Fleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice with Case - Vagíny, masturbátory

Fleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice with Case
Fleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice with CaseFleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice with CaseFleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice with CaseFleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice with Case
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 14% 9,04 €
Původní cena: 63,99
Naša cena:
54,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
219331
● SKLADOM


Farba ľadovo modrá
Materiál Real Feel Super Skin
Dĺžka 13,5 cm (22 cm vrátane stojanu)
Vhodné pre veľkosť penisu všetky veľkosti
Flexibilné áno
Vlastnosti jednoduchá manipulácia, elastické
Fleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice with Case Skvelá kvalita produktov Fleshlight v novom prevedení - to je Fleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice. Exkluzívny masturbátor určený pre maximálne nasadenie.

Masturbátor Fleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice úplne vezme dych. Strojcom vlastného potešenie budete vy alebo napríklad ruka vašej partnerky? Sami si určujete na akú mieru stimulácie máte práve chuť.

S materiálom Fleshlight je provtřídní orgazmus samozrejmosťou. Mäkká intenzívna textúra s dávkou dobrodružstva bude pri každom zasunie tým najlepším, čo ste kedy zažili.

Svoju Fleshlight FLESHSKINS Grip Blue Ice si môžete vziať kamkoľvek so sebou. Je natoľko kompaktná, že ju schováte kamkoľvek.

Máme dobrú správu pre mužov s veľkým a malým náradím! Keďže nemá masturbátor Fleshlight okolo seba žiadne puzdro, tak si ho môžu užiť všetci! Priemer už nie je obmedzujúcim faktorom.


Ako autorizovaný predajca produktov FLESHLIGHT sa snažíme našim zákazníkom ponúknuť len tie najlepšie služby. Preto v našej ponuke nájdete celú radu originálnych masturbátorov FLESHLIGHT a ich príslušenstva.

Nasledujte svoje zmysly a vyberte si tú pravú pre vás.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma