Análne kolíky nafukovacie

Vyskúšajte skvelé nafukovacie análne kolíky najrôznejších tvarov a veľkostí, ktoré Vás dostanú do extázy. Pre intenzívnejšie uspokojenie skúste tiež nafukovacie análne dildá. Fantázii sa medze nekladú, nebojte sa preto experimentovať. pre tých, čo chcú vyskúšať nafukovacie análne kolíky prvýkrát máme pripravené aj menšie veľkosti, ktoré sa bez problémov zmestia do každého zadočku.

Dnešná akčná ponuka

  • Fanny Hill’s - análny kolík 17,95 € 36,99 € Fanny Hill’s - análny kolík Prežite niečo celkom mimoriadneho! Pomocou balónika túto špeciálnu "zátku" Fanny Hill’s natvarujete priamo na váš zadoček alebo vagínu (p
  • Expandable Butt Plug 17,95 € 18,49 € Expandable Butt Plug Prežite niečo celkom mimoriadneho! Pomocou balónika túto špeciálnu "zátku" Expandable Butt Plug natvarujete priamo na váš zadoček alebo v
  • Mandy Mystery Black SexBomb 18,95 € 29,99 € Mandy Mystery Black SexBomb Análny kolík Mandy Mystery Black sexbomba s vibrácií, plynulou reguláciou a možnosťou dofúknutie na požadovanú veľkosť. Análny kolík Mandy Myster
Strana 1 z 1 1
Produktov na stránku:
Nafukovacie vibračné Pretty Love Harriet čierny

Nafukovacie vibračné Pretty Love Harriet čierny

99,95 €
119,99 €


SKLADOM

Ultimátne análny stimulácia pre pánov a dámy - Pretty Love Harriet. Nafukovacie a vibračný análny kolík je extrémne elastický. Jeho nafukovacie hlava zvládne niekoľkonásobne zväčšiť svoj priemer. Pridaj k tomu jeden z 12 vibračných režimov a máš postarané o najlepší análny podívanou. Nafúknutý balónik pridáva svojim zväčšeným priemerom väčší pocit dráždenia, keď sa rozpína ​,,​,,a rozťahuje vnútri teba. Rozpínanie navyše stimuluje prostatu. Výsledné vyvrcholenie je k neodolání. - 12 vibračných režimov - pre stimuláciu prostaty a análneho vchodu - mäkký silikón - USB nabíjací - silná prísavka - intuitívne diaľkové ovládanie Pretty Love vyrába prémiové produkty najvyššej kvality. Prvotriedne silikón a luxusný dizajn pre tvoje potešenie. Odporúčame používať lubrikačné gély na vodnej báze. Po každom použití je potreba erotickú pomôcku dôkladne umyť teplou vodou a mydlom. Pre dôkladnú dezinfekciu a údržbu odporúčame aplikovať čistič na erotické pomôcky.

Latex Plug inflatable

Latex Plug inflatable

29,95 €
32,99 €


SKLADOM

Dofukovací čierny análny kolík Latex Plug inflatable s dofukováním balónikom a vypúšťacím ventilom. Análny kolík Latex Plug inflatable je v krásnom čiernom prevedení. Vhodný pre mužov aj ženy. Odporúčame použitie len s lubrikačnými gélmi na vodnej báze! Análny kolík Latex Plug inflatable je vyrobený z prírodného latexu. Dosiahnutie orgazmu vďaka análnej stimulácii je neuveriteľne vzrušujúce v tejto oblasti je vysoká koncentrácia nervových zakončení, a vďaka análnym pomôckam môžete stimulovať každý z týchto nervov.

Latex Dildo inflatable

Latex Dildo inflatable

27,95 €
32,99 €


SKLADOM

Dofukovací čierne dildo s dofukováním balónikom a vypúšťacím ventilom. Dildo je v krásnom čiernom prevedení. Vhodné pre mužov i ženy na vaginálnu aj análnu stimuláciu. Odporúčame použitie len s lubrikačným gélom na vodnej báze! Dildo je vyrobené z prírodného latexu. Dosiahnutie orgazmu vďaka análnej stimulácii je neuveriteľne vzrušujúci v tejto oblasti je vysoká koncentrácia nervových zakončení, a vďaka análnym pomôckam môžete stimulovať každý z týchto nervov.

True Black inflatable Analplug

True Black inflatable Analplug

26,95 €
31,99 €


SKLADOM

Prežite niečo celkom mimoriadneho! Pomocou balónika tento análny kolík True Black inflatable Analplug natvarujete priamo na váš zadoček (podľa potreby přifouknete). True Black inflatable Analplug vyrobené z jemného silikónu. Análny kolík True Black vďaka unikátnemu riešeniu môžete ľubovoľne nafukovať a zapĺňať si tak anál. Tento análny kolík True Black inflatable Analplug je veľmi vhodnou pomôckou aj pre mužov, pri nafúknutí dráždi prostatu a tým dovádza muža do úplnej extázy. Análny kolík True Black inflatable Analplug je vhodný v kombinácii s klystírom, kedy môžete svojho partnera trápiť pri nekonečnom podávaní klystíru a potom nafúknutie análneho kolíka - tým pádom znemožniť vyprázdnenia.

Bad Kitty - Unisex Zeppelin

Bad Kitty - Unisex Zeppelin

22,95 €
25,99 €


SKLADOM

Análny kolík Bad Kitty Unisex Zeppelin s vibrácií, plynulou reguláciou a možnosťou dofúknutie na požadovanú veľkosť. Análny kolík Bad Kitty Unisex Zeppelin si zamilujete. Červený dofukovací análny vibrátor je správnou voľbou. Bad Kitty Unisex Zeppelin sa svojou dĺžkou cez 14 cm sa dostane tam, kam nikto iný. Hlboké vibrácie naplní váš zadoček až do úplného tranzu. Napájanie kolíka Bad Kitty Unisex Zeppelin sa zabezpečuje cez 2 AA batérie. Nie je tak problém si zbaliť análny vibrátor so sebou na cesty!

You2Toys Temptation in Black Vibrator

You2Toys Temptation in Black Vibrator

26,95 €
29,99 €


SKLADOM

Čierny nafukovacie análny vibrátor s prísavkou a ovládačom. Vyrobený z latexu a PVC. Nafúknutie až na 4x väčšiu veľkosť. Plynulá regulácia vibrácií. Nafukovací análny vibrátor You2Toys Temptation in Black Vibrator sa postará o dodanie nového rozmeru vo vašej stimulácii. Vibrátor You2Toys Temptation in Black Vibrator možno dofúknuť a možno zväčšiť až na 4x väčšiu veľkosť. Vibrátor disponuje prísavkou. Stačí You2Toys Temptation in Black Vibrator pripevniť na takmer ľubovoľný povrch a užívať si hrátky ako je libo! V prípade potreby stačí dofúknuť a užiť si ľubovoľnej polohy. You2Toys Temptation in Black Vibrator má zabudovaný vibračný motorček, ktorý sa ovláda pomocou ovládača. Plynulé ovládanie You2Toys Temptation in Black Vibrator vám dodá kontrolu nad svojím uspokojením. Stačí si ľubovoľne nastaviť rýchlosť vibrácií, ktorú aktuálne vaše telo požaduje a dať sa do akcie. You2Toys Temptation in Black Vibrator je výrobok z kvalitných materiálov - latexu a PVC.

Expandable Butt Plug

Expandable Butt Plug

17,95 €
18,49 €


SKLADOM

Prežite niečo celkom mimoriadneho! Pomocou balónika túto špeciálnu "zátku" Expandable Butt Plug natvarujete priamo na váš zadoček alebo vagínu (podľa potreby pri-fúknite). Expandable Butt Plug vyrobené z jemného latexu.

Mandy Mystery Black SexBomb

Mandy Mystery Black SexBomb

18,95 €
29,99 €


SKLADOM

Análny kolík Mandy Mystery Black sexbomba s vibrácií, plynulou reguláciou a možnosťou dofúknutie na požadovanú veľkosť. Análny kolík Mandy Mystery Black sexbomba si zamilujete. Čierny dofukovací análny vibrátor je správnou voľbou. Mandy Mystery Black sexbomba sa svojou dĺžkou cez 12 cm sa dostane tam, kam nikto iný. Hlboké vibrácie naplní váš zadoček až do úplného tranzu.

Simply Anal Balloon

Simply Anal Balloon

8,95 €
14,99 €


SKLADOM

Latexový nafukovací kolík. Jeho priemer podľa momentálnej chuti přifouknete na požadovanú veľkosť.

Fanny Hill’s - análny kolík

Fanny Hill’s - análny kolík

17,95 €
36,99 €


SKLADOM

Prežite niečo celkom mimoriadneho! Pomocou balónika túto špeciálnu "zátku" Fanny Hill’s natvarujete priamo na váš zadoček alebo vagínu (podľa potreby pri-fúknite). Fanny Hill’s vyrobené z jemného latexu.

Anal Expert - análny kolík

Anal Expert - análny kolík

26,95 €
36,99 €


SKLADOM

Prežite niečo celkom mimoriadneho! Pomocou balónika túto špeciálnu "zátku" Anal Expert natvarujete priamo na váš zadoček alebo vagínu (podľa potreby pri-fúknite). Anal Expert vyrobené z jemného latexu.

Zepplin nafukovací kolík

Zepplin nafukovací kolík

19,95 €
25,99 €


SKLADOM

Vibračný análny koľko v čiernej farbe. S možnosťou dofúknutie kolíka na požadovanú veľkosť. Análny kolík dlhý 13 cm a 3 cm v priemere. Nafukovací kolík Zepplin sa hlási do služby. Potešenie je hlavnou prioritou. Nafukovací kolík Zepplin vás obšťastní svojimi rozmermi a svojou možnosťou dofúknutie! Análny kolík s dĺžkou 13 cm sa dostane tam, kam treba. Vykoná svoju službu a bude dobre slúžiť. Análny kolík má v nenafúknutom stave priemer ľahko cez 2 cm. Plynulá regulácia vibrácií vám dodá kontrolu nad svojou stimuláciou. Teraz ste pánom vy a rozhodnite tak nad tým, čo vaše telo žiada a doprajte mu to.

Strana 1 z 1 1

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma