Rocks-Off Petite Sensations Teazer Black - Análne vibrátory

Rocks-Off Petite Sensations Teazer Black
Rocks-Off Petite Sensations Teazer BlackRocks-Off Petite Sensations Teazer BlackRocks-Off Petite Sensations Teazer BlackRocks-Off Petite Sensations Teazer Black
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 22% 6,04 €
Původní cena: 27,99
Naša cena:
21,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
127606
● SKLADOM


Farba čierna
Materiál ultra hebký, jemný silikón
Dĺžka 10 cm (celková 12,5 cm)
Priemer 1,5 cm
Vibračné áno (7 vibračných režimov)
Napájanie 1x batéria LR1 1,5V (súčasťou balenia)
Vodotesný áno (100% vodotesný, plne ponoriteľný)
Rocks-Off Petite Sensations Teazer Black Rocks-Off Petite Sensations Teazer je šikovne navhnutý análny vibrátor. Vhodný ako pre začínajúcich záujemcov, tak skúsených milovníkov análnych pomôcok. Všetkých záujemcov nadchne svojou silou vibrácií a premysleného tvaru.

Postupne zvěčující sa tvar štipca je idealní pre pohodlné zavádzanie. Spolu s lubrikačným gélom bude zasunutie kolíka hračka. Tvarovaný tak, aby vibrácie pôsobili presne do jedného miesta. Doprajete si orgazmus skrz análnu stimuláciu, akú ste zatiaľ nezažili.

Vibračná nábojnica ponúkne celkom 7 režimov. 3 z nich sú zvyšujúce sa rýchlosti vibrácií. Ďalšie 4 sú unikátne režimy, každý so svojím zábavným rytmom. Vibrátorik je plne vodotesný, pripravený k hrám vo vode. Napájanie vykonáva jedna vymeniteľná batéria LR1 (je súčasťou balenia).

Análna stimulácia ešte nikdy nebola tak naplňujúca. Pre všetkých, ktorí túžia po dobrodružstve pri análnych praktikách - Rocks-Off Petite Sensations je správnou voľbou. Pošle vašu myseľ do nebies. Spoznáte pravé potešenie skrz análnu stimuláciu.

- 3 vibračné rýchlosti a 4 vibračné režimy s rôznymi štýlmi
- hodvábne hebký, ultra jemný silikón
- 100% vodotesný a plne ponoriteľný do vody
- drobný análny kolíček vhodný pre začínajúcich záujemcov
- presné, smerované vibrácie skrz tvar kolíka

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma