Putá

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » BDSM, putá, biče » Putá
Ste milovníkmi Bondage a drsnejších sexuálnych praktík? Potom rozhodne neprehliadnite našu skvelú ponuku Pút.

Bondage - zväzovanie
Ponúkame pomôcky pre nežný milostný bondage, ale aj pre ostrejšie a tvrdšie praktiky. Ponúkame putá, obojky, bondage a ďalšie

Dnešná akčná ponuka

  • Pásový bondage set na auto 29,95 € 44,99 € Pásový bondage set na auto Pouta na ruce i nohy s přísavkami pro přikurtování k hladkým předmětům (sko, okno, dlažba atd. . ). Pouta mají jemné polstrování a nastavitelnou ve
  • Pásová pouta ke krku 15,95 € 21,99 € Pásová pouta ke krku Pásová pouta na ruce a krk se s sponou, a nastavitelnou délkou. Pouta na ruce i krk mají jemné polstrování a nastavitelnou velikost pomocí suchého z
  • Bad Kitty Handcuffs 16,95 € 19,99 € Bad Kitty Handcuffs Ste pre hrubšiu zábavu? S týmito čiernymi koženými pútami, dekorovanými červenými srdiečkami, budete mať dokonalé vybavenie. Navyše s nádherne k
Strana 1 z 4 1 | 2 | 3 | 4
Produktov na stránku:
Secret Pleasure Chest Pink - ružová erotická sada

Secret Pleasure Chest Pink - ružová erotická sada

59,95 €
67,99 €


do 7 dní

Nadeľte si so svojim partnerom krásne chvíľky s ružovou BDSM sadou EasyToys Secret Pleasure Chest Pink. 10 dielna sada plná hračiek čakajúce až vašich nocí premení v žeravé hrátky plné vzrušenia. Sada pomôcok pre BDSM hry je veľmi vhodnou voľbou pre páry, zaujímajúcich sa o BDSM. Prevažne určená pre začiatočníkov, dokáže však milo potešiť i nadšencov. Balenie obsahuje pomôcky z takmer akejkoľvek oblasti BDSM. Krásny balíček vám dá k dispozícii na vyskúšanie 10 metrov dlhé lano, ružový roubík, putá určená pre znehybnenie zápästia i členkov, príjemnú masku cez oči, plácačku, bičík s dlhými strapcami, jemné pierko pre šteklenie, štipce na bradavky s rolničkami a v neposlednom rade obojok s vodítkom pre poriadny pet play. Obojok a všetky putá sú nastaviteľné, takže všetko padne presne tak ako má.

Secret Pleasure Chest Black - čierna erotická sada

Secret Pleasure Chest Black - čierna erotická sada

59,95 €
67,99 €


do 7 dní

Nadeľte si so svojim partnerom krásne chvíľky s čiernou BDSM sadou EasyToys Secret Pleasure Chest Black. 10 dielna sada plná hračiek čakajúce až vaša noci premení v žeravé hrátky plné vzrušenia. Sada pomôcok pre BDSM hry je veľmi vhodnou voľbou pre páry, zaujímajúcich sa o BDSM. Prevažne určená pre začiatočníkov, dokáže však milo potešiť i nadšencov. Balenie obsahuje pomôcky z takmer akejkoľvek oblasti BDSM. Krásny balíček vám dá k dispozícii na vyskúšanie 10 metrov dlhé lano, čierny roubík, putá určená pre znehybnenie zápästia i členkov, príjemnú masku cez oči, plácačku, bičík s dlhými strapcami, jemné pierko pre šteklenie, štipce na bradavky s rolničkami a v neposlednom rade obojok s vodítkom pre poriadny pet play. Obojok a všetky putá sú nastaviteľné, takže všetko padne presne tak ako má.

BDSM set s Bondážna doskou You2Toys Bondage Board

BDSM set s Bondážna doskou You2Toys Bondage Board

299,95 €
319,99 €


SKLADOM

Počas niekoľkých sekúnd premeňte ktorejkoľvek priestory v temnej BDSM brloh snov. S pohodlnú zväzovacia podložkou You2Toys Bondage Board tento cieľ môžete dosiahnuť za akejkoľvek situácie. Rozkladacie zväzovacia podložka You2Toys Bondage Board vám bude vždy po ruke. Podložku ste schopní niekoľkými pohybmi skompletizovať a začať okamžite využívať pre svoje milované BDSM hrátky. BDSM fantázie si nemusíte užívať iba v temnej miestnosti. Podložka vám nahradí nutnosť sa viazať na určitú miestnosť. So svojou prenosnosťou získate slobodu nad určovaním miesta, kde si budete chcieť užiť nabudúce. Po stranách podložky sú pripevnené kvalitné úchyty pre vaše obľúbené hračky. Samotná podložka by bola nudná a tak k vám mieri v sete s množstvom ďalších BDSM pomôcok. Na splnenie vašich fantáziou vám už bude chýbať len určiť si vašu ďalšiu destináciu! Na zväzovacia podložke You2Toys Bondage Board sa nachádza celkom 5,5 cm pohodlné výplne. Dlhé hrátky nebudú žiadny problém. Podložka You2Toys Bondage Board sa jednoducho čistí a udržuje. Súčasťou balenia je hneď niekoľko pomôcok, ktoré budete môcť začať využívať hneď po rozbalení. - 4x putá na zápästie - 4x putá na členky - obojok - roubík - bičík - maska ​,,​,,cez oči S celou výbavou BDSM sete You2Toys Bondage Board zažijete hodiny vzrušujúce zábavy. Pocit naplnenia z bolesti sa stane vašou každodennou záľubou. Pre pohodlné prenášanie sa na zväzovacia doske You2Toys Bondage Board nachádza pútko. Jednoduchá manipulácia a široká ponuka pomôcok z toho BDSM setu robí skvelú ponuku pre začiatočné aj pokročilých.

Pásové bondage Bad Kitty Arm and Leg Restraints

Pásové bondage Bad Kitty Arm and Leg Restraints

27,95 €
31,99 €


SKLADOM

Pásové bondage zložená zo 4 kusov obmedzujúcich pút pohybu. Zviažte svoju subinku a robte si s ňou, čo sa vám len zapáči. Silná bondage pásová putá sa vám budú hodiť na ceste za pravým uspokojením svojich BDSM potrieb. Ako správny dominantný partner musíte mať v arzenálu poriadnu výbavu možných zbraní s ktorým sa ponoriť do akcie. Pásový bondage set Bad Kitty Arm and Leg Restrains vám rád bude dlho slúžiť. Pomocou 4 pásových bondáž spútajte svoju milovanú polovičku a užite si spolu nekonečné množstvo možností. Jediným obmedzujúcim faktorom využitie pásové bondáž Bad Kitty Arm and Leg Restrains je len vaša fantázia. Suchý zips na pásové bondáž Bad Kitty Arm and Leg Restrains je silným a jednoduchým spôsobom, ako subinku zviazať priebehu niekoľkých sekúnd. Po použití bondáľ vám už nikam neutečie. Zvoľte si polohu dajte sa do experimentovania ešte dnes.

Putá Devil Sticks Hand Cuffs Grain Leather čierna

Putá Devil Sticks Hand Cuffs Grain Leather čierna

25,95 €
29,99 €


SKLADOM

Luxusné putá sú vyrobené z kvalitnej čiernej kože, podšitá a polstrovanie. Putá sú olemovaná. Remienok s prackou zaručí prispôsobenie veľkosti na vaše ruky. Putá môžu slúžiť ako estetický doplnok vašich rúk. Uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov.

Set obojok a putá EasyToys

Set obojok a putá EasyToys

54,95 €
69,99 €


SKLADOM

Teraz ste pánom vy! Majte svojich podriadených pod kontrolou s týmto úžasným bondage setom. Set obsahuje obojok a putá, ktoré môžu byť jednoducho oddelená od seba pomocou jednoduchého otvorenia štipcov. Tieto hračky sú vyrobené z umelej kože spolu s penou zaisťujúci pohodlie pri nosení obojku a pút. Obojok možné nastaviť od 45 do 58 cm a putá od 11 do 28 cm. Reťaz dodávaný k obojku a putám má dĺžku 40 cm. Balenie obsahuje reťaze 2. Skombinujte tento set hračiek spolu s inými ďalšími pre extra dávku zábavných skúseností.

Easytoys Fetish Collection Black Leather Handcuffs

Easytoys Fetish Collection Black Leather Handcuffs

34,95 €
42,99 €


SKLADOM

S týmito nádhernými putami na členky si zaistíte dominanciu nad svojím majetkom. Putá možné nastaviť od 13 do 30 cm v priemere, čím vám dokonale padnú. K putám sú prišrubovane kovové štipce spojené retiazkou. Štipce možno rozopnúť a používať tak aj s inými hračkami. Putá sú vyrobené z imitácie kože spolu s penou, tým putá dostali jemný zamatový pocit, ktorý je robí pohodlné k používaniu.

Shackles Black

Shackles Black

4,95 €
5,99 €


SKLADOM

Pásové putá na ruky s dĺžkou až 30cm! Putá majú nastaviteľnú veľkosť pomocou suchého zipsu.

Bad Kitty Handcuffs Asia

Bad Kitty Handcuffs Asia

18,95 €
20,99 €


SKLADOM

Príjemná jemne zamatová putá nielen pre SM hrátky. Sú opatrená jemným zamatom, aby nerezali a boli príjemné, spojenie je riešené kovovou karabínou. Tým si môžete spestriť Vaše sexuálne milovanie. Popustite Vašej fantázii uzdu a zistíte, že sa dá milovať a skúmať aj inak ako klasikou. Prídete na nové praktiky a zmeňte stereotyp v poriadny zážitok. Teraz v ázijskom vzore.

Bad Kitty Handcuffs

Bad Kitty Handcuffs

16,95 €
19,99 €


SKLADOM

Ste pre hrubšiu zábavu? S týmito čiernymi koženými pútami, dekorovanými červenými srdiečkami, budete mať dokonalé vybavenie. Navyše s nádherne krátkym odpojiteľným kovovým retiazkom. Tieto krásna putá sú vhodné aj pre menšie zápästie (možnosť obvodu 17-27cm).

Bad Kitty Handcuffs

Bad Kitty Handcuffs

23,95 €
29,99 €


SKLADOM

Luxusné putá sú vyrobené z čiernej syntetickej kože. Putá sú olemovaná. Remienok s prackou zaručí prispôsobenie veľkosti na vaše ruky. Spájajúca retiazka sa dá vďaka karabíne odopnúť a putá bez retiazky môžu slúžiť ako estetický doplnok vašej ruky. Uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov.

S&M Beginner’s Handcuffs

S&M Beginner’s Handcuffs

14,95 €
16,99 €


SKLADOM

S&M Beginner’s Handcuffs putá vhodná ako pre priaznivcov BDSM hrátok tak pre začiatočníkov, ktorí by radi tieto praktiky vyskúšali. Vnútorná strana pút je tvorená z veľmi príjemného materiálu (plyš), ktorý zamedzí vzniku nápadných odrenín okolo zápästia. Ruky zaistíte suchými zipsami, ktoré sú na vonkajšej strane pút a následne spojíte jednoduchými karabínkami.

Stretchy Fun Cuffs Black

Stretchy Fun Cuffs Black

6,95 €
7,49 €


SKLADOM

Zábavná putá na ruky z príjemného mäkkého silikónu. Imitácia skutočných oceľových pút. Nepotrebujú kľúčik, navlečú sa priamo na ruky. Sú rozťažná, prispôsobí sa každej veľkosti. Materiál - 100% silikón, je hypoalergénny, bezpečný pre telo.

Stretchy Fun Cuffs Pink

Stretchy Fun Cuffs Pink

6,95 €
7,49 €


SKLADOM

Zábavná putá na ruky z príjemného mäkkého silikónu. Imitácia skutočných oceľových pút. Nepotrebujú kľúčik, navlečú sa priamo na ruky. Sú rozťažná, prispôsobí sa každej veľkosti. Materiál - 100% silikón, je hypoalergénny, bezpečný pre telo.

Strana 1 z 4 1 | 2 | 3 | 4

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma