Rocks Off Butt-Boy - Maséri prostaty

Rocks Off Butt-Boy
Rocks Off Butt-BoyRocks Off Butt-BoyRocks Off Butt-Boy
Hodnotenie: (2x) 4
Ušetríte: 19% 13,04 €
Původní cena: 66,99
Naša cena:
53,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
320005
● SKLADOM


celková dĺžka 20 cm
zásuvná dĺžka 10 cm
priemer 1,7 - 4,8 cm
napájanie 1x LR1 AM5 1,5V veľkosť N
Rocks Off Butt-Boy Vibračné masér prostaty v tvare kužeľa z dielní obľúbenej spoločnosti Rocks Off si zamilujete. Unikátny dizajn s vibračnou patrónou sa stane každodennou pomôckou.

Špeciálne zahnutý silikónový vibračný análny kolík Rocks Off Butt-Boy, ktorý je určený pre mužov k stimulácii prostaty.

Masér prostaty Rocks Off Butt-Boy zaujme predovšetkým svojím jednoduchým unikátnym dizajnom.

Rocks Off Butt-Boy sa ľahko zavádza do konečníka, kde stimuluje prostatu a jeho druhá časť masíruje semenníky. Táto kombinácia má za následok intenzívnejší orgazmus.

Vibrátor Rocks Off Butt-Boy má jednu intenzívnu, ale maximálne tichú vibráciu, ktorú si aktivujete stlačením tlačidla na konci vibrátora.

Masér prostaty Rocks Off Butt-Boy je vyrobený z pružného príjemného dermatologicky testovaného hypoalergénneho 100% silikónu.

Ľahko umývateľný.

V čiernom prevedení.

Vibrátor Rocks Off Butt-Boy je vyrobený z lekárskeho silikónu, ktorý nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Jeho povrch je na dotyk jemný a stavba vibrátora je pevná, vďaka tomu sa dobre prenáša vibrácie z vibračnej patróny. Vibračný patrónovi je možné vybrať použitý ako vreckový vibrátor pre dráždenie.

Dosiahnutie orgazmu vďaka análnej stimulácii je neuveriteľne vzrušujúce v tejto oblasti je vysoká koncentrácia nervových zakončení, a vďaka análnym pomôckam môžete stimulovať každý z týchto nervov.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma