Masážne pomôcky na mužský G-bod - prostata

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » Análne pomôcky » Maséri prostaty
Strana 4 z 5 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Produktov na stránku:
Anal Fantasy Perfect Plug

Anal Fantasy Perfect Plug

19,95 €
21,99 €


SKLADOM

Ak vás lákajú análne hry, tak Perfect Plug je práve to, čo potrebujete, aby ste preskúmali úžasný svet análnej stimulácie. Perfect Plug je šikovne zahnutý pre ideálnu análnu stimuláciu. Perfect Plug má zužujúci sa špičku pre jednoduché zadávanie. Dosiahnutie orgazmu vďaka análnej stimulácii je neuveriteľne vzrušujúce v tejto oblasti je vysoká koncentrácia nervových zakončení, a vďaka análnym pomôckam môžete stimulovať každý z týchto nervov.

Anal Fantasy Deluxe Perfect Plug

Anal Fantasy Deluxe Perfect Plug

22,95 €
25,99 €


SKLADOM

Ak vás lákajú análne hry, tak Deluxe Perfect Plug je práve to, čo potrebujete, aby ste preskúmali úžasný svet análnej stimulácie. Deluxe Perfect Plug je šikovne zahnutý pre ideálnu análnu stimuláciu. Deluxe Perfect Plug má zužujúci sa špičku pre jednoduché zadávanie. Dosiahnutie orgazmu vďaka análnej stimulácii je neuveriteľne vzrušujúce v tejto oblasti je vysoká koncentrácia nervových zakončení, a vďaka análnym pomôckam môžete stimulovať každý z týchto nervov.

Anal Fantasy One-Finger Fantasy Plug

Anal Fantasy One-Finger Fantasy Plug

16,95 €
19,99 €


SKLADOM

Ak vás lákajú análne hry, tak One-Finger Fantasy Plug je práve to, čo potrebujete, aby ste preskúmali úžasný svet análnej stimulácie. One-Finger Fantasy Plug je šikovne zahnutý pre ideálnu análnu stimuláciu. One-Finger Fantasy Plug má zužujúci sa špičku pre jednoduché zadávanie. Dosiahnutie orgazmu vďaka análnej stimulácii je neuveriteľne vzrušujúce v tejto oblasti je vysoká koncentrácia nervových zakončení, a vďaka análnym pomôckam môžete stimulovať každý z týchto nervov.

Anal Fantasy Beginners Prostate Stimulator

Anal Fantasy Beginners Prostate Stimulator

17,95 €
19,99 €


SKLADOM

Ak máte radi análne hrátky, tak Beginners Prostate Stimulator je práve to, čo potrebujete, aby ste preskúmali úžasný svet análnej stimulácie. Beginners Prostate Stimulator je šikovne zahnutý tak, aby skvele stimuloval to správne miesto na prostate, zatiaľ čo zaoblené vonkajšie dráždítko poskytuje stimuláciou konečníka a druhé zároveň stimuluje semenníky! Textúrovaný povrch stimulátora pre ešte väčšie dráždenie.

Anal Fantasy Classix Prostate Stimulator

Anal Fantasy Classix Prostate Stimulator

14,95 €
18,49 €


SKLADOM

Ak vás lákajú análne hry, tak Classix Prostate Stimulator je práve to, čo potrebujete, aby ste preskúmali úžasný svet análnej stimulácie. Classix Prostate Stimulator je šikovne zahnutý pre ideálnu stimuláciu prostaty, zatiaľ čo zaoblené vonkajšie dráždítko poskytuje stimuláciou konečníka!

Rocks Off Naughty-Boy red

Rocks Off Naughty-Boy red

39,95 €
66,99 €


SKLADOM

Úžasná hračka pre mužskú polovičku, určená pre dráždenie prostaty. Masáž prostaty, na ktorú tento "zázrak" tlačí počas zasúvania a vďaka vibráciám, ktoré sa šíria pri spustení vibrátora budete zažívať nespočetne slasťou a máte zaistený výstrek semena na ktorý budete stále spomínať.

Dr. Joel Versatile Prostate Stimulator

Dr. Joel Versatile Prostate Stimulator

34,95 €
36,99 €


SKLADOM

Vibračný stimulátor prostaty z veľmi príjemného materiálu, bez ftalátov Vám pomôže dosiahnuť silnejšiu erekciu a neuveriteľné orgazmy.. 10 rôznych vibračných rytmov. Batérie sú súčasťou balenia zadarmo. Jeho dokonale zakrivený tvar umožňuje stimulátor prostaty bezbolestne zaviesť a vychutnať si tak dráždenie stimulátorom prostaty. Stimulátor prostaty je nevyhnutnou pomôckou pri análnej stimulácii muža - či už pri autoerotike alebo aj párovom milovaní. Objavte ďalšie ríše erotického sveta a doprajte svojmu partnerovi maximálnu rozkoš a vzrušenie presnou stimuláciou prostaty. Pri zavádzaní používajte kvalitné lubrikanty.

Rocks Off Naughty-Boy blue

Rocks Off Naughty-Boy blue

39,95 €
66,99 €


SKLADOM

Úžasná hračka pre mužskú polovičku, určená pre dráždenie prostaty. Masáž prostaty, na ktorú tento "zázrak" tlačí počas zasúvania a vďaka vibráciám, ktoré sa linou pri spustení vibrátora budete zažívať nespočetne slasťou a máte zaistený výstrek semena na ktorý budete stále spomínať.

Invader Prostate Plug

Invader Prostate Plug

10,95 €
14,99 €


SKLADOM

Dokonale tvarované čierne dildo na stimuláciu prostaty Vám pomôže dosiahnuť silnejšiu erekciu a neuveriteľné orgazmy. Jeho dokonale zakrivený tvar umožňuje stimulátor prostaty bezbolestne zaviesť a vychutnať si tak dráždenie stimulátorom prostaty. Stimulátor prostaty je nevyhnutnou pomôckou pri análnej stimulácii muža - či už pri autoerotike alebo aj párovom milovaniu stimuluje ako prostatu, tak oblasť pod semenníkmi. Objavte ďalšiu ríšu erotického sveta a doprajte svojmu partnerovi maximálnu rozkoš a vzrušenie presnou stimuláciou prostaty. Pri zavádzaní používajte kvalitné lubrikanty.

Rocks Off Big-Boy

Rocks Off Big-Boy

39,95 €
62,99 €


SKLADOM

Špeciálne zahnutý silikónový vibrátor v tvare U, ktorý je určený pre mužov na stimuláciu prostaty. Zaujme predovšetkým svojím jednoduchým unikátnym dizajnom. Ľahko sa zavádza do konečníka, kde stimuluje prostatu a jeho druhá časť masíruje semenníky. Táto kombinácia má za následok intenzívnejší orgazmus. Vibrátor má jednu intenzívnu, ale maximálne tichú vibráciu, ktorú si aktivujete stlačením tlačidla na konci vibrátora. Je vyrobený z pružného príjemného dermatologicky testovaného hypoalergénneho 100% silikónu. Ľahko umývateľný. V čiernom prevedení. Vibrátor je vyrobený z lekárskeho silikónu, ktorý nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Jeho povrch je na dotyk jemný a stavba vibrátora je pevná, vďaka tomu sa dobre prenáša vibrácia z vibračnej patróny. Vibračný patrónu je možné vyňať použitý ako vreckový vibrátor pre dráždenie.

Rocks Off Cheeky-Boy

Rocks Off Cheeky-Boy

39,95 €
62,99 €


SKLADOM

Špeciálne zahnutý silikónový vibrátor v tvare U, ktorý je určený pre mužov na stimuláciu prostaty. Zaujme predovšetkým svojím jednoduchým unikátnym dizajnom. Ľahko sa zavádza do konečníka, kde stimuluje prostatu a jeho druhá časť masíruje semenníky. Táto kombinácia má za následok intenzívnejší orgazmus. Vibrátor má jednu intenzívnu, ale maximálne tichú vibráciu, ktorú si aktivujete stlačením tlačidla na konci vibrátora. Je vyrobený z pružného príjemného dermatologicky testovaného hypoalergénneho 100% silikónu. Ľahko umývateľný. V čiernom prevedení.

Scorpions Tail Prostate Massager

Scorpions Tail Prostate Massager

26,95 €
29,99 €


SKLADOM

Vibrátor Scorpions Tail je špeciálne vytvarovaný vibrátor pre masáž mužskej prostaty. Jeho tvar bol inšpirovaný tvarom chvosta škorpióna. Zasunutím do análu je jeho zahnutá špička nasmerovaná priamo proti prostate. Na vnútornej strane je naviac rad výstupkov, ktoré dráždia semenníky a miešok. Je vyrobený z tvrdšieho ohybného gélu, ovládač je vyrobený z plastu. Samostatná regulácia vibrácií - 10 stupňov vibrácií - 3 plynulé vibrácie, 7 pulzných vibrácií (ovládanie pomocou dvoch tlačidiel umiestnených na spodnej strane vibrátora - jedno slúži na zapnutie / vypnutie, druhé na zmenu vibračných programov). Batérie zadarmo ako súčasť balenia.

Power Plug na masáž prostaty červený

Power Plug na masáž prostaty červený

9,95 €
14,99 €


SKLADOM

Stimulátor análneho zvierača a prostaty Vám pomôže dosiahnuť silnejší erekcie a neuveriteľné orgazmy. Jeho dokonale zakrivený tvar umožňuje stimulátor prostaty bezbolestne zaviesť a vychutnať si tak dráždenie stimulátorom prostaty. Stimulátor prostaty je nevyhnutnou pomôckou pri análnej stimulácii muža - či už pri autoerotike alebo aj párovom milovaní stimuluje ako prostatu, tak oblasť pod semenníkmi. Objavte ďalšiu ríšu erotického sveta a doprajte svojmu partnerovi maximálnu rozkoš a vzrušenie presnou stimuláciou prostaty. Pri zavádzaní používajte kvalitné lubrikanty.

Ebony Prostate Massager

Ebony Prostate Massager

22,95 €
29,99 €


SKLADOM

Vibrátor Ebony Prostate je špeciálne vytvarovaný vibrátor pre masáž mužskej prostaty. Jeho tvar bol inšpirovaný tvarom chvosta škorpióna. Zasunutím do análu je jeho zahnutá špička nasmerovaná priamo proti prostate. Na vnútornej strane je naviac rad výstupkov, ktoré dráždia semenníky a miešok. Je vyrobený z tvrdšieho ohybného gélu, ovládač je vyrobený z plastu. Samostatná regulácia vibrácií - 10 stupňov vibrácií - 3 plynulé vibrácie, 7 pulzných vibrácií (ovládanie pomocou dvoch tlačidiel umiestnených na spodnej strane vibrátora - jedno slúži na zapnutie / vypnutie, druhé na zmenu vibračných programov). Batérie zadarmo ako súčasť balenia.

Erotic Shape 3-Speed Vibe

Erotic Shape 3-Speed Vibe

26,95 €
32,99 €


SKLADOM

Multifunkčný vibračný vodeodolný silikónový kolík určený na dráždenie prostaty a semenníkov. Stimulátor prostaty je nevyhnutnou pomôckou pri análnej stimulácii muža - či už pri autoerotike alebo aj párovom milovaní stimuluje ako prostatu, tak oblasť pod semenníkmi. Objavte ďalšie ríše erotického sveta a doprajte svojmu partnerovi maximálnu rozkoš a vzrušenie presnou stimuláciou prostaty - napríklad pri orálnom sexe. Pri zavádzaní používajte kvalitné lubrikanty.

Strana 4 z 5 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma