Putá

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » BDSM, putá, biče » Putá
Ste milovníkmi Bondage a drsnejších sexuálnych praktík? Potom rozhodne neprehliadnite našu skvelú ponuku Pút.

Bondage - zväzovanie
Ponúkame pomôcky pre nežný milostný bondage, ale aj pre ostrejšie a tvrdšie praktiky. Ponúkame putá, obojky, bondage a ďalšie

Dnešná akčná ponuka

  • Stretchy Fun Cuffs Black 6,95 € 7,49 € Stretchy Fun Cuffs Black Zábavná putá na ruky z príjemného mäkkého silikónu. Imitácia skutočných oceľových pút. Nepotrebujú kľúčik, navlečú sa priamo na ruky. Sú rozťažná,
  • Wrist cuffs black 21,95 € 25,99 € Wrist cuffs black Putá na ruky v čiernej farbe so zapínaním na pracku. Spojené reťazou s karabínou. Vyrobené z umelej kože, sú ľahko polstrované.
  • Fetish Fantasy Beginner’s Metal Cuffs 6,95 € 9,49 € Fetish Fantasy Beginner’s Metal Cuffs Super pomůcka pro milovníky S / M praktik. Pouta jsou kovová s řetízkem. Pouta mají pojistku, proto když se náhodou ztratí klíčky, nezoufejte, ni
Strana 1 z 5 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Produktov na stránku:
Master Series Imprisoned Metal Stockade with Dildo

Master Series Imprisoned Metal Stockade with Dildo

239,95 €
279,99 €


SKLADOM

Potrestajte a poteš svoju hračku poriadnym BDSM zážitkom v podaní železnej Znehybňujúce konštrukcie Master Series Imprisoned Metal Stockade with Dildo. Vezmi svojmu Šubová všetku slobodu koženým obojkom, putami okolo oboch zápästí a okolo členkov. Jediný dovolený pohyb je dozadu a dopredu - ujíždět na silnom čiernom dildu! Všetky železné časti Master Series Imprisoned Metal Stockade with Dildo sú precízne navrhnuté. Celá konštrukcia je prispôsobiteľná na veľkosť tvojho suba. Tyče sa dajú posúvať, niektoré rozťahovať, výška dildá přizpůosbit - všetko na mieru. K pohodlnej montáži je prispôsobený jednoduchý mechanizmus so závitovými skrutkami. Luxusná kožená putá a obojok sú prispôsobené pre užívanie si tvrdých hier. Každý z prvkov má k dispozícii zámok so sadou kľúčov. Šubík bude v úplnej pasce a nikdy nebude môcť utiecť. Oceľové skoby spájajú pevnú konštrukciu s koženými náramky a obojkom. Možno ich využiť na iné hračkám alebo ľubovoľne pridávať vlastné obľúbené fetish pomôcky! Rozmery kostry: - základná tyč - nastaviteľná dĺžka 66 - 120 cm - tyč na zápästie - 27 cm - tyč na členky - 52 cm - výška dilda - nastaviteľná od základne 3 - 29 cm - vzdialenosť dilda od úchytu - 28 cm dildo: - čierne, z TPR - zasunuteľná dĺžka 19 cm - maximálny priemer 4,5 cm obojok: - nastaviteľná dĺžka od 33 cm do až 47 cm Putá na zápästie: - nastaviteľná - od 15 cm do 22 cm dĺžka Putá na členky: - nastaviteľná - od 15 cm do 30 cm dĺžky Použité materiály - nerezová oceľ, hliník, imitácia kože Farba - strieborná, čierna / tmavo šedá Obsah balenia: - 7 oceľových tyčí - kožený obojok - pár kožených pút na zápästie - pár kožených pút na členky - čierne dildo - 5x zámok so sadou kľúčov (pre putá a obojok) - 5x spojovacie železné skoby (pre putá a obojok)

Fetish Submissive BED BINDING SET

Fetish Submissive BED BINDING SET

43,95 €
47,99 €


SKLADOM

Spúšťajte svoju drahú polovičku k posteli a rob si s ňou čo chceš. Bude ťa v očakávaní sledovať, ako si s ňou plníš svoje temné túžby. Sada na spútanie Fetish Submissive BED BINDING SET tí splní tvoje želanie. Bondážna súprava Fetish Submissive BED BINDING SET obsahuje dva kusy pásov a štyri kusy pút. Pásy sú nastaviteľné a slúži na pripútanie k posteli. Pásy sa pretiahnu pod matracom, odkiaľ už sa pri hrách nikdy pohohnou. Pásy majú na svojich koncoch skoby. K nim sa pripevňujú robustný putá. Putá možné nastaviť na dĺžku od 24 cm do až 36 cm. Pevné skoby sú vyrobené z kalitního kovu. Materiál pút Hlane poteší vegánov. Sú vyrobené z vegánskej kože - neobsahuje žiadne živočíšne zložky. Máš silný chtíč po tvrdom uspokojenie? FETISH Submissive je značka pokrývajúci širokú radu robustných produktov. Ich spracovanie je perfektné, materiály sú kvalitné a precízne prispôsobené potrebám. Ich prítomnosť je nevyhnutnou súčasťou všetkých tvrdých hrátok. Uži si pocit dominancie a podmanenie. Poznaj hriech a daruj uspokojenie svojim najtemnejším predstavám s radom FETISH Submissive.

Fetish Submissive BED BINDING SET WITH RINGS

Fetish Submissive BED BINDING SET WITH RINGS

43,95 €
47,99 €


SKLADOM

Spúšťajte svoju drahú polovičku k posteli a rob si s ňou čo chceš. Bude ťa v očakávaní sledovať, ako si s ňou plníš svoje temné túžby. Sada na spútanie Fetish Submissive BED BINDING SET WITH RINGS tí splní tvoje želanie. Bondážna súprava Fetish Submissive BED BINDING SET WITH RINGS obsahuje dva kusy pásov a štyri kusy pút. Pásy sú nastaviteľné a slúži na pripútanie k posteli. Pásy sa pretiahnu pod matracom, od kiaľ už sa pri hrách nikdy pohohnou. Pásy majú na sebe nastaviteľné krúžky. K nim sa pripevňujú robustný putá. Putá možné nastaviť na dĺžku od 24 cm do až 36 cm. Pevné skoby sú vyrobené z kalitního kovu. Materiál pút Hlane poteší vegánov. Sú vyrobené z vegánskej kože - neobsahuje žiadne živočíšne zložky. Máš silný chtíč po tvrdom uspokojenie? FETISH Submissive je značka pokrývajúci širokú radu robustných produktov. Ich spracovanie je perfektné, materiály sú kvalitné a precízne prispôsobené potrebám. Ich prítomnosť je nevyhnutnou súčasťou všetkých tvrdých hrátok. Uži si pocit dominancie a podmanenie. Poznaj hriech a daruj uspokojenie svojim najtemnejším predstavám s radom FETISH Submissive.

Fetish Submissive DOMINATION SET

Fetish Submissive DOMINATION SET

39,95 €
43,99 €


SKLADOM

Priprav sa na poriadnu jazdu. Bondážne set Fetish Submissive DOMINATION SET ťa dostane do nálady. Pomôže ti docieliť veľkého potešenia, nechá ťa sa sústrediť na prežívanie intenzívneho orgazmu. Bondážna súprava Fetish Submissive DOMINATION SET je ideálnou voľbou pre milovníkov misionárskej pozície. Pomôže ti sa sústrediť na akciu. Môžeš sa uvoľniť a užiť si ju do sýtosti. Nie je to však jediný spôsob. Stačí využiť svoje fantázie a tvrdej hrátky dostanú grády. Sada Fetish Submissive DOMINATION SET má polstrovaný pás za krk. K nemu je pripevnený skelet z umelého vlákna. Všetky 4 putá sú pripojené k tomuto skeletu. Skelet je dĺžkovo nastaviteľný. Máš silný chtíč po tvrdom uspokojenie? FETISH Submissive je značka pokrývajúci širokú radu robustných produktov. Ich spracovanie je perfektné, materiály sú kvalitné a precízne prispôsobené potrebám. Ich prítomnosť je nevyhnutnou súčasťou všetkých tvrdých hrátok. Uži si pocit dominancie a podmanenie. Poznaj hriech a daruj uspokojenie svojim najtemnejším predstavám s radom FETISH Submissive.

Fetish Submissive COLLAR AND HANDCUFFS

Fetish Submissive COLLAR AND HANDCUFFS

43,95 €
47,99 €


SKLADOM

Pevný stisk okolo tvojho krku, ruky v zovretí pút, obmedzené možnosti pohybu - Fetish Submissive COLLAR AND HANDCUFFS. Set z vegánskej kože ťa naučí poslušnosti. Sada Fetish Submissive COLLAR AND HANDCUFFS je určená pre milovníkov tvrdých hrátok. Robustný obojok sa obopne okolo tvojho krku. Putá sú vyrobené z rovnakého materiálu ako obojok. Robustný a silný stisk okolo tvojich zápästia ťa nenechá v kľude. Prichytenie k obojku zaisťuje pevná koková retiazka. So sadou obojku s putami na zápästie Fetish Submissive COLLAR AND HANDCUFFS spoznáš, čo to znamená byť poslušný maznáčik. Máš silný chtíč po tvrdom uspokojenie? FETISH SUBMISSIVE je značka pokrývajúci širokú radu robustných produktov. Ich spracovanie je perfektné, materiály sú kvalitné a precízne prispôsobené potrebám. Ich prítomnosť je nevyhnutnou súčasťou všetkých tvrdých hrátok. Uži si pocit dominancie a podmanenie. Poznaj hriech a daruj uspokojenie svojim najtemnejším predstavám s radom FETISH SUBMISSIVE.

Fetish Submissive BOUND NECK TO WRIST RESTRAINTS

Fetish Submissive BOUND NECK TO WRIST RESTRAINTS

35,95 €
43,99 €


SKLADOM

Pevný stisk okolo tvojho krku, ruky v zovretí pút, obmedzené možnosti pohybu - Fetish Submissive BOUND NECK TO WRIST RESTRAINTS. Set z vegánskej kože ťa naučí poslušnosti. Sada Fetish Submissive BOUND NECK TO WRIST RESTRAINTS je určená pre milovníkov tvrdých hrátok. Robustný obojok sa obopne okolo tvojho krku. K nemu je pripevnený silný popruh na pripojenie pút. Putá sú vyrobené z rovnakého materiálu ako obojok. Robustný a silný stisk okolo tvojich zápästia ťa nenechá v kľude. Prichytenie k obojku zaisťuje pevná koková retiazka. So sadou obojku s putami na zápästie Fetish Submissive BOUND NECK TO WRIST RESTRAINTS spoznáš, čo to znamená byť poslušný maznáčik. Máš silný chtíč po tvrdom uspokojenie? FETISH SUBMISSIVE je značka pokrývajúci širokú radu robustných produktov. Ich spracovanie je perfektné, materiály sú kvalitné a precízne prispôsobené potrebám. Ich prítomnosť je nevyhnutnou súčasťou všetkých tvrdých hrátok. Uži si pocit dominancie a podmanenie. Poznaj hriech a daruj uspokojenie svojim najtemnejším predstavám s radom FETISH SUBMISSIVE.

Sportsheets Sincerely Lace Double Strap Handcuffs

Sportsheets Sincerely Lace Double Strap Handcuffs

27,95 €
31,99 €


SKLADOM

Zdobená putá z umelej kože Sportsheets Sincerely Lace Double Strap Handcuffs. Dodajú tvojim hrám dotyk napätia. BDSM prežitok spestria tvoj sexuálny život, naštartujú tvoj tep, zostrí tvoje zmysly. Každý dotyk bude vzrušujúcou jazdou. Sportsheets Sincerely Lace Double Strap Handcuffs sú putá, ktorá myslí na vegánov. Neobsahujú jedinou živočíšnou zložku. Sú pohodlná a pri tom krásna. Ich povrch zdobí krajkový vzor. Zvnútra sú polstrovaná, aby aj pri tvrdom zaobchádzaní bola putá stále pohodlná. O pevné zapnutí sa stará kovová pracka. Putá Sportsheets Sincerely Lace Double Strap Handcuffs majú pevný remienok na zapnutie, dokonca hneď dva! Naozaj pevný stisk je nutnosťou k intenzívnym radovánkam. Na pohodlné zapnutie má niekoľko vopred vytvorených dier. Putá by chýbali zmysel bez poriadne krátke retiazky. Kovová retiazka neobsahuje nikel, je veľmi pevná. Spestrite si svoj sexuálny život s krásnymi putami Sportsheets Sincerely Lace Double Strap Handcuffs. Neodolateľne mäkké polstrovanie a krásne čipkované vzorovanie pridajú hrátkam správnu iskru.

Sportsheets Sincerely Lace Fur Lined Handcuffs

Sportsheets Sincerely Lace Fur Lined Handcuffs

27,95 €
31,99 €


SKLADOM

Zdobená putá z umelej kože Sportsheets Sincerely Lace Fur Lined Handcuffs. Dodajú tvojim hrám dotyk napätia. BDSM prežitok spestria tvoj sexuálny život, naštartujú tvoj tep, zostrí tvoje zmysly. Každý dotyk bude vzrušujúcou jazdou. Sportsheets Sincerely Lace Fur Lined Handcuffs sú putá, ktorá myslí na vegánov. Neobsahujú jedinou živočíšnou zložku. Sú pohodlná a pri tom krásna. Ich povrch zdobí krajkový vzor. Zvnútra sú prešitá kožušinou. Mäkká a pohodlná podšívka dá pri nosení pocit luxusu a vzrušenia. O pevné zapnutí sa stará kovová klipsňa. Putá Sportsheets Sincerely Lace Fur Lined Handcuffs majú pevný remienok na zapnutie. Na pohodlné zapnutie má niekoľko vopred vytvorených dier. Súčasťou je aj zámok so sadou kľúčov. Putá by chýbali zmysel bez poriadne krátke retiazky. Kovová retiazka neobsahuje nikel, je veľmi pevná. Spestrite si svoj sexuálny život s krásnymi putami Sportsheets Sincerely Lace Fur Lined Handcuffs. Neodolateľne jemný kožúšok a krásne čipkované vzorovanie pridajú hrátkam správnu iskru.

Sportsheets Sincerely Lace Corset Arm Cuffs

Sportsheets Sincerely Lace Corset Arm Cuffs

39,99 €


SKLADOM

Sexy, bezpečné, ľahké a pri tom zábavné - to sú čipkované korzetové putá na ruky Sportsheets Sincerely Lace Corset Arm Cuffs. Nosiť ich možno tesne pred hrudníkom alebo zviazané za chrbtom. Nechajte svojho partnera vyskúšať tvoje možnosti a limity. Putá Sportsheets Sincerely Lace Corset Arm Cuffs sú skvelým doplnkom pre roleplay aj iné hrátky spojené s BDSM. Putá polehlivě zabráni akémukoľvek pohybu rúk. Budeš svojmu partnerovi tancovať na dlani ruky. Tip na spestrenie Spolu s putami na ruky Sportsheets Lace Corset Arm Cuffs použite aj putá na členky! Hrátky budú ešte intenzívnejšie.

Secret Pleasure Chest Pink - ružová erotická sada

Secret Pleasure Chest Pink - ružová erotická sada

59,95 €
67,99 €


SKLADOM

Nadeľte si so svojim partnerom krásne chvíľky s ružovou BDSM sadou EasyToys Secret Pleasure Chest Pink. 10 dielna sada plná hračiek čakajúce až vašich nocí premení v žeravé hrátky plné vzrušenia. Sada pomôcok pre BDSM hry je veľmi vhodnou voľbou pre páry, zaujímajúcich sa o BDSM. Prevažne určená pre začiatočníkov, dokáže však milo potešiť i nadšencov. Balenie obsahuje pomôcky z takmer akejkoľvek oblasti BDSM. Krásny balíček vám dá k dispozícii na vyskúšanie 10 metrov dlhé lano, ružový roubík, putá určená pre znehybnenie zápästia i členkov, príjemnú masku cez oči, plácačku, bičík s dlhými strapcami, jemné pierko pre šteklenie, štipce na bradavky s rolničkami a v neposlednom rade obojok s vodítkom pre poriadny pet play. Obojok a všetky putá sú nastaviteľné, takže všetko padne presne tak ako má.

Secret Pleasure Chest Black - čierna erotická sada

Secret Pleasure Chest Black - čierna erotická sada

59,95 €
67,99 €


do 7 dní

Nadeľte si so svojim partnerom krásne chvíľky s čiernou BDSM sadou EasyToys Secret Pleasure Chest Black. 10 dielna sada plná hračiek čakajúce až vaša noci premení v žeravé hrátky plné vzrušenia. Sada pomôcok pre BDSM hry je veľmi vhodnou voľbou pre páry, zaujímajúcich sa o BDSM. Prevažne určená pre začiatočníkov, dokáže však milo potešiť i nadšencov. Balenie obsahuje pomôcky z takmer akejkoľvek oblasti BDSM. Krásny balíček vám dá k dispozícii na vyskúšanie 10 metrov dlhé lano, čierny roubík, putá určená pre znehybnenie zápästia i členkov, príjemnú masku cez oči, plácačku, bičík s dlhými strapcami, jemné pierko pre šteklenie, štipce na bradavky s rolničkami a v neposlednom rade obojok s vodítkom pre poriadny pet play. Obojok a všetky putá sú nastaviteľné, takže všetko padne presne tak ako má.

BDSM set s Bondážna doskou You2Toys Bondage Board

BDSM set s Bondážna doskou You2Toys Bondage Board

299,95 €
319,99 €


SKLADOM

Počas niekoľkých sekúnd premeňte ktorejkoľvek priestory v temnej BDSM brloh snov. S pohodlnú zväzovacia podložkou You2Toys Bondage Board tento cieľ môžete dosiahnuť za akejkoľvek situácie. Rozkladacie zväzovacia podložka You2Toys Bondage Board vám bude vždy po ruke. Podložku ste schopní niekoľkými pohybmi skompletizovať a začať okamžite využívať pre svoje milované BDSM hrátky. BDSM fantázie si nemusíte užívať iba v temnej miestnosti. Podložka vám nahradí nutnosť sa viazať na určitú miestnosť. So svojou prenosnosťou získate slobodu nad určovaním miesta, kde si budete chcieť užiť nabudúce. Po stranách podložky sú pripevnené kvalitné úchyty pre vaše obľúbené hračky. Samotná podložka by bola nudná a tak k vám mieri v sete s množstvom ďalších BDSM pomôcok. Na splnenie vašich fantáziou vám už bude chýbať len určiť si vašu ďalšiu destináciu! Na zväzovacia podložke You2Toys Bondage Board sa nachádza celkom 5,5 cm pohodlné výplne. Dlhé hrátky nebudú žiadny problém. Podložka You2Toys Bondage Board sa jednoducho čistí a udržuje. Súčasťou balenia je hneď niekoľko pomôcok, ktoré budete môcť začať využívať hneď po rozbalení. - 4x putá na zápästie - 4x putá na členky - obojok - roubík - bičík - maska ​,,​,,cez oči S celou výbavou BDSM sete You2Toys Bondage Board zažijete hodiny vzrušujúce zábavy. Pocit naplnenia z bolesti sa stane vašou každodennou záľubou. Pre pohodlné prenášanie sa na zväzovacia doske You2Toys Bondage Board nachádza pútko. Jednoduchá manipulácia a široká ponuka pomôcok z toho BDSM setu robí skvelú ponuku pre začiatočné aj pokročilých.

Pásové bondage Bad Kitty Arm and Leg Restraints

Pásové bondage Bad Kitty Arm and Leg Restraints

27,95 €
31,99 €


SKLADOM

Pásové bondage zložená zo 4 kusov obmedzujúcich pút pohybu. Zviažte svoju subinku a robte si s ňou, čo sa vám len zapáči. Silná bondage pásová putá sa vám budú hodiť na ceste za pravým uspokojením svojich BDSM potrieb. Ako správny dominantný partner musíte mať v arzenálu poriadnu výbavu možných zbraní s ktorým sa ponoriť do akcie. Pásový bondage set Bad Kitty Arm and Leg Restrains vám rád bude dlho slúžiť. Pomocou 4 pásových bondáž spútajte svoju milovanú polovičku a užite si spolu nekonečné množstvo možností. Jediným obmedzujúcim faktorom využitie pásové bondáž Bad Kitty Arm and Leg Restrains je len vaša fantázia. Suchý zips na pásové bondáž Bad Kitty Arm and Leg Restrains je silným a jednoduchým spôsobom, ako subinku zviazať priebehu niekoľkých sekúnd. Po použití bondáľ vám už nikam neutečie. Zvoľte si polohu dajte sa do experimentovania ešte dnes.

Putá Devil Sticks Hand Cuffs Grain Leather čierna

Putá Devil Sticks Hand Cuffs Grain Leather čierna

25,95 €
29,99 €


SKLADOM

Luxusné putá sú vyrobené z kvalitnej čiernej kože, podšitá a polstrovanie. Putá sú olemovaná. Remienok s prackou zaručí prispôsobenie veľkosti na vaše ruky. Putá môžu slúžiť ako estetický doplnok vašich rúk. Uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov.

Set obojok a putá EasyToys

Set obojok a putá EasyToys

54,95 €
69,99 €


SKLADOM

Teraz ste pánom vy! Majte svojich podriadených pod kontrolou s týmto úžasným bondage setom. Set obsahuje obojok a putá, ktoré môžu byť jednoducho oddelená od seba pomocou jednoduchého otvorenia štipcov. Tieto hračky sú vyrobené z umelej kože spolu s penou zaisťujúci pohodlie pri nosení obojku a pút. Obojok možné nastaviť od 45 do 58 cm a putá od 11 do 28 cm. Reťaz dodávaný k obojku a putám má dĺžku 40 cm. Balenie obsahuje reťaze 2. Skombinujte tento set hračiek spolu s inými ďalšími pre extra dávku zábavných skúseností.

Strana 1 z 5 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma