Smile - značkové erotické pomôcky

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » Smile - erotické pomôcky
V tejto sekcii nájdete erotické pomôcky značky Smile toys, erotické hračky s veľkým E. Táto kolekcia erotických pomôcok je vyrobená z kvalitného silikónového materiálu, ktorý zaručuje zdravotnú nezávadnosť, pružnosť a jemný pocit pri dotyku. Táto kolekcia erotických pomôcok má skvelé vlastnosti ako sú: moderný dizajn aj farby, kvalitný materiál a multifunkčné a veľmi silné vibrácie. Erotické pomôcky Smile toys ocenia najmä tí, čo hľadajú kvalitu za skvelú cenu. Sexshop vám ponúka ucelenú radu týchto erotických pomôcok.

Dnešná akčná ponuka

  • Vibračné vajíčko Smile Funky ružové 19,95 € 23,99 € Vibračné vajíčko Smile Funky ružové Další vibrační vajíčko s jemným silikonovým povrchem Smile. Toto malé vajíčko dokáže divy se svými 7 druhy vibrace, které ovládáte pouhým stiskem jed
  • Smile Sporty Venušine guličky - neon pink 14,95 € 18,49 € Smile Sporty Venušine guličky - neon pink Venušine guličky vyrobené kombináciou lekárskeho silikónu a ABS plastu. Vďaka pogumovanej šnúrke sa perfektne a ľahko udržujú v čistote. Je to výbor
  • Sweet Smile Rechargeable Dual Motor Vibe 49,95 € 56,99 € Sweet Smile Rechargeable Dual Motor Vibe Tejto hračky sa už nikdy nevzdáte. Milenec na prvotriednej úrovni, najlepšie z najlepších. Tento doktor lásky vás naladí behom okamihu. Skúseno
Strana 1 z 3 1 | 2 | 3
Produktov na stránku:
Sweet Smile Pánty Vibrator na diaľkové ovládanie

Sweet Smile Pánty Vibrator na diaľkové ovládanie

51,95 €
59,99 €


SKLADOM

Pocíťte pravý pocit adrenalínu, vzrušenia a silného, ​,,,​,,,vlhkého orgazmu priamo pred zrakmi nič netušiacich ľudí. Vibrátor do nohavičiek Sweet Smile Panty Vibrator na diaľkové ovládanie je výzvou pre všetky ženy. Diaľkovo ovládaný vibrátor sa vloží do nohavičiek, kde stimuluje presne a poctivo tie správne miesta. Pocit blaha pocítite skrz bod G, klitoris a vlastne celú vagínu. 10 silných vibračných režimov sa postará o vaše maximálne uspokojenie. Dlhý kolík stimuluje bod G. Priamo v jeho špičke sa nachádza jeden z dvoch vibračných motorčekov. Stimulačné plôška dotýkajúce sa klitorisu v sebe skrýva druhý motoriek. Záplava stimulácia už pri prvom spustení vás nenechá na moment vydýchnuť. Aby bola zábava ešte intenzívnejšia, je Sweet Smile Pánty Vibrator na diaľkové ovládanie. Zverte svoje uspokojenie do rúk partnera a nechajte sa dráždiť pri popoludňajšej návšteve obchodného centra. Teraz si spolu môžete užívať úplne kedykoľvek! Nabíjacia batérie vnútri vibrátora zvládne chod až celách 60 minút. Do plnej batérie je možné erotickú hračku nabiť v priebehu cca 150 minút. Nabíjanie sa vykonáva pomocou dodávaného USB kábla. Zamatovo jemný silikón je potiahnutý po celom tele vibrátora. Príjemný dotyk pocítite vy a vaše intímne partie. Jemné zavádzanie a nosenie spríjemní celý zážitok z používania erotické hračky. Pri používaní Sweet Smile Pánty Vibrator odporúčame aplikovať výhradne lubrikačné gély na vodnej báze.

Sweet Smile Love Balls na diaľkové ovládanie

Sweet Smile Love Balls na diaľkové ovládanie

39,95 €
51,99 €


SKLADOM

Vibračné vajíčko Sweet Smile Love Balls na diaľkové ovládanie prináša veľa zábavy do vášho sexuálneho života. Dlhá výdrž na nabíjaciu batériu a veľa vibračných režimov si vás omotá okolo prsta. Celé telo vibračného vajíčka je potiahnuté zamatovo jemným silikónom. Mäkký povrch je príjemný a jeho hebkosť vás nadmieru poteší. 10 vibračných režimov v sebe ucítite naozaj hlboko. Silný vibračný motorček s vami vydrží držať krok až celých 60 minút. Nabíjanie vibračného vajíčka Smile sa vykonáva pomocou dodávaného USB kábla. Ovládanie je geniálne vyriešené. Máte možnosť vajíčko ovládať priamo na jeho tele alebo cez diaľkové ovládanie. Zverte svoj orgazmus do rúk partnera a s pocitom napätia očakávajte chvíľky plné vzrušenia. S vibračným vajíčkom Sweet Smile Love Balls na diaľkové ovládanie doporučujeme používať lubrikačné gély na vodnej báze.

Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator

Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator

63,95 €
79,99 €


SKLADOM

Párové milovanie - krásny zážitok plný vášne a spoločného uspokojenia. Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator v červenom kabátiku je presne to, čo robí spoločný sex tým najlepším na zemi. Vibrátor Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator nemusíte nutne využívať iba v páre. Žena si bohato vystačí sama a uspokojí ju do posledného bodu. Dvojitá stimulácia párového vibrátora poteší ženu aj pána. V každom z dvoch ramien sa nachádza vibračný motorček. Jedna strana sa priloží ku klitorisu a silnou dávkou vibrácií ho dráždi do úplného vyvrcholenia ženy. Druhé rameno sa zavádza do vagíny, kde stimuluje bod G. Toto rameno však slúži aj pre stimuláciu pánov. Pri každom zasunie pocíti hlboké vibrácie prechádzajúce od žaluďa až ku koreňu penisu. Silikónové telo vibrátora Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator je zo zamatovo jemného silikónu. Príjemný dotyk pocítite spolu s vibráciami vnútri seba. V kúpeľni sa nájde nudný moment. Ten sa stane minulosťou. Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator prišiel s plne vodotesným telom. Vziať si vibrátor so sebou do vane či sprchy nie je problém a orgazmu dosiahnete pri príjemnom dotyku vody. Nabíjanie netrvá dlho. Pomocou dodávaného USB kábla bude vibrátor nabitý do plna počas 90 minút. Pri batérii nabité na maximum s ním prežijete až 60 minút plných orgazmov a vzrušenia. So silikónovým párovým vibrátorom Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator doporučujeme používať výhradne lubrikačné gély na vodnej báze. Erotickú pomôcku po každom použití riadne očistite pomocou kvalitných prostriedkov na erotické pomôcky.

Štýlový vibrátor Sweet Smile Rechargeable Rabbit

Štýlový vibrátor Sweet Smile Rechargeable Rabbit

39,95 €
59,99 €


SKLADOM

Je na čase sa nechať poriadne rozmaznávať. Štýlový vibrátor Sweet Smile Rechargeable Rabbit do vás hladko prenikne, vášmu klitorisu ukáže raj na zemi, a vy budete môcť počúvať svoje krásne milostné stonanie. Silný vibrátor Smile Rechargeable Rabbit spojil to najlepšie v uspokojovaní žien do mocného nástroja lásky. Po dlhú dobu 120 minút sa vám bude venovať sa všetkým, čo môže ponúknuť. 10 hlbokých vibračných režimov vám bude zároveň dráždiť klitoris a do toho vibrovať vnútri vás. Nie je to však len tak obyčajný druh stimulácie. Pripravte sa na dvojitú stimuláciu klitorisu! Klitoris je najcitlivejšie miesto, skrz ktoré si žena môže prežiť ten najuspokojivejšiu orgazmus. Dovŕšenie orgazmu prežíva väčšina žien práve stimuláciou klitorisu. V kombinácia ešte s vibrujúcimi zásuny sa dostanete do samotného neba. Nabíjací maznáčik - vibrátor Sweet Smile Rechargeable Rabbit, si užijete aj mimo pohodlia domova. Vstavaná batéria zvládne náročné potreby každej ženy. Po dlhú dobu 120 minút si užijete aj pokojne niekoľkokrát po sebe! V prípade nutnosti stačí vibrátor dobiť a môžete sa s radosťou vrátiť do svojho hniezdočka lásky. Na dotyk príjemný silikón je šetrný k vašej pokožke. Zamatovo jemný, každý dotyk, každý zásun bude slasťou pocitov. Silikón sa navyše jednoducho čistí a udržuje. Na udržiavanie vibrátora v perfektnom stave odporúčame používať prípravky na čistenie erotických pomôcok z našej ponuky. Odporúčame používať lubrikačné gély na vodnej báze. Silikónové by mohli poškodiť povrch vibrátora a tým zničiť vášho silného milenca.

Sweet Smile Rechargeable Dual Motor Vibe

Sweet Smile Rechargeable Dual Motor Vibe

49,95 €
56,99 €


SKLADOM

Tejto hračky sa už nikdy nevzdáte. Milenec na prvotriednej úrovni, najlepšie z najlepších. Tento doktor lásky vás naladí behom okamihu. Skúseností má hŕbu a teraz je vám chce ukázať. Na raz konci so silnou guľatou hlavou a na druhom s rovnou úzkou. S 10ti režimy pre každú z hláv sa vznesiete do neba. Ovládať sa dá každá hlavica zvlášť. Dobíjanie pomocou dodaného USB kábla.

Sweet Smile G-spot Vibrator Pink

Sweet Smile G-spot Vibrator Pink

32,95 €
45,99 €


SKLADOM

Tento fešák vie ako ženu potešiť! Dlho prahnete po uspokojujúce stimulácii bodu G? Tento vibrátor je dokonalou voľbou pre vás! Jeho zúžený tvar a koniec v tvare žaluďa vás dostane do nálady. So 7mi rôznymi režimami a 3mi rýchlosťami sa prenesiete do neba. Rýchlosti a režimy sa ovládajú jednoducho pomocou dvoch tlačidiel (On / Off a vibrácie). S vibrátorom sa zamilujete na prvý pohľad.

Sweet Smile G-spot Vibrator Purple

Sweet Smile G-spot Vibrator Purple

39,95 €
45,99 €


SKLADOM

Tento fešák vie ako ženu potešiť! Dlho prahnete po uspokojujúce stimulácii bodu G? Tento vibrátor je dokonalou voľbou pre vás! Jeho zúžený tvar a koniec v tvare žaluďa vás dostane do nálady. So 7mi rôznymi režimami a 3mi rýchlosťami sa prenesiete do neba. Rýchlosti a režimy sa ovládajú jednoducho pomocou dvoch tlačidiel (On / Off a vibrácie). S vibrátorom sa zamilujete na prvý pohľad.

Sweet Smile Vibrating Love Balls

Sweet Smile Vibrating Love Balls

34,95 €
39,99 €


SKLADOM

Pre tréning vášho potešenie nie je nič vhodnejšieho. Tieto ružové vibračné guličky vás budú stimulovať a masírovať s 10 silnými režimami. Zároveň posilňujú vaše vaginálne svalstvo, vďaka ktorému potom bude táto oblasť užšie, a tak si užijete sex ešte omnoho viac. Táto nádherná hračka je nutnosť vo vašej erotické skrinke. Guličky sa dobíja pomocou pribaleného USB kábla.

Vibrátor Smile Comfy pink

Vibrátor Smile Comfy pink

16,95 €
18,49 €


SKLADOM

Nový mini vibrátor z veľmi obľúbenej rady silikónových vibrátorov Smile. Smile Comfy má veľmi silné, ale tiché vibrácie. Vďaka svojej veľkosti a hladkému povrchu je vhodný na intenzívnu vaginálnu a análnu stimuláciu. Povrch vibrátora je vyrobený z lekárskeho silikónu a na dotyk pôsobí jemne zamatovým pocitom. Je vyrobený z najkvalitnejších materiálov so stopercentnými hypoalergénnymi vlastnosťami. Ovládanie pomocou jedného tlačidla. Vibrátor má 7 stupňov rôznych vibrácií: - 2 plynulé vibrácie - 5 meniacich sa vibrácií Odporúčame použitie lubrikačných gélov na vodnej báze.

Smile Rock’n Roll

Smile Rock’n Roll

23,95 €
32,99 €


SKLADOM

Vibračné venušine guličky vyrobené kombináciou lekárskeho silikónu a ABS plastu. Vďaka pogumovanej šnúrke sa perfektne a ľahko udržujú v čistote. Je to výborná pomôcka, ktorá pomôže dostať sa do "normálu" treba po pôrode. Jena gulička je klasická s vnútornou guličkou, ktorá naráža o steny vonkajšej guličky a vytvára chvenie, pričom sa "masíruje" vagína vnútri a ľahšie sa dostaví orgazmus, druhá gulička je s vibračným motorčekom a má na sebe tlačidlo na ovládanie vibrácií. Pre pohodlné zavedení do vagíny je potrebné guličky premazať lubrikačným gélom. Guličky sú hypoalergénne, odporúčané gynekológmi.

Vibrátor Smile Fancy Pearl

Vibrátor Smile Fancy Pearl

42,95 €
45,99 €


SKLADOM

Vibrátor Smile Fancy Pearl Pink s dokonalým dizajnom v ružovej farbe. Tento vibrátor dokáže rotovať, vibrovať a zvládne aj malú erotickú masáž. Disponuje 7 vibračnými programami a jeho ovládanie je veľmi jednoduché. Stimulátor na klitoris v tvare motýlika zase dokáže veľmi intenzívne dráždiť klitoris. Vibrátor má navyše rotačnú špičku a guličky, ktoré sú tiež dôležitým dráždiacim prvkom. Povrch vibrátora je vyrobený z lekárskeho silikónu a na dotyk pôsobí jemne zamatovým pocitom. Je vyrobený z najkvalitnejších materiálov sa stopercentnými hypoalergénnymi vlastnosťami. Ovláda sa pomocou troch tlačidiel. Vibrátor ponúka 7 stupňov rôznych vibrácií - 2 plynulé vibrácie, 5 meniacich sa vibrácií. Odporúčame použitie lubrikačných gélov na vodnej báze.

Smile Sporty Venušine guličky - neon pink

Smile Sporty Venušine guličky - neon pink

14,95 €
18,49 €


SKLADOM

Venušine guličky vyrobené kombináciou lekárskeho silikónu a ABS plastu. Vďaka pogumovanej šnúrke sa perfektne a ľahko udržujú v čistote. Je to výborná pomôcka, ktorá pomôže dostať sa do "normálu" treba po pôrode. Vnútorné guličky, ktoré narážajú o steny vonkajších guličiek vytvárajú chvenie, pričom sa "masíruje" vagína vnútri a ľahšie sa dostaví orgazmus. Pre pohodlné zavedení do vagíny je potrebné guličky premazať lubrikačným gélom. Guličky sú hypoalergénne, odporúčané gynekológmi.

Vibrátor Smile G-Bunny

Vibrátor Smile G-Bunny

29,95 €
32,99 €


SKLADOM

Vibrátor Sweet Smile G-Butterfly je extrémne tichý vibrátor pre ženy s premenlivým priemerom a zahnutou špičkou. Naviac má vibrujúci výstupok na klitoris, ktorý svojimi dlhými tykadlami dostane váš klitoris až k vrcholu blaha. Vibrátor Sweet Smile G-Butterfly je vyrobený zo 100% lekárskeho silikónu, zaručujúce 100% znášanlivosť so všetkými sliznicami, is tými najcitlivejšími, ktorým iné materiály spôsobujú negatívne reakcie. Tento silikónový materiál mu dovoľuje dokonale sa prispôsobiť telu, prijať jeho teplotu a tým sa priblížiť čo najviac skutočnosti. Samostatná regulácia vibrácií a rotácií - 7 stupňov vibrácií. Vibrátor má tlačidlové ovládanie, ktorým sa zapína a volí jeden zo 7 stupňov vibrácií.

Vibrátor Smile G-Butterfly

Vibrátor Smile G-Butterfly

29,95 €
32,99 €


SKLADOM

Vibrátor Sweet Smile G-Butterfly je extrémne tichý vibrátor pre ženy s premenlivým priemerom a zahnutou špičkou. Naviac má vibrujúci výstupok na klitoris, ktorý svojimi dlhými tykadlami dostane váš klitoris až k vrcholu blaha. Vibrátor Sweet Smile G-Butterfly je vyrobený zo 100% lekárskeho silikónu, zaručujúce 100% znášanlivosť so všetkými sliznicami, is tými najcitlivejšími, ktorým iné materiály spôsobujú negatívne reakcie. Tento silikónový materiál mu dovoľuje dokonale sa prispôsobiť telu, prijať jeho teplotu a tým sa priblížiť čo najviac skutočnosti. Samostatná regulácia vibrácií a rotácií - 7 stupňov vibrácií. Vibrátor má tlačidlové ovládanie, ktorým sa zapína a volí jeden zo 7 stupňov vibrácií.

Vibrátor Smile Swing

Vibrátor Smile Swing

23,95 €
27,99 €


SKLADOM

Vibrátor Sweet Smile Funtastics Swing je špeciálne tvarovaný vibrátor vhodný k stimulácii klitorisu ik vaginálnemu a análnemu použitiu. Vnútri silikónové vložky s mäkkým jazýčkom sa nachádza mini vibrátor, ktorý možno vynadať a použiť aj samostatne. Mini vibrátor je vyrobený z plastu. Silikónová vložka je veľmi ohybná. Vibrátor Sweet Smile Funtastics Swing obsahuje ZADARMO jednorazový lubrikačný gél Flutschi (6 ml). Samostatná regulácia vibrácií - 7 stupňov vibrácií - 3 plynulé vibrácie, 4 pulzné vibrácie (ovládanie jedným tlačidlom na mini vibrátoru, do ktorého sa vkladajú tiež batérie). Batérie zadarmo ako súčasť balenia.

Strana 1 z 3 1 | 2 | 3

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma