XPander X2 small - Maséri prostaty

XPander X2 small
XPander X2 small
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 13% 8,04 €
Původní cena: 62,99
Naša cena:
54,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
515272
◌ do 7 dní


dĺžka 9,5 cm
priemer 2,5 - 4,1 cm
XPander X2 small Najnovšia generácia stimulátorov prostaty. Stimulátor prostaty využíva unikátneho princípu XPANDER. Vyrobený zo 100% lekárskeho silikónu najvyššej kvality.

Najnovšia generácia stimulátorov prostaty od poznáme značky Joydivision. Stimulátor prostaty využíva unikátneho princípu XPANDER najnovšie technológie pre sexuálne uspokojenie. XPander X2 small otvára nové sexuálne vášne pre všetkých mužov.

Dosiahnutie orgazmu vďaka análnej stimulácii je neuveriteľne vzrušujúce v tejto oblasti je vysoká koncentrácia nervových zakončení, a vďaka análnym pomôckam môžete stimulovať každý z týchto nervov. Väčšina mužov nepozná orgazmus bodu P, pretože o jeho existencii ani nevie.

Unikátna funkcia XPANDER umožňuje zmenšenie jeho objemu o 50%. Tento princíp umožňuje neuveriteľne jednoduché, ale úplne bezpečné zavedenie XPander X2 small.

XPander X2 small sa okamžite rozvinie do svojej plnej stimulačné veľkosti a vytvára tak neuveriteľne príjemný pocit naplnenia, ktorý zaiste nadchne každého muža.
  
XPander X2 small je vyrobený zo 100% lekárskeho silikónu najvyššej kvality Silikomed®. Je možné použiť aj lubrikanty na silikónovej báze bez akýchkoľvek problémov.

Objavte svet stimulácia prostaty s priekopníkom série XPANDER. S XPander X2 small odhalíte úplne nové rozmery stimulácie prostaty. Vďaka vibrujúcemu nábojmi a typickému dizajnu vytvára XPander X2 small ohromujúci účinok.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma