SVAKOM Vick Powerful Plug Remote Controlled - Maséri prostaty

SVAKOM Vick Powerful Plug Remote Controlled
SVAKOM Vick Powerful Plug Remote ControlledSVAKOM Vick Powerful Plug Remote ControlledSVAKOM Vick Powerful Plug Remote ControlledSVAKOM Vick Powerful Plug Remote Controlled
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 15% 12,04 €
Původní cena: 79,99
Naša cena:
67,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
126629
◌ do 7 dní


Farba čierna
Materiál silikón, ABS
Rozmery priemer 1,6 cm, dĺžka 10 cm
Vibračné áno (7 + 1 režimov, 5 úrovní intenzít)
Ovládanie diaľkové (dosah 5 metrov)
Napájanie POLI akumulátor 450mAh
Doba prevádzky až 2 hodiny
Doba nabíjania cca 1 hodinu
Vodotesný iba vodeodolný
Vlastnosti luxusné, unisex
SVAKOM Vick Powerful Plug Remote Controlled SVAKOM Vick je silný a luxusné masér prostaty na diaľkové ovládanie určený predovšetkým pre páry. Dva silné motory dodávajú maximálne možné potešenie. Je potiahnutý extra hebkým silikónom prvotriednej kvality. Rozmery a tvar análneho stimulátora dávajú priestor intenzívnu stimuláciu. Určený pre mužov i ženy - perfektný pre análny stimuláciu spolu s prostatou, ale aj vaginálne uspokojenie s dráždením bodu G. Jeho kolík je schopný prispôsobiť sa v rozmedzí ohybe až 180 stupňov. Erotická hračka pripravená uspokojiť tvoje najtajnejšie priania. Má k dispozícii 7+1 vibračných režimov s 5 úrovňami intenzity, všetko prispôsobiteľné diaľkovým ovládaním.


Diaľkové ovládanie
SVAKOM Vick možno ovládať pomocou diaľkového ovládača, ale aj bez neho. Zábavu si môžeš užívať vo dvoch. Luxusné diaľkové ovládanie má na sebe intuitívny panel so 3 tlačidlami. Slúži na výber vibračného režimu a navolení intenzity. Využitie diaľkového ovládania je pohodlnejšie, či už využívaš stimulátor sám alebo v dvoch.

Parametre análneho vibrátora SVAKOM Vick:
- Materiál - ultra mäkký silikón + bezpečný ABS plast
- Vibračný kolík - priemer 26mm, dĺžka 100mm
- Diaľkové ovládanie - 26x34x16mm
- Bezdrôtový dosah - až 5 metrov
- Váha - 82g+16g
- Typ akumulátora - Polymer lítiový akumulátor
- Kapacita akumulátora - 450mAh
- Doba nabíjania - cca 1 hodina
- Doba chodu na jedno plné nabitie - až 2 hodiny
- Odolnosť voči vode - vodeodolný
- Vibračné režimy - 7+1
- intenzity - 5

35+1 vibračných frekvencií
Ponúka 7 vibračných módov, každý s možnosťou zvýšenia intenzity o až 5 úrovní. Poslednou možnosťou je SVAKOM inteligentný režim. Diaľkovým ovládačom si vyberieš z 35 + 1 režimov od mierneho dráždenia až po intenzívne jazdu za tým najlepším orgasmom.

IPX4 vodeodolný
Jeho telo je vodeodolné podľa špecifikácie IPX4. To znamená, že je odolný proti výstrekom zo všetkých strán. Dávaj si pozor počas čistenia erotické hračky. Čistiť sa musí opatrne, pretože by dlhé ponorenie vo vode mohlo poničiť análny masér prostaty.

Masér prostaty a stimulátor bodu G
Tvar stimulátora je prispôsobený tvojmu maximálnemu potešenie. Zahnutý tar tlačí na stenu prostaty, kde pôsobí intenzívnym dráždením. Jeho tvar je vhodný nielen pre zasunutie do análu. Ženy milujúci vaginálne uspokojenie si tiež prídu na svoje. Perfektné zakrivenie zvládne dráždiť bod G ako žiadny iný vibrátor. Dva motory vnútri tela sú umiestnené na strategických miestach - jeden pre stimulácia prostaty / bodu G a druhý na uspokojenie mostíku / klitorisu.

nabíjací akumulátor
S lítiovou batériou o maximálnej kapacite 450mAh zvládne SVAKOM Vick bežať až 2 hodiny v kuse. Jeho plné nabitie netrvá dlhšie ako 1 hodinu. Všetky produkty SVAKOM by sa mali nabíjať adaptérom 5V/1A.

Obsah balenia SVAKOM Vick:
- análny vibrátor SVAKOM Vick čierny
- diaľkové ovládanie
- USB nabíjací kábel
- SVAKOM záručná karta
- užívateľská príručka
- saténový úschovný sáčok

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma