LoveToy Fuck Me Bare Mega Masturbator - Vagíny, masturbátory

LoveToy Fuck Me Bare Mega Masturbator
LoveToy Fuck Me Bare Mega MasturbatorLoveToy Fuck Me Bare Mega MasturbatorLoveToy Fuck Me Bare Mega MasturbatorLoveToy Fuck Me Bare Mega Masturbator
Hodnotenie: (2x) 4
Ušetríte: 14% 40,04 €
Původní cena: 279,99
Naša cena:
239,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
203075
◌ do 7 dní


Farba telová
Materiál Cyber skin (silikón)
Otvory vagína, anál
Realistická vagína áno
Realistický anál áno
Realistická prsia áno
Dĺžka 52 cm
Šírka 29 cm
Váha 10.4 kg
Vlastnosti veľká pevné prsia
LoveToy Fuck Me Bare Mega Masturbator Každý muž sníval o tom mať sex s takou sexy ženskú, tak na čo čakáte? Stačí LoveToy FUCK ME BARE vytiahnuť z krabice, nalubrikovat gélom a poriadne to rozbehnúť.

Pevné telo, krásne krivky, úzky pás, mega veľké prsia - LoveToy FUCK ME BARE vám splní všetky mužské sny. Mäkká vagína pojme celý váš penis a pošle ho priamo do neba. Jednosmerná vstupenka do raja. Pevný zadoček s reálnym spracovaním análu, stačí vytiahnuť vaše náradie z vagíny a presedlať o kúsok nižšie. Obrovská prsia s pevnými bradavkami. Na čo ešte čakať, LoveToy FUCK ME BARE vám zvládne urobiť luxusné titty-fuck!

Hrátky s pevnými prsiami, dotýkať sa super úzkeho pásu, zasunúť kam sa vám zapáči - NIKDY nepovie nie! LoveToy FUCK ME BARE si nebude sťažovať na bolesť hlavy alebo na svoje dni. Všetko si nechá páčiť, a dopraje vám to najlepšie. Vo dne, v noci pripravená si s vami užívať.

Nechá vás vyvrcholiť kam sa vám zachce, bez rečí, s radosťou. Stačí LoveToy FUCK ME BARE len poriadne očistiť čističom na erotické pomôcky. Ani veľa miesta nezaberie, šupnete ju pod posteľ alebo do skrine. Nebude odvrávať, žiadne blbé poznámky, bez starosti, že by mohla otehotnieť, lepšie ako skutočná ženská. Je to neobmedzený prístup k sexu za ľubovoľné dennej doby, na akomkoľvek mieste, všetko pripravené pre váš penis a potešenie!

Špecifikácia produktu:
- hmotnosť: 10.4 kg
- rozmery: 55 x 30 x 15 cm
- materiál Cyber &#8203,,&#8203,,skin perfektne napodobňujúci ľudskú kožu

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma