Telové a masážne oleje

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » Masážne oleje
Strana 3 z 6 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Produktov na stránku:
ExotiQ Massage Candle Vanilla Amber 200g

ExotiQ Massage Candle Vanilla Amber 200g

17,95 €
19,99 €


SKLADOM

Prežite relaxačnú masáž snov s masážnou sviečkou ExotiQ Massage Candle Vanilla Amber. Príjemná vôňa prevonia celú miestnosť a uvoľní atmosféru i telo. Roztavený vosk prehreje ruky i celé telo, takže masáž bude príjemným zážitkom pre oboch. Použitie: Nechajte sviečku zapálenou 15-20 minút než sa vosk roztečie. Opatrne vosk nanášajte na svoje ruky a na telo. Jemnými pohybmi naneste na vybrané miesta. Užívajte si relaxujúcú hrejivú masáž. Zloženie: Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum Parkii, Cera Alba, Parfum (Fragrance), Benzyl Benzoate

ExotiQ Massage Candle Ylang Ylang 200g

ExotiQ Massage Candle Ylang Ylang 200g

17,95 €
19,99 €


SKLADOM

Prežite relaxačnú masáž snov s masážnou sviečkou ExotiQ Massage Candle Ylang Ylang. Príjemná vôňa prevonia celú miestnosť a uvoľní atmosféru i telo. Roztavený vosk prehreje ruky i celé telo, takže masáž bude príjemným zážitkom pre oboch. Použitie: Nechajte sviečku zapálenou 15-20 minút než sa vosk roztečie. Opatrne vosk nanášajte na svoje ruky a na telo. Jemnými pohybmi naneste na vybrané miesta. Užívajte si relaxujúcú hrejivú masáž. Zloženie: Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum Parkii, Cera Alba, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropane, Linalool

ExotiQ Massage Candle Violet Rose 200g

ExotiQ Massage Candle Violet Rose 200g

17,95 €
19,99 €


SKLADOM

Prežite relaxačnú masáž snov s masážnou sviečkou ExotiQ Massage Candle Violet Rose. Príjemná vôňa prevonia celú miestnosť a uvoľní atmosféru i telo. Roztavený vosk prehreje ruky i celé telo, takže masáž bude príjemným zážitkom pre oboch. Použitie: Nechajte sviečku zapálenou 15-20 minút než sa vosk roztečie. Opatrne vosk nanášajte na svoje ruky a na telo. Jemnými pohybmi naneste na vybrané miesta. Užívajte si relaxujúcú hrejivú masáž. Zloženie: Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum Parkii, Cera Alba, Parfum (Fragrance), Citral, Eugenol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropane, Linalool, Alpha-isomethyl Ionone

ExotiQ Massage Candle Bamboo Orchids 200g

ExotiQ Massage Candle Bamboo Orchids 200g

17,95 €
19,99 €


SKLADOM

Prežite relaxačnú masáž snov s masážnou sviečkou ExotiQ Massage Candle Bamboo Orchids. Príjemná vôňa prevonia celú miestnosť a uvoľní atmosféru i telo. Roztavený vosk prehreje ruky i celé telo, takže masáž bude príjemným zážitkom pre oboch. Použitie: Nechajte sviečku zapálenou 15-20 minút než sa vosk roztečie. Opatrne vosk nanášajte na svoje ruky a na telo. Jemnými pohybmi naneste na vybrané miesta. Užívajte si relaxujúcú hrejivú masáž. Zloženie: Cocos nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum Parkii, Cera Alba, Parfum (Fragrance), Eugenol, Geraniol, Butylphenyl metylpropán, Linalool

ExotiQ Soft and Tender Massage Milk 500 ml

ExotiQ Soft and Tender Massage Milk 500 ml

19,95 €
23,99 €


SKLADOM

Relaxačné mlieko ExotiQ Soft and Tender Massage Milk sa postará o vašu pokožku. Jemné zloženie sa stará o pleť a je vhodné pre použitie aj na citlivú pokožku. Užite si uvoľňujúcu masáž s pocitom jemného uspokojenia. ExotiQ Soft and Tender Massage Milk vo svojom veľkom 500 ml balení je vhodnou voľbou pre všetkých milovníkov príjemných chvíľ. Praktický uzáver na fľaši masážneho mlieka sa jednoducho otvára a aplikácie ExotiQ Soft and Tender Massage Milk je jednoduchá. Stačí už malé množstvo naniesť na ruky a jemne namasírovať po celom tele. Zamatovo jemné mlieko nechá vaše ruky hladko kĺzať do všetkých zákutí tela a pomôže svalom sa uvoľniť. Masáž vás uvoľní a naladí tú správnu atmosféru. Nezáleží či ste profisionál či amatér, masáž s mliekom ExotiQ Soft and Tender Massage Milk si užijete obaja do sýtosti.

ExotiQ Nuru Gel 500 ml

ExotiQ Nuru Gel 500 ml

19,95 €
23,99 €


SKLADOM

Zmyselné umenie masážou sa praktizuje už veľmi dlhú dobu a je známe pre svoje uvoľňujúce a relaxačné účinky. Počas tejto doby sa vyvinulo nespočetné množstvo techník. Nuru masáž vznikla s cieľom posilnenia túžby a potešenie. Vhodná pre páry aj jednotlivcov aby mohli dosiahnuť nadmerne uspokojujúceho vyvrcholenie. Důklad sa kladie na čo najpríjemnejší prežitie intímne masáže. Technika pôvodom z Japonska je považovaná za prastarý erotický rituál nazývaný ako klzká masáž. Pre krásne prežitie masáže Nuru prišiel na svet erotický masážny gél ExotiQ Nuru Gel. Masážou telo na telo si vychutnáte zmyselné intímne chvíle plné nepredstaviteľného potešenie. Gél je nadmerne klzký, pri tom zamatovo jemný, príjemný. ExotiQ Nuru Gél má hustejšiu konzistenciu ako klasické masážne gély a oleje. Jeho unikátne konzistencia dodá masáži každým dotykom maximálne vzrušenie. Pri masáži dôjde k zvýšeniu tepovej činnosti a prekrvenie najcitlivejších intímnych partií. Erotickú masáž si vychutnajú ako ženy, tak muži. Klzká konzistencia ExotiQ Nuru Gel je najlepšou voľbou pre navodenie správnej atmosféry. Úžasným spôsobom funguje pri používaní telo na telo, ešte lepšie zvládne fungovať na vlhkej pokožke. Masážny gél ExotiQ Nuru Gel je jednoducho umývateľný. Po masáži ho jednoducho opláchnete vodou. Gél pri tom nezanecháva žiadne škvrny na oblečení ani na posteľnej bielizni. Veľké 500 ml balenie vám vydrží na hŕbu dlhých masáží. Hustejšie zloženie jednoducho nevysychá a na pokožke vydrží dlho klzký - nie je teda potrebné tak často pridávať ďalšie a môžete sa sústrediť na zmyselné dotyky. Praktické viečko sa jednoducho otvára a ešte jednoduchšie sa vďaka nemu gél aplikuje.

ExotiQ Body to Body Oil 500 ml

ExotiQ Body to Body Oil 500 ml

15,95 €
19,99 €


SKLADOM

Vychutnajte si hladký pocit masážneho oleja ExotiQ Body to Body Oil. Perfektné masážny olej pre profesionálne i amatérske použitie. Či už sa rozhodujete pre klasickú masáž či niečo erotičtějšího, pomôže vám naladiť skvelú atmosféru. Stačí už malé množstvo naniesť na ruky a jemne namasírovať po celom tele. Zamatovo jemný olej nechá vaše ruky hladko kĺzať do všetkých zákutí tela a pomôže svalom sa uvoľniť. Veľká nádoba vydrží na mnoho použití. Praktické zatváracie viečko uľahčí manipuláciu s nádobkou a nanášaním masážneho oleja ExotiQ Body to Body Oil. Masážny olej ExotiQ je o niečo hustejšia než iné klasické masážne oleje. Zostáva dlhšie jemný, klzký a má dlhšie trvajúci efekt. Nemusíte tak často hmatať po oleji, aby ste ho znovu aplikovali, ExotiQ Body to Body Oil zostane dlhšie klzký.

Šetrný lubrikačný gél Durex Play Aloe Vera 50ml

Šetrný lubrikačný gél Durex Play Aloe Vera 50ml

7,95 €
9,99 €


SKLADOM

Šetrný lubrikačný gél Durex Play Aloe Vera s výťažkom z Aloe Vera vám pomôže na ceste za lepším sexuálnym zážitkom. Lubrikačný gél na vodnej báze šetrný k vašej pokožke okorení sexuálny život a uľahčí pri niekoľkých problémoch, ktoré môžu pri sexe nastať. Lubrikačné gély na vodnej báze Durex Play nesú hŕbu výhod. Môžu sa používať s erotickými pomôckami, ktoré na sebe majú silikón. Nelepí. Nezanechávajú žiadne škvrny. Dajú sa rozpustiť vo vode. Možno používať s kondómami.

Lubrikačný gél Durex Play Feel 50ml

Lubrikačný gél Durex Play Feel 50ml

7,95 €
9,99 €


SKLADOM

Lubrikačný gél Durex Play Feel s šetrným zložením a ľahkou konzistenciou vám pomôže na ceste za lepším sexuálnym zážitkom. Lubrikačný gél na vodnej báze okorení sexuálny život a uľahčí pri niekoľkých problémoch, ktoré môžu pri sexe nastať. Lubrikačné gély na vodnej báze Durex Play nesú hŕbu výhod. Môžu sa používať s erotickými pomôckami, ktoré na sebe majú silikón. Nelepí. Nezanechávajú žiadne škvrny. Dajú sa rozpustiť vo vode. Možno používať s kondómami.

Jahodový lubrikačný gél Durex Play Strawberry 50ml

Jahodový lubrikačný gél Durex Play Strawberry 50ml

7,95 €
9,99 €


SKLADOM

Ochutený lubrikačný gél Durex Play Strawberry s príchuťou šťavnatých jahôd vám pomôže na ceste za lepším sexuálnym zážitkom. Lubrikačný gél na vodnej báze s príchuťou okorení sexuálny život a uľahčí pri niekoľkých problémoch, ktoré môžu pri sexe nastať. Lubrikačné gély na vodnej báze Durex Play nesú hŕbu výhod. Môžu sa používať s erotickými pomôckami, ktoré na sebe majú silikón. Nelepí. Nezanechávajú žiadne škvrny. Dajú sa rozpustiť vo vode. Možno používať s kondómami.

Dráždivý lubrikačný gél Durex Play Tingle 50ml

Dráždivý lubrikačný gél Durex Play Tingle 50ml

7,95 €
9,99 €


SKLADOM

Dráždivý lubrikačný gél Durex Play Tingle vám pomôže na ceste za lepším sexuálnym zážitkom. Lubrikačný gél na vodnej báze s dráždivou zložkou okorení sexuálny život a uľahčí pri niekoľkých problémoch, ktoré môžu pri sexe nastať. Lubrikačné gély na vodnej báze Durex Play nesú hŕbu výhod. Môžu sa používať s erotickými pomôckami, ktoré na sebe majú silikón. Nelepí. Nezanechávajú žiadne škvrny. Dajú sa rozpustiť vo vode. Možno používať s kondómami.

Hrejivý lubrikačný gél Durex Play Warming 50ml

Hrejivý lubrikačný gél Durex Play Warming 50ml

7,95 €
9,99 €


SKLADOM

Hrejivý lubrikačný gél Durex Play Warming vám pomôže na ceste za lepším sexuálnym zážitkom. Lubrikačný gél na vodnej báze s hrejivou zložkou okorení sexuálny život a uľahčí pri niekoľkých problémoch, ktoré môžu pri sexe nastať. Lubrikačné gély na vodnej báze Durex Play nesú hŕbu výhod. Môžu sa používať s erotickými pomôckami, ktoré na sebe majú silikón. Nelepí. Nezanechávajú žiadne škvrny. Dajú sa rozpustiť vo vode. Možno používať s kondómami.

Shunga masážna sviečka vanilka 30ml

Shunga masážna sviečka vanilka 30ml

6,95 €
7,99 €


SKLADOM

Shunga masážna sviečka s masážnym erotickým olejovým voskom zvýši vaše erotické vnímanie, môžete ju zapáliť a nechať horieť, vôňa sa uvoľní a prevonia celú miestnosť alebo necháte rozohriať olejový vosk, ktorý potom horúci nakvapkáte na masírované miesta a rozmasíruje tým sa pokožka uvoľní. Masáž teplým olejovým voskom prehreje kožu a provokujúce aróma sa vám vpije do pokožky, takže sa budete cítiť niekoľko desiatok minút úžasne. Masáž tela navyše navodí relax a rozprúdi krv v celom tele, príjemné pocity a spolupatričnosť oboch partnerov pri vzájomnej masáži potom vyústi v milostnej spojenia.

Shunga masážna sviečka jahoda 30ml

Shunga masážna sviečka jahoda 30ml

6,95 €
7,99 €


SKLADOM

Shunga masážna sviečka s masážnym erotickým olejovým voskom zvýši vaše erotické vnímanie, môžete ju zapáliť a nechať horieť, vôňa sa uvoľní a prevonia celú miestnosť alebo necháte rozohriať olejový vosk, ktorý potom horúci nakvapkáte na masírované miesta a rozmasíruje tým sa pokožka uvoľní. Masáž teplým olejovým voskom prehreje kožu a provokujúce aróma sa vám vpije do pokožky, takže sa budete cítiť niekoľko desiatok minút úžasne. Masáž tela navyše navodí relax a rozprúdi krv v celom tele, príjemné pocity a spolupatričnosť oboch partnerov pri vzájomnej masáži potom vyústi v milostnej spojenia.

Shunga masážna sviečka okvetné lístky ruže 30ml

Shunga masážna sviečka okvetné lístky ruže 30ml

6,95 €
7,99 €


SKLADOM

Shunga masážna sviečka s masážnym erotickým olejovým voskom zvýši vaše erotické vnímanie, môžete ju zapáliť a nechať horieť, vôňa sa uvoľní a prevonia celú miestnosť alebo necháte rozohriať olejový vosk, ktorý potom horúci nakvapkáte na masírované miesta a rozmasíruje tým sa pokožka uvoľní. Masáž teplým olejovým voskom prehreje kožu a provokujúce aróma sa vám vpije do pokožky, takže sa budete cítiť niekoľko desiatok minút úžasne. Masáž tela navyše navodí relax a rozprúdi krv v celom tele, príjemné pocity a spolupatričnosť oboch partnerov pri vzájomnej masáži potom vyústi v milostnej spojenia.

Strana 3 z 6 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma