SM - BDSM pomôcky - bondage, laná

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » BDSM, putá, biče » Bondage, laná
Ste milovníkmi Bondage a drsnejších sexuálnych praktík? Potom rozhodne neprehliadnite našu skvelú ponuku Bondage a lán.

Bondage - zväzovanie
Ponúkame pomôcky pre nežný milostný bondage, ale aj pre ostrejšie a tvrdšie praktiky. Ponúkame putá, obojky, bondage a ďalšie

Dnešná akčná ponuka

  • Fetish Fantasy Japanese Silk Rope 13,95 € 14,99 € Fetish Fantasy Japanese Silk Rope Nová SM sada obsahujúci čiernu masku cez oči a jemné fialové lano.
  • Bad Kitty - posteľová bondage 25,95 € 29,99 € Bad Kitty - posteľová bondage Naprosto úžasná pouta, která jsou na připoutání pod matraci. Nemáte - li možnost pouta připevnit k posteli u které by jste mohly pásy uvázat, jsou
  • Fetish Submissive BED BINDING SET 43,95 € 47,99 € Fetish Submissive BED BINDING SET Spúšťajte svoju drahú polovičku k posteli a rob si s ňou čo chceš. Bude ťa v očakávaní sledovať, ako si s ňou plníš svoje temné túžby. Sada na spút
Strana 1 z 5 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Produktov na stránku:
Bad Kitty - bondage set

Bad Kitty - bondage set

26,95 €
29,99 €


SKLADOM

Nová set S/M pomůcek z velmi oblíbené řady Bad Kitty. Tato velmi hezká červená sada obsahuje polstrovanou pásku na oči, roubík s60 cm dlouhým nastavitelným popruhem, kožený mini bič a samozřejmě pásová pouta na ruce a nohy také s nastavitelnými popruhy. Tyto pouta se dají spojit další popruhem, nebo samostatně připevnit k nábytku, posteli...

Bad Kitty - bondage set

Bad Kitty - bondage set

29,95 €
36,99 €


SKLADOM

Další nový bondage set od značky Bad Kitty. Tento set obsahuje Vámi velmi oblíbené hračky a to pěnovou masku přes oči v červené barvě spolu s gumovým, červeným roubíkem s nastavitelným, 60cm dlouhým popruhem. Dále zde najde kožený mini bič v černé barvě a samozřejmě pásová pouta v černé barvě s manžetou na suchý zip. Pouta jsou z vnitří části pěnové aby neřezaly.

Bad Kitty - bondage set

Bad Kitty - bondage set

24,95 €
27,99 €


SKLADOM

Nový bondage set z veľmi obľúbenej série Bad Kitty. Táto veľmi pekná čierna sada obsahuje polstrovaný obojok na krk s okami pre prichytenie popruhov a samozrejme pásová putá na ruky a nohy s nastaviteľnými popruhmi. Tieto putá sa dajú spojiť na obojku, alebo samostatne pripevniť k nábytku, posteli ... Materiál: polypropylén, chrómovaný kov, polyuretán, polyester.

Bad Kitty - Extreme bondage set

Bad Kitty - Extreme bondage set

42,95 €
45,99 €


SKLADOM

Kvalitný bondage set z veľmi obľúbenej série Bad Kitty. Táto veľmi kvalitná čierna sada obsahuje: - Masku na oči s polstrovaním a nastaviteľnou veľkosťou pomocou suchého zipsu v zadnej časti masky - Putá na ruky spojené karabínkou, ktoré sú mäkko vypolstrovaná s nastaviteľnou veľkosťou pomocou pásikov - Pás s otvorom na vagínu či penis s nastaviteľnou veľkosťou pomocou pásky na suchý zips - Putá na nohy spojené kovovou retiazkou ktoré sú mäkko vypolstrovaná a nastaviteľná pomocou pásikov - Bič so strapcami a pevnou rukoväťou Materiál: polypropylén, chrómovaný kov, polyuretán, polyester.

Bad Kitty - posteľová bondage

Bad Kitty - posteľová bondage

25,95 €
29,99 €


SKLADOM

Naprosto úžasná pouta, která jsou na připoutání pod matraci. Nemáte-li možnost pouta připevnit k posteli u které by jste mohly pásy uvázat, jsou tyto pouta vhodná, jelikož uvázání je jednoduché. Jen strčíte pod matraci na délku širší pás a o něco méně užší pásy na ruce a nohy vystrčíte z boku postele. Pak už jen upoutat na lůžko partnera. Pouta na rukách a nohách netlačí, jsou příjemné a vypolstrované molitanovou výplní, aby netlačily. Pak už si můžete dělat s partnerem, co Vás napadne. Myšlenky na to, že nevíte co s Vámi bude dotyčný dělat je naprosto vzrušující a posílí sexuální chtíč i vzrušení. Hrátky s pouty můžete podpořit i dalšími pomůckami, které si můžete vybrat z naší nabídky, stačí jen popustit uzdu fantasii a rozkoš může začít.

Bad Kitty Bondage Set

Bad Kitty Bondage Set

25,95 €
31,99 €


SKLADOM

Nový bondage set z veľmi obľúbenej série Bad Kitty. Táto veľmi pekná čierna sada obsahuje polstrovaný obojok na krk s okami pre prichytenie pút a samozrejme pásová putá na ruky a nohy s nastaviteľnou veľkosťou. Všetko je polstrované a so zapínaním na suchý zips. Límec o šírke 10 cm, je prepojený s dvoma putami na ruky spojený kovovou karabínou a dvoma putami na nohy spojenými popruhy s dĺžkou 155 cm.

Bad Kitty Torso Restraints

Bad Kitty Torso Restraints

27,95 €
35,99 €


SKLADOM

Prišiel za vami šéf a bez dôvodov vás zviazal. Ruky pevne zviazané za chrbtom. Len nohy voľné. Pomaly vám je roztvára a vy len v očakávaní vzdycháte. Nechávate sa ponoriť do pokušenia. BDSM hry a praktiky sú veľmi populárne. Pocit bezmocnosti a tvrdosti nechá vašu krv prúdiť. Bondage sada Bad Kitty Torso Restraints vám perfektne spúta ruky. 2 dlhé bondage pásy spoľahlivo znehybní vaše ruky. Polstrované zviazanie nebude nepríjemné, pri tom sa zachová vierohodný pocit zo zviazanie.

Bad Kitty Wrist/Ankle Cuffs

Bad Kitty Wrist/Ankle Cuffs

25,95 €
29,99 €


SKLADOM

Nový bondage set z veľmi obľúbenej série Bad Kitty. Táto veľmi pekná čierna sada obsahuje polstrovaná pásová putá na ruky a nohy s nastaviteľnou veľkosťou a spojovací popruh. Všetko je polstrované a so zapínaním na suchý zips. Tieto putá sa dajú spojiť k sebe, alebo samostatne pripevniť k nábytku, posteli...

BDSM set s Bondážna doskou You2Toys Bondage Board

BDSM set s Bondážna doskou You2Toys Bondage Board

299,95 €
319,99 €


SKLADOM

Počas niekoľkých sekúnd premeňte ktorejkoľvek priestory v temnej BDSM brloh snov. S pohodlnú zväzovacia podložkou You2Toys Bondage Board tento cieľ môžete dosiahnuť za akejkoľvek situácie. Rozkladacie zväzovacia podložka You2Toys Bondage Board vám bude vždy po ruke. Podložku ste schopní niekoľkými pohybmi skompletizovať a začať okamžite využívať pre svoje milované BDSM hrátky. BDSM fantázie si nemusíte užívať iba v temnej miestnosti. Podložka vám nahradí nutnosť sa viazať na určitú miestnosť. So svojou prenosnosťou získate slobodu nad určovaním miesta, kde si budete chcieť užiť nabudúce. Po stranách podložky sú pripevnené kvalitné úchyty pre vaše obľúbené hračky. Samotná podložka by bola nudná a tak k vám mieri v sete s množstvom ďalších BDSM pomôcok. Na splnenie vašich fantáziou vám už bude chýbať len určiť si vašu ďalšiu destináciu! Na zväzovacia podložke You2Toys Bondage Board sa nachádza celkom 5,5 cm pohodlné výplne. Dlhé hrátky nebudú žiadny problém. Podložka You2Toys Bondage Board sa jednoducho čistí a udržuje. Súčasťou balenia je hneď niekoľko pomôcok, ktoré budete môcť začať využívať hneď po rozbalení. - 4x putá na zápästie - 4x putá na členky - obojok - roubík - bičík - maska ​,,​,,cez oči S celou výbavou BDSM sete You2Toys Bondage Board zažijete hodiny vzrušujúce zábavy. Pocit naplnenia z bolesti sa stane vašou každodennou záľubou. Pre pohodlné prenášanie sa na zväzovacia doske You2Toys Bondage Board nachádza pútko. Jednoduchá manipulácia a široká ponuka pomôcok z toho BDSM setu robí skvelú ponuku pre začiatočné aj pokročilých.

Beginner’s Bondage Fantasy Kit

Beginner’s Bondage Fantasy Kit

23,95 €
25,99 €


SKLADOM

Pásová putá na ruky aj nohy s popruhmi na priviazanie a maskou na oči. Tento bondage set obsahuje Vami veľmi obľúbené hračky a to masku cez oči v čiernej farbe spolu s pásovými putami (4 kusy) v čiernej farbe s manžetou na suchý zips. Putá sú z vnitří časti penové aby nerezali.

Bondage lano 10m

Bondage lano 10m

14,95 €
19,99 €


SKLADOM

Libujete- li si v Bondage, máme pro vás 10m lana určeného přímo pro tyto praktiky.

Bondage lano 3m

Bondage lano 3m

9,95 €
12,99 €


SKLADOM

Pro milovníky Bondage určené lano v 3 metrovém provedení.

Bondage lano 7m

Bondage lano 7m

13,95 €
16,99 €


SKLADOM

Libujete- li si v Bondage máme pro vás 7m lana určené přímo pro tyto praktiky.

Bondage Ribbon black

Bondage Ribbon black

6,95 €
8,99 €


SKLADOM

Bondege tape (páska) je 5 cm široká a 18m dlhá pre bondage hry bez uzlov alebo lepenia, drží len sama na sebe a nie na koži alebo na vlasoch. Je to ideálna pomôcka pre milovníkov Bondage hrátok, ktorí by si chceli užiť zväzovanie, ale nevynikajú v bondage uzloch. Pásku stačí len pripevniť na telo a len omotávať podľa potreby. K rýchlemu oslobodenie majte pripravený ostrý predmet. 100% polyvinylchlorid.

Strana 1 z 5 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma