Rebel Plug with Perineum Stimulator vibračné - Maséri prostaty

Rebel Plug with Perineum Stimulator vibračné
Rebel Plug with Perineum Stimulator vibračnéRebel Plug with Perineum Stimulator vibračnéRebel Plug with Perineum Stimulator vibračnéRebel Plug with Perineum Stimulator vibračné
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 12% 12,04 €
Původní cena: 99,99
Naša cena:
87,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
593869
● SKLADOM


Farba čierna
Materiál silikón, plast
Dĺžka 13,5 cm (16, 6 cm celková)
Priemer 2,4 - 3,4 cm
Vibračné áno (7 režimov)
Rotačné áno (5 režimov)
Masážne áno (5 režimov)
Napájanie vstavaná batéria
Nabíjací áno
Rebel Plug with Perineum Stimulator vibračné Silikónový masér prostaty s vibračnou funkciou pre pánov. Rebel Plug with Perineum Stimulator premasíruje svojou silou prostatu aj hrádzu medzi semenníkmi a análom.

Dvojitá stimulácia pomôže ku spokojnejšiemu sexuálnemu životu. Masáž prostaty je veľmi príjemná záležitosť a muž vďaka nej môže získať aj väčšie dostrek.

Rebel Plug with Perineum Stimulator má hneď 3 druhy stimulácie. Na vrcholku kolíka sa nachádza masážne guličky, ktoré budú stimulovať prostatu 5 rôznymi režimami. Oblasti hrádze sa dotýka menšie masážne kolíček. Ten je schopný 7 rôznych vibračných režimov. Posledným masážnym bodom sú gulička v tele kolíka. 5 rotačných režimov bude dráždiť análny stenu.

Nabíjanie je samozrejmosťou. Masér prostaty Rebel Plug with Perineum Stimulator sa jednoducho pripojí pomocou dodávaného USB kábla. Nabitie je rýchle a výdrž ešte lepší!

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma