Pipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 Mega Masturbator - Vagíny, masturbátory

Pipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 Mega Masturbator
Pipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 Mega MasturbatorPipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 Mega MasturbatorPipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 Mega MasturbatorPipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 Mega Masturbator
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 20% 60,04 €
Původní cena: 299,99
Naša cena:
239,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
501620
● SKLADOM


Farba telová
Materiál Fanta Flesh (silikón)
Otvory vagína, anál
Realistická vagína áno
Realistický anál áno
Realistická prsia áno
Veľkosť pŕs 36DD
Dĺžka 52 cm
Šírka 29 cm
Váha 5,4 kg
Vlastnosti veľká pevné prsia
Pipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 Mega Masturbator Každý muž sníval o tom mať sex s takou sexy ženskú, tak na čo čakáte? Stačí Pipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 vytiahnuť z krabice, nalubrikovat pribaleným gélom a poriadne to rozbehnúť.

Pevné telo, krásne krivky, úzky pás, mega veľké prsia - Pipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 vám splní všetky mužské sny. Mäkká vagína pojme celý váš penis a pošle ho priamo do neba. Jednosmerná vstupenka do raja. Pevný zadoček s reálnym spracovaním análu, stačí vytiahnuť vaše náradie z vagíny a presedlať o kúsok nižšie. Obrovský prsia veľkosti 36DD s pevnými bradavkami. Na čo ešte čakať, Pipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 vám zvládne urobiť luxusné titty-fuck!

Hrátky s pevnými prsiami, dotýkať sa super úzkeho pásu, zasunúť kam sa vám zapáči - NIKDY nepovie nie! Pipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 si nebude sťažovať na bolesť hlavy alebo na svoje dni. Všetko si nechá páčiť, a dopraje vám to najlepšie. Vo dne, v noci pripravená si s vami užívať.

Nechá vás vyvrcholiť kam sa vám zachce, bez rečí, s radosťou. Stačí Pipedream Extreme FUCK ME SILLY 2 len poriadne očistiť čističom na erotické pomôcky. Ani veľa miesta nezaberie, šupnete ju pod posteľ alebo do skrine. Nebude odvrávať, žiadne blbé poznámky, bez starosti, že by mohla otehotnieť, lepšie ako skutočná ženská. Je to neobmedzený prístup k sexu za ľubovoľné dennej doby, na akomkoľvek mieste, všetko pripravené pre váš penis a potešenie!

Špecifikácia produktu:
- hmotnosť: 5.4 kg
- rozmery: 52 x 29 x 15 cm
- materiál Fanta Flesh perfektne napodobňujúci ľudskú kožu

Obsah balenia:
- masturbátor FUCK ME SILLY 2
- DVD
- lubrikačný gél
- čistiaci prostriedok

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma