SM - BDSM pomôcky - bondage, laná

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » BDSM, putá, biče » Bondage, laná
Ste milovníkmi Bondage a drsnejších sexuálnych praktík? Potom rozhodne neprehliadnite našu skvelú ponuku Bondage a lán.

Bondage - zväzovanie
Ponúkame pomôcky pre nežný milostný bondage, ale aj pre ostrejšie a tvrdšie praktiky. Ponúkame putá, obojky, bondage a ďalšie

Dnešná akčná ponuka

  • Fetish Submissive SPREADER BAR čierna bondážna tyč 27,95 € 31,99 € Fetish Submissive SPREADER BAR čierna bondážna tyč FETISH SUBMISSIVE prichádza s novými spôsobmi ako spútať váš milovaný náprotivok. Fetish Submissive SPREADER BAR - dômyselný bondážny pás spolu s p
  • Pomôcka polohy psíka EasyToys Doggy Style Strap 35,95 € 39,99 € Pomôcka polohy psíka EasyToys Doggy Style Strap Všetci milovníci sexuálne polohy na psíka zbystrite svoje zmysly, pretože pomôcka pre polohu na psíka EasyToys Doggy Style Strap je určená práve vám.
  • Bondage Ribbon black 6,95 € 8,99 € Bondage Ribbon black Bondege tape (páska) je 5 cm široká a 18m dlhá pre bondage hry bez uzlov alebo lepenia, drží len sama na sebe a nie na koži alebo na vlasoch. Je to
Strana 1 z 5 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Produktov na stránku:
Master Series Imprisoned Metal Stockade with Dildo

Master Series Imprisoned Metal Stockade with Dildo

239,95 €
279,99 €


SKLADOM

Potrestajte a poteš svoju hračku poriadnym BDSM zážitkom v podaní železnej Znehybňujúce konštrukcie Master Series Imprisoned Metal Stockade with Dildo. Vezmi svojmu Šubová všetku slobodu koženým obojkom, putami okolo oboch zápästí a okolo členkov. Jediný dovolený pohyb je dozadu a dopredu - ujíždět na silnom čiernom dildu! Všetky železné časti Master Series Imprisoned Metal Stockade with Dildo sú precízne navrhnuté. Celá konštrukcia je prispôsobiteľná na veľkosť tvojho suba. Tyče sa dajú posúvať, niektoré rozťahovať, výška dildá přizpůosbit - všetko na mieru. K pohodlnej montáži je prispôsobený jednoduchý mechanizmus so závitovými skrutkami. Luxusná kožená putá a obojok sú prispôsobené pre užívanie si tvrdých hier. Každý z prvkov má k dispozícii zámok so sadou kľúčov. Šubík bude v úplnej pasce a nikdy nebude môcť utiecť. Oceľové skoby spájajú pevnú konštrukciu s koženými náramky a obojkom. Možno ich využiť na iné hračkám alebo ľubovoľne pridávať vlastné obľúbené fetish pomôcky! Rozmery kostry: - základná tyč - nastaviteľná dĺžka 66 - 120 cm - tyč na zápästie - 27 cm - tyč na členky - 52 cm - výška dilda - nastaviteľná od základne 3 - 29 cm - vzdialenosť dilda od úchytu - 28 cm dildo: - čierne, z TPR - zasunuteľná dĺžka 19 cm - maximálny priemer 4,5 cm obojok: - nastaviteľná dĺžka od 33 cm do až 47 cm Putá na zápästie: - nastaviteľná - od 15 cm do 22 cm dĺžka Putá na členky: - nastaviteľná - od 15 cm do 30 cm dĺžky Použité materiály - nerezová oceľ, hliník, imitácia kože Farba - strieborná, čierna / tmavo šedá Obsah balenia: - 7 oceľových tyčí - kožený obojok - pár kožených pút na zápästie - pár kožených pút na členky - čierne dildo - 5x zámok so sadou kľúčov (pre putá a obojok) - 5x spojovacie železné skoby (pre putá a obojok)

Fetish Submissive BED BINDING SET

Fetish Submissive BED BINDING SET

43,95 €
47,99 €


SKLADOM

Spúšťajte svoju drahú polovičku k posteli a rob si s ňou čo chceš. Bude ťa v očakávaní sledovať, ako si s ňou plníš svoje temné túžby. Sada na spútanie Fetish Submissive BED BINDING SET tí splní tvoje želanie. Bondážna súprava Fetish Submissive BED BINDING SET obsahuje dva kusy pásov a štyri kusy pút. Pásy sú nastaviteľné a slúži na pripútanie k posteli. Pásy sa pretiahnu pod matracom, odkiaľ už sa pri hrách nikdy pohohnou. Pásy majú na svojich koncoch skoby. K nim sa pripevňujú robustný putá. Putá možné nastaviť na dĺžku od 24 cm do až 36 cm. Pevné skoby sú vyrobené z kalitního kovu. Materiál pút Hlane poteší vegánov. Sú vyrobené z vegánskej kože - neobsahuje žiadne živočíšne zložky. Máš silný chtíč po tvrdom uspokojenie? FETISH Submissive je značka pokrývajúci širokú radu robustných produktov. Ich spracovanie je perfektné, materiály sú kvalitné a precízne prispôsobené potrebám. Ich prítomnosť je nevyhnutnou súčasťou všetkých tvrdých hrátok. Uži si pocit dominancie a podmanenie. Poznaj hriech a daruj uspokojenie svojim najtemnejším predstavám s radom FETISH Submissive.

Fetish Submissive BED BINDING SET WITH RINGS

Fetish Submissive BED BINDING SET WITH RINGS

43,95 €
47,99 €


SKLADOM

Spúšťajte svoju drahú polovičku k posteli a rob si s ňou čo chceš. Bude ťa v očakávaní sledovať, ako si s ňou plníš svoje temné túžby. Sada na spútanie Fetish Submissive BED BINDING SET WITH RINGS tí splní tvoje želanie. Bondážna súprava Fetish Submissive BED BINDING SET WITH RINGS obsahuje dva kusy pásov a štyri kusy pút. Pásy sú nastaviteľné a slúži na pripútanie k posteli. Pásy sa pretiahnu pod matracom, od kiaľ už sa pri hrách nikdy pohohnou. Pásy majú na sebe nastaviteľné krúžky. K nim sa pripevňujú robustný putá. Putá možné nastaviť na dĺžku od 24 cm do až 36 cm. Pevné skoby sú vyrobené z kalitního kovu. Materiál pút Hlane poteší vegánov. Sú vyrobené z vegánskej kože - neobsahuje žiadne živočíšne zložky. Máš silný chtíč po tvrdom uspokojenie? FETISH Submissive je značka pokrývajúci širokú radu robustných produktov. Ich spracovanie je perfektné, materiály sú kvalitné a precízne prispôsobené potrebám. Ich prítomnosť je nevyhnutnou súčasťou všetkých tvrdých hrátok. Uži si pocit dominancie a podmanenie. Poznaj hriech a daruj uspokojenie svojim najtemnejším predstavám s radom FETISH Submissive.

Fetish Submissive DOMINATION SET

Fetish Submissive DOMINATION SET

39,95 €
43,99 €


SKLADOM

Priprav sa na poriadnu jazdu. Bondážne set Fetish Submissive DOMINATION SET ťa dostane do nálady. Pomôže ti docieliť veľkého potešenia, nechá ťa sa sústrediť na prežívanie intenzívneho orgazmu. Bondážna súprava Fetish Submissive DOMINATION SET je ideálnou voľbou pre milovníkov misionárskej pozície. Pomôže ti sa sústrediť na akciu. Môžeš sa uvoľniť a užiť si ju do sýtosti. Nie je to však jediný spôsob. Stačí využiť svoje fantázie a tvrdej hrátky dostanú grády. Sada Fetish Submissive DOMINATION SET má polstrovaný pás za krk. K nemu je pripevnený skelet z umelého vlákna. Všetky 4 putá sú pripojené k tomuto skeletu. Skelet je dĺžkovo nastaviteľný. Máš silný chtíč po tvrdom uspokojenie? FETISH Submissive je značka pokrývajúci širokú radu robustných produktov. Ich spracovanie je perfektné, materiály sú kvalitné a precízne prispôsobené potrebám. Ich prítomnosť je nevyhnutnou súčasťou všetkých tvrdých hrátok. Uži si pocit dominancie a podmanenie. Poznaj hriech a daruj uspokojenie svojim najtemnejším predstavám s radom FETISH Submissive.

Fetish Submissive BOUND NECK TO WRIST RESTRAINTS

Fetish Submissive BOUND NECK TO WRIST RESTRAINTS

35,95 €
43,99 €


SKLADOM

Pevný stisk okolo tvojho krku, ruky v zovretí pút, obmedzené možnosti pohybu - Fetish Submissive BOUND NECK TO WRIST RESTRAINTS. Set z vegánskej kože ťa naučí poslušnosti. Sada Fetish Submissive BOUND NECK TO WRIST RESTRAINTS je určená pre milovníkov tvrdých hrátok. Robustný obojok sa obopne okolo tvojho krku. K nemu je pripevnený silný popruh na pripojenie pút. Putá sú vyrobené z rovnakého materiálu ako obojok. Robustný a silný stisk okolo tvojich zápästia ťa nenechá v kľude. Prichytenie k obojku zaisťuje pevná koková retiazka. So sadou obojku s putami na zápästie Fetish Submissive BOUND NECK TO WRIST RESTRAINTS spoznáš, čo to znamená byť poslušný maznáčik. Máš silný chtíč po tvrdom uspokojenie? FETISH SUBMISSIVE je značka pokrývajúci širokú radu robustných produktov. Ich spracovanie je perfektné, materiály sú kvalitné a precízne prispôsobené potrebám. Ich prítomnosť je nevyhnutnou súčasťou všetkých tvrdých hrátok. Uži si pocit dominancie a podmanenie. Poznaj hriech a daruj uspokojenie svojim najtemnejším predstavám s radom FETISH SUBMISSIVE.

Fetish Submissive BOUND 4-WAY HOGTIE

Fetish Submissive BOUND 4-WAY HOGTIE

11,95 €
19,99 €


SKLADOM

Štvorsmerný bondážny kríž Fetish Submissive BOUND 4-WAY HOGTIE je vyrobený z vegánskej kože. Bondážna pomôcka - bondážny kríž - je najnutnejšie pomocníkom pri prežívaní žeravých hrátok. Možno k nemu prirobiť ľubovoľnej príslušenstvo - či už ide o putá alebo aj tvrdšie pomôcky. Je ideálnou voľbou v kombinácii s ďalšími produktmi FETISH SUBMISSIVE. Kvalitné spracovanie štvorsmerového bondážního kríža používa silných materiálov. Umelú kožu bez živočíšnych zložiek ocenia hlavne vegáni. K tej je v kombinácii uplatnená silná oceľ, ktorá drží celý kríž pohromade. Každé rameno má 13 cm a na jeho konci má upevňovacie škripec. Spolu sú spojené kovovým kruhom. Máš silný chtíč po tvrdom uspokojenie? FETISH Submissive je značka pokrývajúci širokú radu robustných produktov. Ich spracovanie je perfektné, materiály sú kvalitné a precízne prispôsobené potrebám. Ich prítomnosť je nevyhnutnou súčasťou všetkých tvrdých hrátok. Uži si pocit dominancie a podmanenie. Poznaj hriech a daruj uspokojenie svojim najtemnejším predstavám s radom FETISH Submissive.

Fetish Submissive SPREADER BAR čierna bondážna tyč

Fetish Submissive SPREADER BAR čierna bondážna tyč

27,95 €
31,99 €


SKLADOM

FETISH SUBMISSIVE prichádza s novými spôsobmi ako spútať váš milovaný náprotivok. Fetish Submissive SPREADER BAR - dômyselný bondážny pás spolu s putami na ruky a členky vás pevne udrží na mieste. Hoci je set natoľko pevný, stále si zachováva vďaka neoprénovému polstrovanie úplné pohodlie. Atraktívny povrch vegánskej kože je elegantný, luxusný a vysoko odolný. Pomôcka pre vaše milovanie je bezpečná, ľahko ovládateľná a hlavne plná hriešnych chvíľok. Fetish Submissive SPREADER BAR je vhodný nástroj pre všetkých nadšencov BDSM. Nezáleží či ste plní skúseností alebo len zvedavý nováčik, veľa zábavy si užijú všetci, stačí len predstavivosť. - Pohodlné, ale účinné - Zapínanie - suchý zips (jednoduché nastavenie zviazanie) - Vegánska koža - Elegantný a luxusný dizajn - Veľa polôh k vyskúšaniu - Vhodné na roleplay

Secret Pleasure Chest Pink - ružová erotická sada

Secret Pleasure Chest Pink - ružová erotická sada

59,95 €
67,99 €


SKLADOM

Nadeľte si so svojim partnerom krásne chvíľky s ružovou BDSM sadou EasyToys Secret Pleasure Chest Pink. 10 dielna sada plná hračiek čakajúce až vašich nocí premení v žeravé hrátky plné vzrušenia. Sada pomôcok pre BDSM hry je veľmi vhodnou voľbou pre páry, zaujímajúcich sa o BDSM. Prevažne určená pre začiatočníkov, dokáže však milo potešiť i nadšencov. Balenie obsahuje pomôcky z takmer akejkoľvek oblasti BDSM. Krásny balíček vám dá k dispozícii na vyskúšanie 10 metrov dlhé lano, ružový roubík, putá určená pre znehybnenie zápästia i členkov, príjemnú masku cez oči, plácačku, bičík s dlhými strapcami, jemné pierko pre šteklenie, štipce na bradavky s rolničkami a v neposlednom rade obojok s vodítkom pre poriadny pet play. Obojok a všetky putá sú nastaviteľné, takže všetko padne presne tak ako má.

Secret Pleasure Chest Black - čierna erotická sada

Secret Pleasure Chest Black - čierna erotická sada

59,95 €
67,99 €


do 7 dní

Nadeľte si so svojim partnerom krásne chvíľky s čiernou BDSM sadou EasyToys Secret Pleasure Chest Black. 10 dielna sada plná hračiek čakajúce až vaša noci premení v žeravé hrátky plné vzrušenia. Sada pomôcok pre BDSM hry je veľmi vhodnou voľbou pre páry, zaujímajúcich sa o BDSM. Prevažne určená pre začiatočníkov, dokáže však milo potešiť i nadšencov. Balenie obsahuje pomôcky z takmer akejkoľvek oblasti BDSM. Krásny balíček vám dá k dispozícii na vyskúšanie 10 metrov dlhé lano, čierny roubík, putá určená pre znehybnenie zápästia i členkov, príjemnú masku cez oči, plácačku, bičík s dlhými strapcami, jemné pierko pre šteklenie, štipce na bradavky s rolničkami a v neposlednom rade obojok s vodítkom pre poriadny pet play. Obojok a všetky putá sú nastaviteľné, takže všetko padne presne tak ako má.

Bad Kitty Torso Restraints

Bad Kitty Torso Restraints

27,95 €
35,99 €


SKLADOM

Prišiel za vami šéf a bez dôvodov vás zviazal. Ruky pevne zviazané za chrbtom. Len nohy voľné. Pomaly vám je roztvára a vy len v očakávaní vzdycháte. Nechávate sa ponoriť do pokušenia. BDSM hry a praktiky sú veľmi populárne. Pocit bezmocnosti a tvrdosti nechá vašu krv prúdiť. Bondage sada Bad Kitty Torso Restraints vám perfektne spúta ruky. 2 dlhé bondage pásy spoľahlivo znehybní vaše ruky. Polstrované zviazanie nebude nepríjemné, pri tom sa zachová vierohodný pocit zo zviazanie.

Milostná hojdačka You2Toys Love Swing

Milostná hojdačka You2Toys Love Swing

79,95 €
129,99 €


SKLADOM

Spoznajte nové zákutia erotických hrátok s milostnou hojdačkou pre zavesenie You2Toys Love Swing. Rozkýva sa do víru potešenie. Čierna hojdačka You2Toys Love Swing vám zaručí hŕbu sexy chvíľok. Skladá sa z 2 dĺžkovo nastaviteľných slučiek pre zavesenie tela a zo 2 slučiek pre polohovanie vašich nôh. Aby bola celý konštrukcia pevná a zaistená, tak hojdačka vyšité na pevných kovových tyčiach s pružinou. Mäkké polstrovanie slučiek vám dopraje prvotriedny komfort a zároveň vám dovolí si užívať bláznivých polôh, ktoré kedy predtým neboli možné. Sex na hojdačke You2Toys Love Swing bude ešte viac vzrušujúce. Balenie obsahuje montážne príslušenstvo a hodiny nezbedné zábavy.

Bondage set XOXO Bellamy Bondage Set

Bondage set XOXO Bellamy Bondage Set

27,95 €
31,99 €


SKLADOM

Rozšírte svoje obzory a spoznajte krásy BDSM zábavy s krásnym ružovým bondage setom XOXO Bellamy Bondage Set. Chvíle napätia a bolesti si užijete viac než dosť. Pre neposlušné hriešnikov prinášame možnosť si nechať poriadne naplácat. V temnote očakávať až udrie bič na váš zlobivý zadoček. Príliš ukecaným hriešnikom zapchať ústa veľkým ružovým náhubkom. Nekonečný prítok vzrušenie vám dopraje zábava z BDSM hrátok všetkých druhov. Fantázii sa medze nekladú. Nechajte sa spútať a poriadne sa potrestať svojim nadriadeným. Tento krásny ružový bondage set vám ponúkne len to najlepšie vo výhodnom sete. Súčasťou balenia je: - 4x putá - obojok - vodítko - bič - roubík - maska

Pomôcka polohy psíka EasyToys Doggy Style Strap

Pomôcka polohy psíka EasyToys Doggy Style Strap

35,95 €
39,99 €


SKLADOM

Všetci milovníci sexuálne polohy na psíka zbystrite svoje zmysly, pretože pomôcka pre polohu na psíka EasyToys Doggy Style Strap je určená práve vám. Vďaka tejto pomôcke bude sex v polohe na psíka to najlepšie, čo ste kedy zažili. Pomôcka EasyToys Doggy Style Strap vám pomôže penetrovať hlbšie, silnejšie a ešte viac sa užívať sex v tejto polohe. Stimulácia nebude len tak obyčajná. Partnerku dostane do správnej polohy, aby dochádzalo k podstatnej stimuláciu bodu G. Úchyty na pomôcke EasyToys Doggy Style Strap sú z veľmi pevného materiálu. Zaručí vám pevný a zaistený stisk. K nim je pripevnený vypolstrovaná plocha, ktorá sa nastaví okolo bokov. Používaním erotické pomôcky EasyToys Doggy Style Strap pomáhate svojej partnerke udržať správnu polohu pri vykonávaní sexuálne polohy. Počas penetrácia dvíhate partnerku, takže uľahčíte námahu, ktorá vzniká na jej chrbte. Doprajete tak dlhší sex obom. Tým, že budete používať pomôcku k sexu EasyToys Doggy Style Strap, trošku zovrite aj vaginálne kanál. To vyústi v užšie penetrácii a samozrejme silnejší prežitok pre oboch. Popruhy na úchytoch erotické pomôcky EasyToys Doggy Style Strap sú ľahko nastaviteľné. Pred počatím používanie odporúčame nastaviť na vhodnú dĺžku. Prajeme príjemnú zábavu!

BDSM set s Bondážna doskou You2Toys Bondage Board

BDSM set s Bondážna doskou You2Toys Bondage Board

299,95 €
319,99 €


SKLADOM

Počas niekoľkých sekúnd premeňte ktorejkoľvek priestory v temnej BDSM brloh snov. S pohodlnú zväzovacia podložkou You2Toys Bondage Board tento cieľ môžete dosiahnuť za akejkoľvek situácie. Rozkladacie zväzovacia podložka You2Toys Bondage Board vám bude vždy po ruke. Podložku ste schopní niekoľkými pohybmi skompletizovať a začať okamžite využívať pre svoje milované BDSM hrátky. BDSM fantázie si nemusíte užívať iba v temnej miestnosti. Podložka vám nahradí nutnosť sa viazať na určitú miestnosť. So svojou prenosnosťou získate slobodu nad určovaním miesta, kde si budete chcieť užiť nabudúce. Po stranách podložky sú pripevnené kvalitné úchyty pre vaše obľúbené hračky. Samotná podložka by bola nudná a tak k vám mieri v sete s množstvom ďalších BDSM pomôcok. Na splnenie vašich fantáziou vám už bude chýbať len určiť si vašu ďalšiu destináciu! Na zväzovacia podložke You2Toys Bondage Board sa nachádza celkom 5,5 cm pohodlné výplne. Dlhé hrátky nebudú žiadny problém. Podložka You2Toys Bondage Board sa jednoducho čistí a udržuje. Súčasťou balenia je hneď niekoľko pomôcok, ktoré budete môcť začať využívať hneď po rozbalení. - 4x putá na zápästie - 4x putá na členky - obojok - roubík - bičík - maska ​,,​,,cez oči S celou výbavou BDSM sete You2Toys Bondage Board zažijete hodiny vzrušujúce zábavy. Pocit naplnenia z bolesti sa stane vašou každodennou záľubou. Pre pohodlné prenášanie sa na zväzovacia doske You2Toys Bondage Board nachádza pútko. Jednoduchá manipulácia a široká ponuka pomôcok z toho BDSM setu robí skvelú ponuku pre začiatočné aj pokročilých.

Pásové bondage Bad Kitty Arm and Leg Restraints

Pásové bondage Bad Kitty Arm and Leg Restraints

27,95 €
31,99 €


SKLADOM

Pásové bondage zložená zo 4 kusov obmedzujúcich pút pohybu. Zviažte svoju subinku a robte si s ňou, čo sa vám len zapáči. Silná bondage pásová putá sa vám budú hodiť na ceste za pravým uspokojením svojich BDSM potrieb. Ako správny dominantný partner musíte mať v arzenálu poriadnu výbavu možných zbraní s ktorým sa ponoriť do akcie. Pásový bondage set Bad Kitty Arm and Leg Restrains vám rád bude dlho slúžiť. Pomocou 4 pásových bondáž spútajte svoju milovanú polovičku a užite si spolu nekonečné množstvo možností. Jediným obmedzujúcim faktorom využitie pásové bondáž Bad Kitty Arm and Leg Restrains je len vaša fantázia. Suchý zips na pásové bondáž Bad Kitty Arm and Leg Restrains je silným a jednoduchým spôsobom, ako subinku zviazať priebehu niekoľkých sekúnd. Po použití bondáľ vám už nikam neutečie. Zvoľte si polohu dajte sa do experimentovania ešte dnes.

Strana 1 z 5 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma