Kokos Adarashi Masturbator - Vagíny, masturbátory

Kokos Adarashi Masturbator
Kokos Adarashi MasturbatorKokos Adarashi MasturbatorKokos Adarashi MasturbatorKokos Adarashi Masturbator
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 19% 12,04 €
Původní cena: 63,99
Naša cena:
51,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
400201
● SKLADOM


telová
TPR
20 x 16 x 9,5 cm
vagína
17 cm
realistické pysky, realistky tvarovaná vagína, stimulačné vrúbky, silná stimulácia, 8 stimulačných guličiek
Kokos Adarashi Masturbator Bol večer a bola celá nedočkavá. Kokos Adarashi Masturbator si s vami hrala, chcela to. Vystrčila na vás svoj guľatý zadoček. Nechcela už ďalej čakať. Hovorila si o vás. Roztvorila pysky, aby ste sa mohli podávať, aká krásna je.

Nabitá, plná skúseností, plná žiadostivosti si s vami užiť - to je masturbátor Kokos Adarashi Masturbator. Otvárateľné pysky ako na pravej vagíne. Realistické spracovanie celej vagíny je posunuté na úplne novú úroveň. Ružový vnútro tento vnem ešte viac prehlbuje. Masturbátor Kokos Angel 2 Masturbator sa stará o mužskej uspokojenie do posledného detailu. Úzka vagína s 8 stimulačnými guličkami nedá vášmu uspokojenie spať.

Starostlivo premyslený vnútorný kanál masturbátora Kokos Angel 2 Masturbator má veľa skvelých ženských vychytávok. Masturbátor má realisticky tvarovanú vagínu, dokonca má vlastný bod G! Ponúkne vám tu najviac vzrušujúce zábavu, ktorú ste kedy ochutnali.

Po celej vnútornej stene masturbátora Kokos Angel 2 Masturbator je nespočet stimulačných výstupkov, brán a hrbolčekov. S každým miestom sa pocit mení. Vrchná a spodná stena sú inak tvarované. Každý zásun bude unikátny záplavou potešenie pre vaše zmysly.

8 stimulačných guličiek vnútri masturbátoru Kokos Adarashi Masturbator sa postará o čo najreprezentatívnejší zážitok. Pci kaýdém zasunieme budú stimulovať penis od samotnej špičky až po jeho úplný koreň. Nechajte sa zaplativ prísunom testosterónu a ukážte, ako sa to správne robí!

Na čistenie masturbátora Kokos Angel 2 Masturbator doporučujeme používať kvalitných čistiacich prostriedkov pre erotické pomôcky.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma