Ultimate Fantasy Dolls Kitty - silikónová panna - Nafukovacie panny

Ultimate Fantasy Dolls Kitty - silikónová panna
Ultimate Fantasy Dolls Kitty - silikónová pannaUltimate Fantasy Dolls Kitty - silikónová pannaUltimate Fantasy Dolls Kitty - silikónová pannaUltimate Fantasy Dolls Kitty - silikónová panna
Hodnotenie: (6x) 3,67
Ušetríte: 20% 400,04 €
Původní cena: 1 999,99
Naša cena:
1 599,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
500340
◌ do 7 dní


Farba telová
Vlasy hnedá
Výška 168 cm
Poprsie 91 cm
Pas 60 cm
Boky 91 cm
Veľkosť košíčkov D - DD
Veľkosť oblečenia XS, S
Veľkosť topánok 7 (37-38)
Otvory Pusa, vagína, anál
Materiál TPE
Ultimate Fantasy Dolls Kitty - silikónová panna Neopísateľne realistická panna z radu silikónových panien Pipedream Extreme Ultimate Fantasy Dolls vás chytí za srdce. Meno Kitty nezabudnete až do konca svojho života.

Ohýbateľný silikónovou pannu Ultimate Fantasy Dolls Kitty si nastavíte do všetkých svojich vysnívaných polôh. Pohybovací kĺby sa nachádza na všetkých miestach, hlavou počínajúc a končekmi prstov končiac.

Silikónová panna Ultimate Fantasy Dolls Kitty je skvostom vyrobeným s tou najjemnejšou prácou, vyrobená na účely naplniť fantázie a pocity na všetkých úrovniach potešenie. Pozornosť bola venovaná realistickému dizajnu, s dôrazom kladeným na detail a pravosť zmyslov, a super jemnej Fanta Flesh pokožke. Dôrazný důklad pri vývoji vás nenechá spať a naplní všetky vaše sny!

Hodvábne jemné vlasy vás pošteklia a zelené oči vás už nikdy nepustí. Otvorte jej ústa a nechajte sa uniesť do sveta ultimátnej orálny fantázie alebo nechajte jej jemné prstíky s nalakovanými nechtami sa obmotať okolo vašej tyče potešenie.

Pevné poprsie Ultimate Fantasy Dolls Kitty vás už volajú k sebe, zatiaľ čo perfektné pevný zadok potichu jasá nedočkavosťou.

Silikónová panna Ultimate Fantasy Dolls Kitty je od hlavy až k päte neskutočne sexi a dáva to o sebe poriadne poznať.

So svojou výškou celých 168 cm je istou voľbou pri naplnení všetkých tajných fantázií. Posteľ s vami vezme útokom. Poddajné pery, realistickú vagínu, ultimátny realistické potešenie, všetko ponúkne len a len vám.

Celé telo silikónové panny Ultimate Fantasy Dolls Kitty je podporené extrémne silným skeletom z nerezovej ocele. Každý kĺb ľudského tela bol prenesený aj na túto pannu, dodávajúc jej tisíckami násobne na realistickosti. Také akrobatické pohyby, ako práve s touto pannou, len tak s hocijakú nezažijete.

Nastavte si ju do ľubovoľnej polohy, oblečte si ju do vysnívaného kostýmu z našej ponuky, použite svoj obľúbený parfum, odfoťte sa spolu a ukážte, ako dokonalá je.

Silikónová panna Ultimate Fantasy Dolls Kitty je pripravená splniť všetky vaše fantasie až do poslednej kvapky.

3 veľkosti ženy
   Prsia: 81 cm
   Pas: 56 cm
   Boky: 91 cm

veľkosti oblečenie
   Košíčky: C - D
   Oblečenie: XS, S
   Obuv: 7 (37 - 38)

Oblečenie je len ilustratívny a od dodávaného sa môže výrazne líšiť. V prípade použitia farebného oblečenia odporúčame prvýkrát otestovať na menej viditeľnej časti tela, pretože môže púšťať farbu a znehodnotiť tak pokožku silikónové panny. Táto silikónová panna je len na objednávku.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma