Štipce, svorky

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » BDSM, putá, biče » Štipce, svorky
Ste milovníkmi Bondage a drsnejších sexuálnych praktík? Potom rozhodne neprehliadnite našu skvelú ponuku štipcov a svoriek.

Bondage - zväzovanie
Ponúkame pomôcky pre nežný milostný bondage, ale aj pre ostrejšie a tvrdšie praktiky. Ponúkame putá, obojky, bondage a ďalšie

Dnešná akčná ponuka

  • S&M - Feathered Nipple Clamps 9,95 € 12,99 € S&M - Feathered Nipple Clamps Feathered Nipple Clamps je set dvoch ozdobných svoriek na bradavky s čiernymi pierkami. Doprajte si ľahkého vzrušenia z tlaku na Vaše bradavky a záro
  • SEXTREME Harness for HER and HIM 22,95 € 27,99 € SEXTREME Harness for HER and HIM Ozdoba, která zkrášlí vaše tělo je z kovu na připnutí k bradavkám a vaší vagínku. Díky navléknutí přes krk bude tato kombinace provislá a na těle bu
  • LoveToy Tassel Nipple Clamp with Chain Red 11,95 € 13,99 € LoveToy Tassel Nipple Clamp with Chain Red Miluješ, keď si s tvojimi bradavkami hrá bolesť? Ťahanie a zvieranie je vzrušujúce potešenie, ktoré k BDSM patrí. LoveToy Tassel Nipple Clamp with
Strana 1 z 2 1 | 2
Produktov na stránku:
LoveToy Nipple Clamp With Peacock Feather Trim

LoveToy Nipple Clamp With Peacock Feather Trim

9,95 €
11,99 €


SKLADOM

Miluješ, keď si s tvojimi bradavkami hrá bolesť? Ťahanie a zvieranie je vzrušujúce potešenie, ktoré k BDSM patrí. LoveToy Nipple Clamp With Peacock Feather Trim sú svorky na bradavky, s ktorými budú žiariť do červena. Silné kovové štipce sú potiahnuté mäkkou gumou, aby nedochádzalo k porezaniu a nepríjemnému pocitu. Obaja štipce zdobí veľká farebná pávie oká.

LoveToy Glamor Tassel Nipple Clamp Red

LoveToy Glamor Tassel Nipple Clamp Red

11,95 €
13,99 €


SKLADOM

Miluješ, keď si s tvojimi bradavkami hrá bolesť? Ťahanie a zvieranie je vzrušujúce potešenie, ktoré k BDSM patrí. LoveToy Glamor Tassel Nipple Clamp Red sú svorky na bradavky, s ktorými budú žiariť do červena. Silné kovové štipce sú potiahnuté mäkkou gumou, aby nedochádzalo k porezaniu a nepríjemnému pocitu. Oba štipce sú zdobia dlhé strapce.

LoveToy Tassel Nipple Clamp with Chain Red

LoveToy Tassel Nipple Clamp with Chain Red

11,95 €
13,99 €


SKLADOM

Miluješ, keď si s tvojimi bradavkami hrá bolesť? Ťahanie a zvieranie je vzrušujúce potešenie, ktoré k BDSM patrí. LoveToy Tassel Nipple Clamp with Chain Red sú štipce na bradevky, s ktorými budú tvoje bradavky žiariť do červena. Silné kovové štipce sú potiahnuté mäkkou gumou, aby nedochádzalo k porezaniu. Obaja štipce sú spolu spojené kovovou retiazkou určený na nečakaná Zatahání plná pokušenia. Ich ozdobu tvoria dlhé strapce.

LoveToy Tassel Nipple Clamp with Chain Pink

LoveToy Tassel Nipple Clamp with Chain Pink

11,95 €
13,99 €


SKLADOM

Miluješ, keď si s tvojimi bradavkami hrá bolesť? Ťahanie a zvieranie je vzrušujúce potešenie, ktoré k BDSM patrí. LoveToy Tassel Nipple Clamp with Chain Pink sú štipce na bradevky, s ktorými budú tvoje bradavky žiariť do červena. Silné kovové štipce sú potiahnuté mäkkou gumou, aby nedochádzalo k porezaniu. Obaja štipce sú spolu spojené kovovou retiazkou určený na nečakaná Zatahání plná pokušenia. Ich ozdobu tvoria dlhé strapce.

You2Toys Glans Ring and Dilator

You2Toys Glans Ring and Dilator

17,95 €
19,99 €


SKLADOM

Krúžok a dilatátor v jednom! Nasaďte si purpurový krúžok okolo žaluďa a vpusťte strieborný dilatátor do močovej trubice! Užite si nezabudnuteľný zážitok bezpečne držaného žaluďa a vpusteného dilatátoru.

Fetish Fantasy Tit Chain Clamps

Fetish Fantasy Tit Chain Clamps

17,95 €
21,99 €


SKLADOM

Svorky na bradavky z kolekcie Fetish Fantasy spojené kvalitným a pevným kovovým retiazkom. Svorky sú ploché a vypodložené gumou s výstupkami, aby sa predišlo zraneniu bradaviek.

Nipple Teasers

Nipple Teasers

4,95 €
6,99 €


SKLADOM

Ozdobte si Vaše prsia veľmi peknými štipci s guličkou. Prichytenie k bradavkám môžete jednoducho regulovať skrutkou, ktorá je u každého štipce pripravená. Úchytka je pogumovaná, takže zaistí, aby přichytnutí bolo bezbolestné, čo samozrejme záleží na tom, ako moc utiahnete skrutku.

Nipple Chain Clips

Nipple Chain Clips

8,95 €
12,99 €


SKLADOM

Zmyselná rozkoš sa ukrýva v sade určenej pre krásne trýznenie bradaviek. Dva štipce na bradavky spojené retiazkou, ich stisk je pevný a citeľný, nie však bolestivý. Štipce sú vyrobené z kvalitnej pochrómovanej ocele bez prídavku niklu. Zaistite svoju partnerku proti neposlušnosti týmito zmyselnými putami lásky!

O-Ring Gag with Nipple Clamps

O-Ring Gag with Nipple Clamps

19,95 €
21,99 €


SKLADOM

Krúžkový roubík so škripcami na bradavky pre milovníkov BDSM. Je tvorený omotaným krúžkom (náhubkom) s pripojenými koženými nastaviteľnými pásky so zapínaním za krk. Z každej strany je vyvedená kovová retiazka k škripcom na bradavky s možnosťou nastavenia sily stlačení pomocou dištančného krúžku. Súčasťou balenia je aj čierna zamatová maska na oči ZADARMO.

S&M - Feathered Nipple Clamps

S&M - Feathered Nipple Clamps

9,95 €
12,99 €


SKLADOM

Feathered Nipple Clamps je set dvoch ozdobných svoriek na bradavky s čiernymi pierkami. Doprajte si ľahkého vzrušenia z tlaku na Vaše bradavky a zároveň potešte svojho partnera pohľadom na krásne ozdobená prsia. Tlak svoriek možno ľubovoľne nastaviť pomocou skrutky s jemným závitom. Svorky na bradavky sú vyrobené z kovu a zakončené umelou hmotou, ktorá zabraňuje odreninám.

Nipple Clamps Chain

Nipple Clamps Chain

8,95 €
12,99 €


SKLADOM

Vzrušující skřipečky ke stimulaci bradavek s nastavením různého stupně tlaku propojené mezi sebou řetízkem dlouhým 30cm. Základní princip spočívá v omezení průtoku krve do vzpřímených bradavek. Často se používají v některých BDSM praktikách, u obou pohlaví mužů i žen.

Alligator Nipple clamps

Alligator Nipple clamps

11,95 €
16,99 €


SKLADOM

Vzrušující skřipečky na prsní bradavky propojené mezi sebou řetízkem dlouhým 26cm. Stačí jeden pohled a žádný muž nezůstane nečinně jen stát.

Clit Clips ozdoba na klitoris

Clit Clips ozdoba na klitoris

4,95 €
6,49 €


do 7 dní

Dámy, ozdobte si svou mušličku touto korálkovou ozdobičkou. Jistě zabodujete u svých partnerů a budete tak ojediněle přitažlivá. Není to piersing, proto když už se okouká, tak jednoduše nemusíte nasazovat. V opačném případě jistě zažijete krásný sex s neobvyklou ozdůbkou.

SEXTREME Harness for HER and HIM

SEXTREME Harness for HER and HIM

22,95 €
27,99 €


SKLADOM

Ozdoba, která zkrášlí vaše tělo je z kovu na připnutí k bradavkám a vaší vagínku. Díky navléknutí přes krk bude tato kombinace provislá a na těle bude jednoznačně úchvatně vypadat. Krásné ženské tělo a chladný kov bude jistě tou jedinečnou inspirací pro navození příjemných intimních chvilek.

Silver body jewelry

Silver body jewelry

15,95 €
18,49 €


SKLADOM

Erotické ozdoby na bradavky a klitoris ve stříbrném provedení zajistí, že váš partner bude nažhaven pohledem na krásně zdobené tělo natolik, že z vás nebude chtít spustit oči.

Strana 1 z 2 1 | 2

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma