Black Level Vinyl Basque čierny korzet - Guma a latex

Black Level Vinyl Basque čierny korzet
Black Level Vinyl Basque čierny korzetBlack Level Vinyl Basque čierny korzetBlack Level Vinyl Basque čierny korzetBlack Level Vinyl Basque čierny korzet
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 10% 6,04 €
Původní cena: 59,99
Naša cena:
53,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
S - 100101 ● SKLADOM
M - 100102 ● SKLADOM
L - 100103 ● SKLADOM
XL - 100104 ● SKLADOM
Farba čierna
Materiál polyester
Dostupné veľkosti S, M, L, XL
Strih otvorená prsia, korzet tesne nad zadoček
Štýl vinylový korzet s otvorenými prsiami, 6 nastaviteľných popruhov
Balenie korzet + tanga
Vlastnosti lesklý, jednoduché zapínanie, zvodné
Black Level Vinyl Basque čierny korzet Sexy pózy, maximálna príťažlivosť, to všetko v lesku! S otvorenými košíčky na prsia bude výhľad prvotriednej kvality. Zvýrazní tvoje ženské krivky a zdôrazní šarm.

Celý korzet má zapínanie zozadu. Háčiky sú v plných chrbte, takže drží naozaj silno. Vytvaruje postavu do tých najpríťažlivejších tvarov, tak aby si sa muži páčila. So svojimi otvorenými košíčkami bude každá sexi póza ešte lepší.

Lesklý povrch v čiernej farbe je veľmi sexi. V korzete Black Level Vinyl Basque budeš príťažlivejšie, než kedy predtým! Pomôže ti k tomu aj strih, vďaka ktorému z teba muži nikdy nezpustí svoje oči. Korzet končí tesne nad zadočkom v úrovni pásu a jemnú krivkou lemuje celý pas. Pre prichytenie pančušiek má niekoľko nastaviteľných pásikov.

Celý set je zabalený v peknom balení. Spolu s korzetom sú dodávané tangá, ktorá spolu s korzetom Black Level Vinyl Basque tvorí skvelý erotický set.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma