Pretty Love Special Anal Massager - Análne vibrátory

Pretty Love Special Anal Massager
Pretty Love Special Anal MassagerPretty Love Special Anal MassagerPretty Love Special Anal MassagerPretty Love Special Anal Massager
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 20% 8,04 €
Původní cena: 39,99
Naša cena:
31,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
201159
● SKLADOM


Farba čierna
Materiál silikón
Dĺžka 14,5 cm
Priemer 3,3 cm
Vibračné áno (12 silných vibračných režimov)
Napájanie internej batérie (USB nabíjanie)
Vodotesný áno
Vlastnosti extra silné vibrácie, vhodné pre masáž prostaty, stimulačné hrče
Pretty Love Special Anal Massager Čierny análny diablik Pretty Love Special Anal Massager pre skutočných milovníkov análneho sexu a hrátok.

Prežívanie zavádzanie erotických pomôcok do análu je vzrušujúci prežitok plný uspokojenia. Pridajte k tomu plno vibračných režimov s ohromnou silou a spoznáte dosiaľ nepoznané.

12 vibračných režimov si budú s vami hrať. Niekoľkými jednoduchými stlačeniami tlačidla navolíte ten najviac vzrušujúci režim, ktorý zbožňujete. Interná nabíjacia batérie dopraje si užívať tohto potešenie kedykoľvek a kdekoľvek. Cez dodávaný nabíjací USB kábel sa análny vibrátor Pretty Love Special Anal Massager priebehu niekoľkých minút a potom ho môžete používať podľa vlastnej ľubovôle.

Celé telo je potiahnuté mäkkým silikónom. Každý dotyk je príjemným potešením. Naviac je aj vodotesný. Vo vani už nikdy nebude nuda.


Po každom použití dôkladne erotickú pomôcku umyte kvalitnými prípravkami. Odporúčame používanie výhradne lubrikačných gélov na vodnej báze.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma