Umelé vagíny, masturbátory, stimulátory

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » Vagíny, masturbátory
Strana 2 z 16 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 16
Produktov na stránku:
Kokos Cleo Masturbator

Kokos Cleo Masturbator

39,95 €
47,99 €


do 7 dní

Kokos Cleo Masturbator je skúsená teen túžiaci po vašom nádobíčko. Realisticky tvarované pysky vagíny aj s klitorisom, anál čakajúci na dnešnej nočnej akcii. Ženské telo vyobrazené v celej svojej kráse, čaká až si ju vezmete a v posteli to spoločne roztočíte. Pri vymýšľaní masturbátora Kokos Cleo Masturbator bolo myslené na uskutočnenie toho najsilnejšieho pánske potešenie. Starostlivo vymodelované pysky ohanbia spolu aj s klitorisom pridávajú na realistickom pocitu. Vagína ale nie je jediná, ktorú vám Kokos Cleo Masturbator ponúkne. Mimo to môžete skúsiť aj anál, ktorý ponúka. Starostlivo premyslený vnútorný kanál masturbátora Kokos Cleo Masturbator má veľa skvelých ženských vychytávok. Masturbátor má realisticky tvarovanú vagínu. Ponúkne vám tu najviac vzrušujúce zábavu, ktorú ste kedy ochutnali. Po celej vnútornej stene masturbátora Kokos Cleo Masturbator je nespočet stimulačných výstupkov, brán a hrbolčekov. S každým miestom sa pocit mení. Vrchná a spodná stena sú inak tvarované. Každý zásun bude unikátny záplavou potešenie pre vaše zmysly. Na čistenie masturbátora Kokos Cleo Masturbator doporučujeme používať kvalitných čistiacich prostriedkov pre erotické pomôcky.

Kokos Ella Masturbator

Kokos Ella Masturbator

39,95 €
47,99 €


SKLADOM

Kokos Ella Masturbator je najmenší z rady masturbátorov kokos, napriek tomu je jedným z najlepších. Vagína panny, stimulácia ako od tej najdivokejšie nymfomanky. Vyšpulení zadoček, čakajúce až jej v posteli poriadne zničíte. Kokos Ella Masturbator má so starostlivosťou navrhnutý dizajn. Pysky vagíny sú namodelované podľa úplne čisté nedotknuté panny. Zavrite svoje oči a pomaly zasuňte. Prežite spolu jej prvýkrát. Bude to nezabudnuteľný zážitok. Hlavne bude takto úzka stále! Starostlivo premyslený vnútorný kanál masturbátora Kokos Ella Masturbator má veľa skvelých ženských vychytávok. Masturbátor má realisticky tvarovanú vagínu, dokonca má vlastný bod G! Ponúkne vám tu najviac vzrušujúce zábavu, ktorú ste kedy ochutnali. Po celej vnútornej stene masturbátora Kokos Ella Masturbator je nespočet stimulačných výstupkov, brán a hrbolčekov. S každým miestom sa pocit mení. Vrchná a spodná stena sú inak tvarované. Každý zásun bude unikátny záplavou potešenie pre vaše zmysly. Na čistenie masturbátora Kokos Ella Masturbator doporučujeme používať kvalitných čistiacich prostriedkov pre erotické pomôcky.

LoveToy Sex In a Can Vibrating Vagina Stamina

LoveToy Sex In a Can Vibrating Vagina Stamina

23,95 €
27,99 €


SKLADOM

LoveToy Sex In a Can vám ukáže pravý pocit dokonalého orgazmu. Textúrovaný masturbátor s reguláciou sania - maximálna kontrola nad vašim vyvrcholením. Úzka vagína LoveToy Sex In a Can so stimulačnými hrbolčeky a rebrovaním vie, čo je pre muža to najlepšie. Tvarovaný obal pre pevný úchop sa dobre drží. Používanie masturbátora bude radosť. Vnútorná vložka LoveToy Sex In a Can je celá tvarovaná stimulačnými výstupkami. Jemný, vysoko realistický pocit - o ten sa postarajú hrče a masážne rebrovanie po celej dĺžke steny masturbátora. Celá vagína je ale viac zúžená. Je to preto, že masturbátor slúži prevažne k tréningu výdrže. Užšie vagína viac stimuluje celý penis a napomáha muži na honbe za výdržou. Súčasťou vagíny LoveToy Sex In a Can Vibrating Vagina Stamina je vibračná nábojnice. Tá sa vkladá na druhý koniec masturbátora a spríjemňuje jeho používanie. Pre spríjemnenie celého aktu a pre spestrenie používanie je na spodnej strane vagíny LoveToy Sex In a Can otvor pre reguláciu nasávania. Pre rôzne stimulačné pocity jednoducho vytiahnite nálepku kontroly sania a pomocou palca upravte úroveň ručne. Vložka vnútri masturbátoru možno jednoducho vybrať. Možno vykonať jednoduché čistenie. Používajte čistiace prostriedky na erotické hračky bez alkoholu.

LoveToy Sex In a Can Vibrating Vagina Lotus

LoveToy Sex In a Can Vibrating Vagina Lotus

23,95 €
27,99 €


SKLADOM

LoveToy Sex In a Can vám ukáže pravý pocit dokonalého orgazmu. Textúrovaný masturbátor s reguláciou sania - maximálna kontrola nad vašim vyvrcholením. Úzka vagína LoveToy Sex In a Can so stimulačnými hrbolčeky a rebrovaním vie, čo je pre muža to najlepšie. Tvarovaný obal pre pevný úchop sa dobre drží. Používanie masturbátora bude radosť. Vnútorná vložka LoveToy Sex In a Can je celá tvarovaná stimulačnými výstupkami. Jemný, vysoko realistický pocit - o ten sa postarajú hrče a masážne rebrovanie po celej dĺžke steny masturbátora. Súčasťou vagíny LoveToy Sex In a Can Vibrating Vagina Lotus je vibračná nábojnice. Tá sa vkladá na druhý koniec masturbátora a spríjemňuje jeho používanie. Pre spríjemnenie celého aktu a pre spestrenie používanie je na spodnej strane vagíny LoveToy Sex In a Can otvor pre reguláciu nasávania. Pre rôzne stimulačné pocity jednoducho vytiahnite nálepku kontroly sania a pomocou palca upravte úroveň ručne. Vložka vnútri masturbátoru možno jednoducho vybrať. Možno vykonať jednoduché čistenie. Používajte čistiace prostriedky na erotické hračky bez alkoholu.

LoveToy Sex In a Can Vagina Stamina

LoveToy Sex In a Can Vagina Stamina

15,95 €
19,99 €


SKLADOM

LoveToy Sex In a Can vám ukáže pravý pocit dokonalého orgazmu. Textúrovaný masturbátor s reguláciou sania - maximálna kontrola nad vašim vyvrcholením. Úzka vagína LoveToy Sex In a Can so stimulačnými hrbolčeky a rebrovaním vie, čo je pre muža to najlepšie. Tvarovaný obal pre pevný úchop sa dobre drží. Používanie masturbátora bude radosť. Vnútorná vložka LoveToy Sex In a Can je celá tvarovaná stimulačnými výstupkami. Jemný, vysoko realistický pocit - o ten sa postarajú hrče a masážne rebrovanie po celej dĺžke steny masturbátora. Celá vagína je ale viac zúžená. Je to preto, že masturbátor slúži prevažne k tréningu výdrže. Užšie vagína viac stimuluje celý penis a napomáha muži na honbe za výdržou. Pre spríjemnenie celého aktu a pre spestrenie používanie je na spodnej strane vagíny LoveToy Sex In a Can otvor pre reguláciu nasávania. Pre rôzne stimulačné pocity jednoducho vytiahnite nálepku kontroly sania a pomocou palca upravte úroveň ručne. Vložka vnútri masturbátoru možno jednoducho vybrať. Možno vykonať jednoduché čistenie. Používajte čistiace prostriedky na erotické hračky bez alkoholu.

LoveToy Sex In a Can Vagina Lotus

LoveToy Sex In a Can Vagina Lotus

15,95 €
19,99 €


SKLADOM

LoveToy Sex In a Can vám ukáže pravý pocit dokonalého orgazmu. Textúrovaný masturbátor s reguláciou sania - maximálna kontrola nad vašim vyvrcholením. Úzka vagína LoveToy Sex In a Can so stimulačnými hrbolčeky a rebrovaním vie, čo je pre muža to najlepšie. Tvarovaný obal pre pevný úchop sa dobre drží. Používanie masturbátora bude radosť. Vnútorná vložka LoveToy Sex In a Can je celá tvarovaná stimulačnými výstupkami. Jemný, vysoko realistický pocit - o ten sa postarajú hrče a masážne rebrovanie po celej dĺžke steny masturbátora. Pre spríjemnenie celého aktu a pre spestrenie používanie je na spodnej strane vagíny LoveToy Sex In a Can otvor pre reguláciu nasávania. Pre rôzne stimulačné pocity jednoducho vytiahnite nálepku kontroly sania a pomocou palca upravte úroveň ručne. Vložka vnútri masturbátoru možno jednoducho vybrať. Možno vykonať jednoduché čistenie. Používajte čistiace prostriedky na erotické hračky bez alkoholu.

Fleshlight Girls Madison Ivy Wonderland

Fleshlight Girls Madison Ivy Wonderland

59,95 €
75,99 €


SKLADOM

Masturbátor Fleshlight Girls Madison Ivy Wonderland zo špeciálneho materiálu Real Feel Super Skin. Materiál zadočku Fleshlight si drží teplo a pri masturbácii po dostatočnej lubrikácii je od skutočného zadočku na nerozoznanie. Sex sa zadočkom Fleshlight je úplne bezpečný. Vďaka Super Skin materiálu vám zadoček vydrží mnoho rokov. Masturbáciou sa zadočkom Fleshlight dosiahnete vyššej sexuálnej výdrže. Fleshlight Girls Madison Ivy Beyond s realistickým odliatym tvarom podľa herečky Madison Ivy je z jemného materiálu, ktorý umožní vniknúť tak hlboko, ako len chcete. Nič nedokáže tento pocit napodobniť vernejšie, hĺbka i rozťažnosť dostatočná ako pre menšie, tak aj pre veľké penisy. Fleshlight Girls Jenna Jameson Legend má vnútorný kanál Wonderland. Skúsenosť nekonečného potešenie vás čaká pri každom zasunú. Perfektne tvarované dráždiace vrúbkami a bodky vás nenechajú vydýchnuť ani na moment. Regulácia tesnosti sa vykonáva v spodnej časti reguláciou prisávaného vzduchu, ktorý potom vyvoláva väčšie či menšie podtlak. Pre zachovanie jemného povrchu je dobré povrch ošetrovať original púdrom pre Fleshlight a Natur skin. Fleshlight Girls Madison Ivy Beyond je vodeodolný - a je ho možné použiť v sprche aj vani. Neodporúčame používať silikónové lubrikačné gély a oleje. Odporúčame používať lubrikačné gély na vodnej báze. Súčasťou balenia tohto masturbátora Fleshlight je aj základná balenie lubrikačného gélu Fleshlight Fleshlube. Ako autorizovaný predajca produktov FLESHLIGHT sa snažíme našim zákazníkom ponúknuť len tie najlepšie služby. Preto v našej ponuke nájdete celú radu originálnych masturbátorov FLESHLIGHT a ich príslušenstva. Nasledujte svoje zmysly a vyberte si tú pravú pre vás.

Fleshlight Girls Madison Ivy Beyond

Fleshlight Girls Madison Ivy Beyond

59,95 €
75,99 €


SKLADOM

Masturbátor Fleshlight Girls Madison Ivy Beyond zo špeciálneho materiálu Real Feel Super Skin. Materiál vagíny Fleshlight si drží teplo a pri masturbácii po dostatočnej lubrikáciu je od skutočnej vagíny na nerozoznanie. Sex s vagínou Fleshlight je úplne bezpečný. Vďaka Super Skin materiálu vám vagína vydrží mnoho rokov. Masturbáciou s vagínou Fleshlight dosiahnete vyššej sexuálnej výdrže. Fleshlight Girls Madison Ivy Beyond s realistickým odliatym tvarom pyskov a klitorisu podľa herečky Madison Ivy je z jemného materiálu, ktorý umožní vniknúť tak hlboko, ako len chcete. Nič nedokáže tento pocit napodobniť vernejšie, hĺbka i rozťažnosť dostatočná ako pre menšie, tak aj pre veľké penisy. Fleshlight Girls Jenna Jameson Legend má vnútorný kanál Beyond. Skúsenosť nekonečného potešenie vás čaká pri každom zasunú. Perfektne tvarované dráždiace vrúbkami a bodky vás nenechajú vydýchnuť ani na moment. Regulácia tesnosti vagíny sa vykonáva v spodnej časti reguláciou prisávaného vzduchu, ktorý potom vyvoláva väčšie či menšie podtlak. Pre zachovanie jemného povrchu je dobré povrch ošetrovať original púdrom pre Fleshlight a Natur skin. Fleshlight Girls Madison Ivy Beyond je vodeodolný - a je ho možné použiť v sprche aj vani. Neodporúčame používať silikónové lubrikačné gély a oleje. Odporúčame používať lubrikačné gély na vodnej báze. Súčasťou balenia tohto masturbátora Fleshlight je aj základná balenie lubrikačného gélu Fleshlight Fleshlube. Ako autorizovaný predajca produktov FLESHLIGHT sa snažíme našim zákazníkom ponúknuť len tie najlepšie služby. Preto v našej ponuke nájdete celú radu originálnych masturbátorov FLESHLIGHT a ich príslušenstva. Nasledujte svoje zmysly a vyberte si tú pravú pre vás.

Addicted Toys Pussy Experience

Addicted Toys Pussy Experience

13,95 €
15,99 €


SKLADOM

The Addicted Toy masturbátor - 3 nové spôsoby potešenie pre mužov. Masturbátory v tvare pevného zadočku, úzke vagíny alebo zmyselné pusinky si muž môže užiť kdekoľvek si zmyslí. Ergonomický tvar sa dobre drží v ruke. Manipulácia The Addicted Toy je pohodlná a veľmi jednoduchá. Mäkký materiál vás úplne pohltí do seba. Gél je na dotyk príjemný, mäkký, pri tom dostatočne pevný, aby muža uspokojil do sýtosti. Pri používaní masturbátora The Addicted Toy používajte lubrikačné gély výhradne na vodnej báze. Na čistenie erotické pomôcky vyberte vložku z obalu a dôkladne umyte.

Addicted Toys Mouth Experience

Addicted Toys Mouth Experience

13,95 €
15,99 €


SKLADOM

The Addicted Toy masturbátor - 3 nové spôsoby potešenie pre mužov. Masturbátory v tvare pevného zadočku, úzke vagíny alebo zmyselné pusinky si muž môže užiť kdekoľvek si zmyslí. Ergonomický tvar sa dobre drží v ruke. Manipulácia The Addicted Toy je pohodlná a veľmi jednoduchá. Mäkký materiál vás úplne pohltí do seba. Gél je na dotyk príjemný, mäkký, pri tom dostatočne pevný, aby muža uspokojil do sýtosti. Pri používaní masturbátora The Addicted Toy používajte lubrikačné gély výhradne na vodnej báze. Na čistenie erotické pomôcky vyberte vložku z obalu a dôkladne umyte.

Addicted Toys Ass Experience

Addicted Toys Ass Experience

13,95 €
15,99 €


SKLADOM

The Addicted Toy masturbátor - 3 nové spôsoby potešenie pre mužov. Masturbátory v tvare pevného zadočku, úzke vagíny alebo zmyselné pusinky si muž môže užiť kdekoľvek si zmyslí. Ergonomický tvar sa dobre drží v ruke. Manipulácia The Addicted Toy je pohodlná a veľmi jednoduchá. Mäkký materiál vás úplne pohltí do seba. Gél je na dotyk príjemný, mäkký, pri tom dostatočne pevný, aby muža uspokojil do sýtosti. Pri používaní masturbátora The Addicted Toy používajte lubrikačné gély výhradne na vodnej báze. Na čistenie erotické pomôcky vyberte vložku z obalu a dôkladne umyte.

Satisfyer Men Vibration masturbátor novej generáci

Satisfyer Men Vibration masturbátor novej generáci

51,95 €
59,99 €


SKLADOM

Satisfyer Men Vibration - moderný pánsky masturbátor nabitý len tým najlepším na trhu. Elegantný dizajn poteší každého náročného muža. Nechajte sa objať známkou dokonalého uspokojenie! "Ako blowjob, lenže lepšie!" - Rocco Siffredi Populárna značka erotických pomôcok Satisfyer si pre vás pripravila nový model do zbierky. Masturbátor Satisfyer Men Vibration s celkom 11 rôznymi spôsobmi uspokojenie, magnetickým USB nabíjaním a príjemným silikónovým telom je snom uspokojenie každého muža. Unikátna kombinácia orálneho a vaginálneho sexu. Byť moderné je cool. Mužský dizajn v elegantnom čiernom kabátiku robí z masturbátora Satisfyer Men Vibration diskrétneho spoločníka pre moderných mužov. Ergonomické krivka po stranách masturbátora sa skvele drží v ruke, pohodlne sa ovláda pomocou jedno prsta. Vďaka nabíjacej vstavanej batérii robí službu vášmu pohodlie, ale aj životnému prostrediu. Keď mu dôjde šťava, tak ho stačí na pár Okamih dať nabiť pomocou dodávaného magnetického USB kábla a všetko je pripravené na ďalšiu jazdu! Dych berúce orgazmus. So svojimi mocnými 2 motory vám ukáže, čo správny masturbátor má všetko vedieť. K maximálnej stimulácii sa motormi nachádza na strategických miestach - na špičke, kde pôsobí najväčšiu mieru stimulácie skrz žaluď penisu, a uprostred. 7 cm dlhý kanál, ktorý môžete do plna využiť na stimuláciu vášho údu lásky, bude pri každom zasunie ako nové malé dobrodružstvo. Jemný a s úctou, silný a žiadostivý, výber je váš! Ako blowjob, ale lepšie. Satisfyer Men Vibration sa pýši širokým výberom vibračných režimov. S celkovou radom 3 intenzít vibrácií a celkom 8 ďalšími rôznymi vibračnými režimami sa dostáva do čela TOP masturbátorov na trhu. Kombinácia silných motorov s unikátnymi vibračnými režimami dodá pocit pripomínajúce orálny sex. Ale aj orálny sex začne zaostávať za stimuláciou z tejto nadupané hračky! Úzka ako nedotknutá panna. Vďaka širokému otvoru možno použiť Satisfyer Men Vibration aj na penis, ktorý nie je plne stoporený. Prepracovaný dizajne štýlového masturbátora pomôže rozprúdiť pocit uspokojenia a dodá príjemnú dlhotrvajúcu masáž žaluďa penisu. 2 hrče vnútri masturbátoru tvorí schodový efekt. Postupným zasúvaním sa Satisfyer Men Vibration čím ďalej viac zužuje, robiac z neho božský nástroj. Voda, priateľ sexu. Do kúpeľa už si so sebou nebudete musieť brať gumovú kačičku, Satisfyer Men Vibration vám zaistí lepšiu zábavu. Vodotesné telo s certifikáciou IPX7 si užijete vo vode do sýtosti. Do vane, sprchy alebo napríklad k bazénu, voda mu problém. Lubrikant, nech to pekne kĺže. Vychutnávať si vibračné režimy môžete aj na sucho, s lubrikačným gélom ale rozhodne nepohoršíte, ba naopak. Využitím lubrikačného gélu si môžete prežitok okoreniť, pridajte k tomu gél s chladivým či hrejivým efektom a prořitek vás dostane do neba. S masturbátorom Satisfyer Men Vibration používajte výhradne lubrikačné gély na vodnej báze! Použitím gélov či olejov na silikónovej báze môže dôjsť k poškodeniu pomôcky, porotu odporúčame sa ich používanie s pomôckou vyvarovať. - masturbátor odporúčaný svetoznámou pornohviezdou Rocco Siffredim - 11 programov (3 intenzity, 8 pulzácií) - 2 silné motorky - nabíjacie batérie = vhodné na cesty - diskrétne a moderný dizajn - vodotesný (IPX7) - z mäkkého príjemného silikónu a pevného ABS plastu

Hrejúci masturbátor Satisfyer Men Heat Vibration

Hrejúci masturbátor Satisfyer Men Heat Vibration

59,95 €
71,99 €


SKLADOM

Revolučná masturbátor pre skutočných chlapov práve mieri k nám. Vibračný masturbátor Satisfyer Men Heat Vibration s funkciou vyhrievania je novým priekopníkom v mužskom uspokojenie. Zaručený orgazmus celosvetovo známou celebritou, pornohviezdou Rocco Siffredim. "Lepšie ako ktorýkoľvek blowjob" 1800 filmov. 5000 žien. Len 1 dokonalý orgazmus. Luxusný dizajn poteší zrak náročných mužov. Elegantný čierny kabát s chrómovými prvkami sa bude vynímať v kolekcii nadšencov moderného dizajnu. Ideálne rozmery vám dovolí Satisfyer Men Heat Vibration používať podľa tých najdivokejších predstáv. Pevný úchop vďaka silikónovému telu zaistia možnosť používania na maximum. Padne presne do ruky. Satisfyer Men Heat Vibration si zaslúži meno erotické pomôcky pre mužov číslo jedna. Masturbátor s vyhrievaním je inovatívny hračka s dych vyrážajúcim výkonom. Neopísateľne realistický pocit pri každom zasunie vás bude dráždiť s každým pohybom. Možnosť zapnutia vyhrievania masturbátora ešte viac pocit realistickosti. Výberom z 3 úrovní zahriatí sa teplota môže vyšplhať až na krásnych 40 stupňov Celzia. Nechajte svoje nádobíčko obklopiť krásnym hrejivým pocitom šťastia. Už počas prvých pár zasunieme zabudnete, že tak dokonalý orgazmus vám vyvolala erotické pomôcka Satisfyer Men Heat Vibration. Vyhrievanie nie je jedinou mocnou vlastnosťou masturbátora Satisfyer Men Heat Vibration. 70 rôznych vibračných režimov, ako vám znie toto krásne číslo? Dlhé večery už budú minulosťou. Nezáleží či sa ešte len zahrievate alebo ste pred samotným gala zakončením, orgazmus už bude len lepšie a lepšie. Masturbátor nemusíte používať len samotný. Sex s vašou partnerkou môžete obohatiť o nový spôsob dráždenia. Erotická stránka vašej partnerky, v jej rukách mocný nástroj Satisfyer Men Heat Vibration, táto kombinácia vyvrší v záplavu neopísateľné stimulácie. Dizajn vibračného masturbátora Satisfyer Men Heat Vibration je premyslený do posledného detailu. Cestovanie mu nerobí žiadny problém. Nabíjacie batérie vo vnútri tela masturbátoru vydrží s vami až do poslednej chvíle. V prípade, že dôjde Satisfyer Men Heat Vibration šťava, tak stačí na moment nabiť masturbátor pomocou dodávaného magnetického USB kábla. Sex vo vode je jedným z miest, o ktorom sníva veľa ľudí. Masturbátora Satisfyer Men Heat Vibration to nerobí žiadny problém a vaše sny s radosťou vyplní. Vodotesnosť certifikácia IPX7 (ponorenie do vody v hĺbke 1 meter po dobu 30 minút) vám dovolí si užívať s erotickou pomôckou aj v sprche, vani, bazéne alebo ľubovoľnom vašom vysnívanom mieste. Kvalitné materiály sa nenájdu len tak na hocijakom výrobku. Mäkký príjemný silikón je na dotyk zamatovo jemný, plný potešenie vašich zmyslov. Rýchlo sa prispôsobí telesnej teplote a zároveň aj vašim krivkám. Skvele sa dopĺňa s pevným nepoddajným ABS plastom. Pocit luxusu je prítomný s vami pri každom použití. Pre používanie lubrikačného gélu s masturbátorom Satisfyer Men Heat Vibration odporúčame tie na vodnej báze. Krásne kĺžu a pritom je povrch hladký a zachovalý. Používaním lubrikačných gélov na vodnej báze sa neničia materiály masturbátora Satisfyer Men Heat Vibration. Pri čistení je vhodné využiť značkových čističov erotických pomôcok. Satisfyer Men Heat Vibration možno umyť vlažnou vodou a jemným mydlom vďaka vodotesnosti výrobku. Unikátnou kombináciou orálneho a vaginálneho sexu vnikla mimoriadna erotická pomôcka Satisfyer Men Heat Vibration. Ponorte svoje zmysly do rúk potešenie.

Fleshlight Girls Kendra Sunderland

Fleshlight Girls Kendra Sunderland

59,95 €
69,99 €


SKLADOM

Masturbátor Fleshlight Girls Kendra Sunderland zo špeciálneho materiálu Real Feel Super Skin. Materiál vagíny Fleshlight si drží teplo a pri masturbácii po dostatočnej lubrikáciu je od skutočnej vagíny na nerozoznanie. Sex s vagínou Fleshlight je úplne bezpečný. Vďaka Super Skin materiálu vám vagína vydrží mnoho rokov. Masturbáciou s vagínou Fleshlight dosiahnete vyššej sexuálnej výdrže. Fleshlight Girls Kendra Sunderland s realistickým odliatym tvarom pyskov a klitorisu podľa herečky Kendra Sunderland je z jemného materiálu, ktorý umožní vniknúť tak hlboko, ako len chcete. Nič nedokáže tento pocit napodobniť vernejšie, hĺbka i rozťažnosť dostatočná ako pre menšie, tak aj pre veľké penisy. Fleshlight Girls Kendra Sunderland má vnútorný kanál Angel. Vďaka unikátnemu dizajnu vnútri vložky dochádza k vernému dráždenie ako v skutočnej vagíne. Regulácia tesnosti vagíny sa vykonáva v spodnej časti reguláciou prisávaného vzduchu, ktorý potom vyvoláva väčšie či menšie podtlak. Pre zachovanie jemného povrchu je dobré povrch ošetrovať original púdrom pre Fleshlight a Natur skin. Fleshlight Girls Kendra Sunderland je vodeodolný - a je ho možné použiť v sprche aj vani. Neodporúčame používať silikónové lubrikačné gély a oleje. Odporúčame používať lubrikačné gély na vodnej báze. Súčasťou balenia tohto masturbátora Fleshlight je aj základné balenie lubrikačného gélu Fleshlight Fleshlube. Ako autorizovaný predajca produktov FLESHLIGHT sa snažíme našim zákazníkom ponúknuť len tie najlepšie služby. Preto v našej ponuke nájdete celú radu originálnych masturbátorov FLESHLIGHT a ich príslušenstva. Nasledujte svoje zmysly a vyberte si tú pravú pre vás.

Fleshlight Girls Brandi Love HeartThrob

Fleshlight Girls Brandi Love HeartThrob

59,95 €
69,99 €


SKLADOM

Masturbátor Fleshlight Girls Brandi Love HeartThrob zo špeciálneho materiálu Real Feel Super Skin. Materiál vagíny Fleshlight si drží teplo a pri masturbácii po dostatočnej lubrikáciu je od skutočnej vagíny na nerozoznanie. Sex s vagínou Fleshlight je úplne bezpečný. Vďaka Super Skin materiálu vám vagína vydrží mnoho rokov. Masturbáciou s vagínou Fleshlight dosiahnete vyššej sexuálnej výdrže. Fleshlight Girls Brandi Love HeartThrob s realistickým odliatym tvarom pyskov a klitorisu podľa herečky Brandi Love je z jemného materiálu, ktorý umožní vniknúť tak hlboko, ako len chcete. Nič nedokáže tento pocit napodobniť vernejšie, hĺbka i rozťažnosť dostatočná ako pre menšie, tak aj pre veľké penisy. Fleshlight Girls Brandi Love HeartThrob má vnútorný kanál HeartThrob. Vďaka unikátnemu dizajnu vnútri vložky dochádza k vernému dráždenie ako v skutočnej vagíne. Regulácia tesnosti vagíny sa vykonáva v spodnej časti reguláciou prisávaného vzduchu, ktorý potom vyvoláva väčšie či menšie podtlak. Pre zachovanie jemného povrchu je dobré povrch ošetrovať original púdrom pre Fleshlight a Natur skin. Fleshlight Girls Brandi Love HeartThrob je vodeodolný - a je ho možné použiť v sprche aj vani. Neodporúčame používať silikónové lubrikačné gély a oleje. Odporúčame používať lubrikačné gély na vodnej báze. Súčasťou balenia tohto masturbátora Fleshlight je aj základné balenie lubrikačného gélu Fleshlight Fleshlube. Ako autorizovaný predajca produktov FLESHLIGHT sa snažíme našim zákazníkom ponúknuť len tie najlepšie služby. Preto v našej ponuke nájdete celú radu originálnych masturbátorov FLESHLIGHT a ich príslušenstva. Nasledujte svoje zmysly a vyberte si tú pravú pre vás.

Strana 2 z 16 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 16

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma