Pásy cudnosti

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » BDSM, putá, biče » Pásy cudnosti
Pásy cudnosti sú skvelým doplnkom a vybavením milovníkov BDSM. Masturbovať či vyvrcholovat budete môcť len vtedy, keď vám to pán či pani dovolí.

Pripravili sme pre vás rôzne klietky na penis i pásy cudnosti. Niektoré majú otvor pre odvod moču, takže je bez problémov môžete nosiť dlhšiu dobu.

Dnešná akčná ponuka

Strana 1 z 2 1 | 2
Produktov na stránku:
Mr Cock X-Treme Line Prison Cock pás cudnosti

Mr Cock X-Treme Line Prison Cock pás cudnosti

43,95 €
55,99 €


SKLADOM

Mr Cock X-Treme Line Prison Cock - abstinencia v extrémoch. S týmto pásom cudnosti už nebude dochádzať k žiadnym výhovorkám. S krásnou oceľovou klietok budú alternatívne milostné hrátky úplne novou príjemnou skúsenosťou. Veľká oceľová klietka skvele padne väčšine mužov. Dlhá 14 cm a s vnútorným priemerom 3,5 cm ju zvládnu nosiť Aj muži s väčším náradím. Vonkajší priemer krúžku je celých 5 cm. Materiál bol zvolený pre extrémne nasadenie. Leštená oceľ vydrží veľmi tvrdé hrátky. Neobsahuje nikel. Železná klietka Mr Cock X-Treme Line Prison Cock je ideálna pre dlhodobé nosenie. Jej otvorený dizajn dáva priestor pre prúdenie vzduchu. Na špičke má otvor pre možnosť vymočení. Nosiť klietka pokojne celý deň nie je žiadny problém. Balenie: - Mr Cock X-Treme Line Prison Cock - zamatový prepravná vačok - kovový zámok - 3 kľúče

Anal Fantasy Elite Collection AssGasm Cock Blocker

Anal Fantasy Elite Collection AssGasm Cock Blocker

54,95 €
63,99 €


SKLADOM

Ak hľadáte niečo, čo by povznieslo análne potešenie na úplne novú úroveň, tak Anal Fantasy Elite Collection Ass-Gasm Cock Blocker je jasná voľba. Potešenie na vysokej úrovni, materiály najvyššej kvality. Spojenie pásu cudnosti a análneho kolíka dalo za vznik novej, úžasnej erotické pomôcke. Nasaďte pás cudnosti svojmu partnerovi a nechajte ho celý deň byť napätý, plný očakávanie, až sa vás bude môcť večer zmocniť. Najlepšie Ass-Gasm kolík s ultra populárnym Elite Silicone Cock Blocker prinesie explozívne potešenie. Aby silikónový análny koľko Ass-Gasm zostal na svojom mieste, keď sa začnú veci pomaly zahrievať, má na sebe opasok spájajúcej pás cudnosti a kolík. Jednou z ďalších poistkek je malá kotvička na konci análneho kolíka. Pás cudnosti je tak akurát veľký, aby pojal celé vaše náradíčka. Na svojom mieste ho udrží nastaviteľný krúžok z nerezovej ocele. S neporovnateľným pocitom pohodlia budete môcť chodiť aj na toaletu bez toho, abyste museli Anal Fantasy Elite Collection Ass-Gasm Cock Blocker dávať dole. Malá dierka na špičke pomôže pri močení a dovolí vám nosiť pás cudnosti po dlhšiu dobu. Anal Fantasy Elite Collection Ass-Gasm Cock Blocker je svojím premysleným dizajnom vhodný pre začiatočníkov, zaujímajúci sa o túto oblasť BDSM, ale aj vášniví nadšenci nebudú sklamani. Nasaďte si klietku, zasuňte Ass-Gasm análny kolík, zamknite a užite si deň plný vzrušenia. - Hygienický Elite Silicone, bez ftalátov, pružný - 1 kovový zámok s dvoma kľúčmi a 3 plastové kaštiele - Kovový krúžok nastaviteľný na 3 rôzne veľkosti - Masér prostaty Ass-Gasm dopraje najlepšie dráždenie - Dierka na špičke pre možnosť kedykoľvek sa vymočiť

You2Toys Cock Cage klietka na penis a semenníky

You2Toys Cock Cage klietka na penis a semenníky

39,95 €
55,99 €


SKLADOM

Už sa nebojte nevery, silikónový pás cudnosti pre pánov You2Toys Cock Cage je skvelou voľbou pre upokojenie vašej mysle. Skvele sa hodí na oživenie vášho vzťahu či roleplay. Sada You2Toys Cock Cage sa skladá z celkom 15 kusov. Tvorí ju pás cudnosti, 3 krúžky na penis a semenníky v rôznych veľkostiach, 2 upevňovacie pásky, upevňovacia kolíček, sada piatich plastových zámočkov a jedného zámku s dvoma klíči. Krúžok, ktorý si dáva okolo penisu a semenníkov, si vyberiete podľa svojej preferencie z 3 veľkostí. Najmenší z krúžkov meria v priemere 4,1 cm. Prostredná vám ponúkne priemer 4,8 cm. Najväčší meria rovnú celých 5,2 cm. Plastové kaštiele sú číselne očíslované. Zámena nie je možná a tak prirodzení vášho partnera bude úplne v bezpečí.

ManCage 06 Chastity Cage - klietka na penis čierna

ManCage 06 Chastity Cage - klietka na penis čierna

43,95 €
63,99 €


SKLADOM

Táto čierna klietka na penis ochráni vašu mužnosť ako žiadna iná erotická pomôcka! Pás cudnosti ManCage je výborná erotická hračka pre BDSM praktiky. Sada kľúčov. Klietka ManCage 06 Chastity Cage je vyrobená zo silného polykarbonátu, ktorý vydrží aj tie najdrsnejšie BSDM hry. Klietka ManCage 06 Chastity Cage má otvory, pre prúdenie vzduchu. S touto klietkou nebude problém si zájsť na toaletu, čo túto hračku robí vhodnú pre nosenie na dlhú dobu. Klietka ManCage 06 Chastity Cage sa používa vložením penisu s semenníkmi do krúžku a pomocou zámku sa zaistí klietka. Je nemožné túto klietka zložiť, keď je klietka zamknutá. Balenie obsahuje sadu kľúčov.

ManCage 05 Chastity Cage - klietka na penis čierna

ManCage 05 Chastity Cage - klietka na penis čierna

43,95 €
63,99 €


SKLADOM

Táto čierna klietka na penis ochráni vašu mužnosť ako žiadna iná erotická pomôcka! Pás cudnosti ManCage je výborná erotická hračka pre BDSM praktiky. Sada kľúčov. Klietka ManCage 05 Chastity Cage je vyrobená zo silného polykarbonátu, ktorý vydrží aj tie najdrsnejšie BSDM hry. Klietka ManCage 05 Chastity Cage má otvory, pre prúdenie vzduchu. S touto klietkou nebude problém si zájsť na toaletu, čo túto hračku robí vhodnú pre nosenie na dlhú dobu. Klietka ManCage 05 Chastity Cage sa používa vložením penisu s semenníkmi do krúžku a pomocou zámku sa zaistí klietka. Je nemožné túto klietka zložiť, keď je klietka zamknutá. Balenie obsahuje sadu kľúčov.

ManCage 04 Chastity Cage - klietka na penis čierna

ManCage 04 Chastity Cage - klietka na penis čierna

43,95 €
59,99 €


SKLADOM

Táto čierna klietka na penis ochráni vašu mužnosť ako žiadna iná erotická pomôcka! Pás cudnosti ManCage je výborná erotická hračka pre BDSM praktiky. Sada kľúčov. Klietka ManCage 04 Chastity Cage je vyrobená zo silného polykarbonátu, ktorý vydrží aj tie najdrsnejšie BSDM hry. Klietka ManCage 04 Chastity Cage má otvory, pre prúdenie vzduchu. S touto klietkou nebude problém si zájsť na toaletu, čo túto hračku robí vhodnú pre nosenie na dlhú dobu. Klietka ManCage 04 Chastity Cage sa používa vložením penisu s semenníkmi do krúžku a pomocou zámku sa zaistí klietka. Je nemožné túto klietka zložiť, keď je klietka zamknutá. Balenie obsahuje sadu kľúčov.

ManCage 03 Chastity Cage - klietka na penis čierna

ManCage 03 Chastity Cage - klietka na penis čierna

43,95 €
59,99 €


SKLADOM

Táto čierna klietka na penis ochráni vašu mužnosť ako žiadna iná erotická pomôcka! Pás cudnosti ManCage je výborná erotická hračka pre BDSM praktiky. Sada kľúčov. Klietka ManCage 03 Chastity Cage je vyrobená zo silného polykarbonátu, ktorý vydrží aj tie najdrsnejšie BSDM hry. Klietka ManCage 03 Chastity Cage má otvory, pre prúdenie vzduchu. S touto klietkou nebude problém si zájsť na toaletu, čo túto hračku robí vhodnú pre nosenie na dlhú dobu. Klietka ManCage 03 Chastity Cage sa používa vložením penisu s semenníkmi do krúžku a pomocou zámku sa zaistí klietka. Je nemožné túto klietka zložiť, keď je klietka zamknutá. Balenie obsahuje sadu kľúčov.

ManCage 02 Chastity Cage - klietka na penis čierna

ManCage 02 Chastity Cage - klietka na penis čierna

39,95 €
55,99 €


SKLADOM

Táto čierna klietka na penis ochráni vašu mužnosť ako žiadna iná erotická pomôcka! Pás cudnosti ManCage je výborná erotická hračka pre BDSM praktiky. Sada kľúčov. Klietka ManCage 02 Chastity Cage je vyrobená zo silného polykarbonátu, ktorý vydrží aj tie najdrsnejšie BSDM hry. Klietka ManCage 02 Chastity Cage má otvory, pre prúdenie vzduchu. S touto klietkou nebude problém si zájsť na toaletu, čo túto hračku robí vhodnú pre nosenie na dlhú dobu. Klietka ManCage 02 Chastity Cage sa používa vložením penisu s semenníkmi do krúžku a pomocou zámku sa zaistí klietka. Je nemožné túto klietka zložiť, keď je klietka zamknutá. Balenie obsahuje sadu kľúčov.

ManCage 01 Chastity Cage - klietka na penis čierna

ManCage 01 Chastity Cage - klietka na penis čierna

39,95 €
55,99 €


do 7 dní

Táto čierna klietka na penis ochráni vašu mužnosť ako žiadna iná erotická pomôcka! Pás cudnosti ManCage je výborná erotická hračka pre BDSM praktiky. Sada kľúčov. Klietka ManCage 01 Chastity Cage je vyrobená zo silného polykarbonátu, ktorý vydrží aj tie najdrsnejšie BSDM hry. Klietka ManCage 01 Chastity Cage má otvory, pre prúdenie vzduchu. S touto klietkou nebude problém si zájsť na toaletu, čo túto hračku robí vhodnú pre nosenie na dlhú dobu. Klietka ManCage 01 Chastity Cage sa používa vložením penisu s semenníkmi do krúžku a pomocou zámku sa zaistí klietka. Je nemožné túto klietka zložiť, keď je klietka zamknutá. Balenie obsahuje sadu kľúčov.

Fantasy C-Ringz Hardcore Silicone Cock Blocker

Fantasy C-Ringz Hardcore Silicone Cock Blocker

39,95 €
47,99 €


SKLADOM

Silikónová klietka na penis ochráni vašu mužnosť tak, ako ešte žiadna iná erotická pomôcka. Klietka na penis vyrobená z kvalitného silikónu. Ochráňte svoju mužnosť! Čierna klietka na penis s kovovým krúžkom Fantasy C-Ringz Hardcore Silicone Cock Blocker. Ochráňte svoju mužnosť! Klietka na penis Fantasy C-Ringz Hardcore Silicone Cock Blocker sa používa úplne jednoducho. Odomknutím kaštieľa sa dá dole kovový krúžok. Potom stačí do silikónovej klietky vložiť vašu chválu a uzamknúť semenníky medzi silikónovú klietku a kovový krúžok. Týmto spôsobom máte istotu, že klietka nepôjde len tak dať dole a budete mať nad ňou kontrolu! Klietka Fantasy C-Ringz Hardcore Silicone Cock Blocker je vyrobená z kvalitného silikónu. Balenie obsahuje silikónovú klietka Fantasy C-Ringz Hardcore Silicone Cock Blocker, zámok so sadou kľúčov, plastové kaštiele cudnosti.

Fantasy C-Ringz Extreme Silicone Cock Blocker

Fantasy C-Ringz Extreme Silicone Cock Blocker

39,95 €
47,99 €


SKLADOM

Táto silikónová klietka na penis ochráni vašu mužnosť ako iná erotická pomôcka! Klietka je vyrobená z kvalitného silikónu. Klietka má otvory, pre prúdenie vzduchu. S touto klietkou nebude problém si zájsť na toaletu, čo túto hračku robí vhodnú pre nosenie na dlhú dobu. Klietka sa používa vložením penisu s semenníkmi do krúžku a pomocou zámku sa zaistí klietka.

ManCage 06 Chastity Cage - klietka na penis číra

ManCage 06 Chastity Cage - klietka na penis číra

43,95 €
63,99 €


SKLADOM

Táto priehľadná klietka na penis ochráni vašu mužnosť ako iná erotická pomôcka! Klietka je vyrobená zo silného polykarbonátu, ktorý vydrží aj tie najdrsnejšie BSDM hry. Klietka má otvory, pre prúdenie vzduchu. S touto klietkou nebude problém si zájsť na toaletu, čo túto hračku robí vhodnú pre nosenie na dlhú dobu. Klietka sa používa vložením penisu s semenníkmi do krúžku a pomocou zámku sa zaistí klietka. Je nemožné túto klietka zložiť, keď je klietka zamknutá. Balenie obsahuje sadu kľúčov.

ManCage 05 Chastity Cage - klietka na penis číra

ManCage 05 Chastity Cage - klietka na penis číra

43,95 €
63,99 €


SKLADOM

Táto priehľadná klietka na penis ochráni vašu mužnosť ako iná erotická pomôcka! Klietka je vyrobená zo silného polykarbonátu, ktorý vydrží aj tie najdrsnejšie BSDM hry. Klietka má otvory, pre prúdenie vzduchu. S touto klietkou nebude problém si zájsť na toaletu, čo túto hračku robí vhodnú pre nosenie na dlhú dobu. Klietka sa používa vložením penisu s semenníkmi do krúžku a pomocou zámku sa zaistí klietka. Je nemožné túto klietka zložiť, keď je klietka zamknutá. Balenie obsahuje sadu kľúčov.

ManCage 04 Chastity Cage - klietka na penis číra

ManCage 04 Chastity Cage - klietka na penis číra

43,95 €
59,99 €


SKLADOM

Táto priehľadná klietka na penis ochráni vašu mužnosť ako iná erotická pomôcka! Klietka je vyrobená zo silného polykarbonátu, ktorý vydrží aj tie najdrsnejšie BSDM hry. Klietka má otvory, pre prúdenie vzduchu. S touto klietkou nebude problém si zájsť na toaletu, čo túto hračku robí vhodnú pre nosenie na dlhú dobu. Klietka sa používa vložením penisu s semenníkmi do krúžku a pomocou zámku sa zaistí klietka. Je nemožné túto klietka zložiť, keď je klietka zamknutá. Balenie obsahuje sadu kľúčov.

ManCage 03 Chastity Cage - klietka na penis číra

ManCage 03 Chastity Cage - klietka na penis číra

43,95 €
59,99 €


SKLADOM

Táto priehľadná klietka na penis ochráni vašu mužnosť ako iná erotická pomôcka! Klietka je vyrobená zo silného polykarbonátu, ktorý vydrží aj tie najdrsnejšie BSDM hry. Klietka má otvory, pre prúdenie vzduchu. S touto klietkou nebude problém si zájsť na toaletu, čo túto hračku robí vhodnú pre nosenie na dlhú dobu. Klietka sa používa vložením penisu s semenníkmi do krúžku a pomocou zámku sa zaistí klietka. Je nemožné túto klietka zložiť, keď je klietka zamknutá. Balenie obsahuje sadu kľúčov.

Strana 1 z 2 1 | 2

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma