant Guarana 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WATERGLIDE sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Gél 2v1 určený na zmyselné masáži a klzké lubrikáciu. Masážny a lubrikačný gél WATERGLIDE Massage and Lubricant Guarana je s príchuťou Guarany. Stimulačný gél má povzbudzujúci účinok a pomáha si užiť dlhodobý klzký pocit. Stimulácia pomáha užiť si intenzívny pocit uspokojenia plný napínavého vyvrcholenie. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Massage and Lubricant Aloe Vera 300 ml

WaterGlide Massage and Lubricant Aloe Vera 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WATERGLIDE sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Gél 2v1 určený na zmyselné masáži a klzké lubrikáciu. Masážny a lubrikačný gél WATERGLIDE Massage and Lubricant Aloe Vera obsahuje výťažok z Aloe Vera. Jeho vyživujúce účinky sú šetrné k pokožke. pH neutrálne zloženie je perfektný pre styk s citlivou pokožkou. Tento gél podporuje prirodzenú vaginálnu mikloflóru, zatiaľ čo dlhodobá klzkosť dáva intenzívny uspokojenie. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Hot Chocolate 300 ml

WaterGlide Hot Chocolate 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Vôňa horúcej čokolády sa zlučuje celou miestnosťou a navodí afrodiziakálne atmosféru. Lubrikačný gél WaterGlide Hot Chocolate má klasickú viskozitu ideálne k dokonalej lubrikáciu. Príchuť horúcej čokolády spolu s jej vôňou pripraví obaja na intenzívnu milovanie. Hladký klzký gél vytvára spoločné chvíle plné dlho trvajúce vášne. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Fruity Cherry 300 ml

WaterGlide Fruity Cherry 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Lubrikačný gél s klasickou viskozitou WaterGlide Fruity Cherry. Gél ponúka skvelé lubrikačný schopnosti. Zvodná chuť šťavnatých čerešní ťa objíme v príjemnom milovania. Sladká ovocná vôňa vytvorí hravú atmosféru ideálny k úžasnému intenzívnemu orálnemu sexu. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Fresh Watermelon 300 ml

WaterGlide Fresh Watermelon 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WATERGLIDE sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Bezfarebny lubrikačný gél WATERGLIDE Fresh Watermelon s osviežujúcou príchuťou sladkého vodného melónu. Letné príchuť nabudí tvoje zmysly do hravé nálady. Ovocná príchuť a sexy sladkosť ťa poze k rozkošné orálny zábave. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Feel 300 ml

WaterGlide Feel 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. Klasický všestranný lubrikačný gél WaterGlide Feel. Je bez zápachu, bezfarebný a bez chuti. Lubrikačný gél poskytujúce veľké množstvo použitia a lubrikácia. Hravé zloženie si užiješ do sýtosti. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

WaterGlide Cooling 300 ml

WaterGlide Cooling 300 ml

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Značka WaterGlide sa radí medzi popredných výrobcov lubrikačných gélov na vodnej báze. Nemecká kvalita je osvedčenou známkou kvality. Gél je veľmi klzký a príjemný. WaterGlide Cooling je gél so silným chladivým efektom. Jeho super viskózne zloženie produkuje mierne brnenie a chladivý pocit. To vedie k intenzívnemu pocitu uspokojenia. Jemná mentolová príchuť umocňuje zážitok z intímnych chvíľ. Môžete si užívať vášnivý a plnohodnotný orálny sex spolu. Balenie obsahuje 300 ml gélu. Fľaštička má skrutkovacie viečko bez aplikátora. Číra stena fľaštičky tí presne povie, koľko gélu ešte zostáva. Má optimálne pH a neobsahuje oleja. Pre svoju kvalitu je vhodný aj pre ľudí s veľmi citlivou pokožkou. Gél je klinicky a dermatologicky testovaný, je vhodný pre použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Vyrobené v Nemecku.

Strana 1 z 9 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 9

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma