Multi stimulačný análny kolík Pretty Love Beaded - Análne vibrátory

Multi stimulačný análny kolík Pretty Love Beaded
Multi stimulačný análny kolík Pretty Love BeadedMulti stimulačný análny kolík Pretty Love BeadedMulti stimulačný análny kolík Pretty Love BeadedMulti stimulačný análny kolík Pretty Love Beaded
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 10% 8,04 €
Původní cena: 79,99
Naša cena:
71,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
231016
● SKLADOM


Farba čierna
Materiál silikón
Dĺžka 14 cm
Priemer 3,5 cm
Stimulácia análny, vibrácie+rotácie
Vibrácie áno (4 režimy)
Rotácia áno (4 režimy)
Ovládanie diaľkový ovládač
Napájanie nabíjací akumulátor (vibrátor), 1xAAA (ovládač)
Vodotesný áno
Vlastnosti dvojitá stimulácia, kvalitné spracovanie
Multi stimulačný análny kolík Pretty Love Beaded Vzrušujúce, stimulačné a plný energie - taký je análny vibračný kolík Pretty Love Beaded For Extra Pleasure. Dvojitá stimulácia na diaľkové ovládanie sa postará o naplnenie tvojich tajných želaní. Poznáš maximálnu možnú stimuláciu vibrácií a rotačných perál.

Análny vibrátor ponúka hneď dvojaký uspokojenie. Skrz celý kolíček prúdi dávka silných vibrací.V jeho základni, kde kolík rozpína &#8203,,,&#8203,,,análny otvor, má sadu troch rotačných perál. Pomocou diaľkového ovládania je možné nastaviť perlám a vibráciám 4 režimy. Análny vibrátor sa zapína jediným tlačidlom na jeho špičke, následné nastavenie sa vykonáva ovládačom.

Tvar Pretty Love Beaded For Extra Pleasure nasleduje overený dizajn ďalších análnych kolíkov. Jeho dĺžka 14 cm a priemer 3,5 cm patrí k strednej veľkosti. So svojimi stimulačnými schopnosťami tí ale ukáže nefalšovaný orgazmus. V kolíčku je zabudovaný nabíjací akumulátor. Nabíja sa pomocou dodávaného USB kábla. Ten Plze zapojiť napríklad do powerbanky alebo adaptéra pre telefón (nie je súčasťou). Do diaľkového ovládania sa vkladá jedna AAA batéria. Celé telo je potiahnuté hebkým silikónom v čiernej farbe. Je vodotesný a pripravený, že si s ním budeš užívať napríklad v sprche. Na svojej spodnej strane má silnú prísavku, ktorá drží takmer na ľubovoľnom povrchu.

Pri zavádzaní erotické pomôcky do análu odporúčame používať vodné lubrikačné gély. Vďaka vodotesnému telu možno Pretty Love Beaded For Extra Pleasure jednoducho umyť. Postačuje opláchnuť teplou vodou a mydlom, odporúčame však zakúpiť kvalitný čistič na erotické pomôcky.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma