ExotiQ Soft and Tender Massage Milk 500 ml - Masážne oleje

ExotiQ Soft and Tender Massage Milk 500 ml
ExotiQ Soft and Tender Massage Milk 500 mlExotiQ Soft and Tender Massage Milk 500 mlExotiQ Soft and Tender Massage Milk 500 mlExotiQ Soft and Tender Massage Milk 500 ml
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 17% 4,04 €
Původní cena: 23,99
Naša cena:
19,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
343500
● SKLADOM


Farba biela
Objem 500 ml
Aróma bez arómy
Typ masážne mlieko
Vlastnosti jemný, starajúce sa o pleť, relaxačné
ExotiQ Soft and Tender Massage Milk 500 ml Relaxačné mlieko ExotiQ Soft and Tender Massage Milk sa postará o vašu pokožku. Jemné zloženie sa stará o pleť a je vhodné pre použitie aj na citlivú pokožku.

Užite si uvoľňujúcu masáž s pocitom jemného uspokojenia. ExotiQ Soft and Tender Massage Milk vo svojom veľkom 500 ml balení je vhodnou voľbou pre všetkých milovníkov príjemných chvíľ. Praktický uzáver na fľaši masážneho mlieka sa jednoducho otvára a aplikácie ExotiQ Soft and Tender Massage Milk je jednoduchá.

Stačí už malé množstvo naniesť na ruky a jemne namasírovať po celom tele. Zamatovo jemné mlieko nechá vaše ruky hladko kĺzať do všetkých zákutí tela a pomôže svalom sa uvoľniť.

Masáž vás uvoľní a naladí tú správnu atmosféru. Nezáleží či ste profisionál či amatér, masáž s mliekom ExotiQ Soft and Tender Massage Milk si užijete obaja do sýtosti.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma