Rocks Off RO-ZEN čierny análny stimulátor - Maséri prostaty

Rocks Off RO-ZEN čierny análny stimulátor
Rocks Off RO-ZEN čierny análny stimulátor
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 29% 16,04 €
Původní cena: 55,99
Naša cena:
39,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
312621
◌ do 7 dní


Farba čierna
Dĺžka 12,5 cm
Priemer 4,5 cm
Napájanie 1x LR1
Vodotesný áno
Vibračných režimov 7
Rocks Off RO-ZEN čierny análny stimulátor Silikónový análny vibrátor Rocks Off RO-ZEN pre mužov k stimulácii prostaty. Rocks Off RO-ZEN má 7 intenzívnych vibračných režimov ovládané jediným tlačidlom.

Rocks Off RO-ZEN zaujme predovšetkým svojím jednoduchým unikátnym dizajnom. Rocks Off RO-ZEN sa ľahko zavádza do konečníka, kde stimuluje prostatu a jeho druhá časť podporuje vaše nádobíčko. Táto kombinácia má za následok intenzívnejší orgazmus.

Rocks Off RO-ZEN má 7 intenzívnych vibračných režimov, ktoré aktivujete stlačením tlačidla na konci vibrátora. Je vyrobený z pružného príjemného dermatologicky testovaného hypoalergénneho 100% silikónu. Ľahko umývateľný. V čiernom prevedení.

Rocks Off RO-ZEN je vyrobený z lekárskeho silikónu, ktorý nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Jeho povrch je na dotyk jemný a stavba vibrátora je pevná, vďaka tomu sa dobre prenáša vibrácie z vibračnej patróny. Vibračný patrónovi je možné vybrať použitý ako vreckový vibrátor pre dráždenie.

Vibračná patróna je vodotesná. Môžete si Rocks Off RO-ZEN vziať kamkoľvek vás napadne a užívať si, ako sa vám len zapáči!

Dosiahnutie orgazmu vďaka análnej stimulácii je neuveriteľne vzrušujúce v tejto oblasti je vysoká koncentrácia nervových zakončení, a vďaka análnym pomôckam môžete stimulovať každý z týchto nervov.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma