Tenga Flip Zero 0 Black Strong Edition - Vagíny, masturbátory

Tenga Flip Zero 0 Black Strong Edition
Tenga Flip Zero 0 Black Strong EditionTenga Flip Zero 0 Black Strong EditionTenga Flip Zero 0 Black Strong EditionTenga Flip Zero 0 Black Strong Edition
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 12% 12,04 €
Původní cena: 99,99
Naša cena:
87,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
126766
● SKLADOM


Farba čierna
Materiál ABS, TPE
Dĺžka 16 cm (celková 17,8 cm)
Priemer 5 cm (až 7,1 cm)
Stimulácia unikátny textúra, otvárateľný V-systém pre intenzívny prvý vsunutie
Vibračné nie
Design otváranie do V, unikátny
Vlastnosti špeciálne, revolučný, intenzívny
Tenga Flip Zero 0 Black Strong Edition Upravená verzia populárneho pánskeho masturbátora Tenga FLIP ZERO v podobe silnejšej a užšej verzie Tenga FLIP ZERO Black Strong Edition. Nový, neopozeraný, nabitý najnovšími technológiami - exkluzívne novinka. Cez 10 rokov pekelného vývoja, všetko vyvinuté od 0 - od úplného začiatku - dalo vzniku upltimátní technológiu můžeského uspokojenie Male Pleasure Technology - FLIP ZERO.

Božská textúra.
Japonská Tenga vzala technológiu FLIP na úplne novú úroveň. Použila len tie najpokročilejšie materiály, ktoré sú v sekcii erotických pomôcok k dispozícii. Mäkký gél tvoriaci vnútornú štruktúru masturbátoru je vybavený niekoľkými komorovú štruktúrou. S hlbším prenikaním sa mení sila a spôsob stimulácie. Na svojej špičke ťa čaká dokonalé zakončenie - vrstvený orb s ultimátnej úrovňou stimulácie.

FLIP-OPEN system.
Otvárateľný do tvaru V - tak ako kedysi telefóny. Svojim revolučným systémom priviedla Tenga revolúciu v pánskej masturbácii. Jednoduchšie údržba erotické pomôcky a pri tom mocnejší stimulácie. Rozbaľovací systém pomáha pri schnutí hračky. Necháva prúdiť vzduch a udržiava hračku v perfektnom suchu. Systém pomáha pri aplikácii lubrikačného gélu. Nechá ťa naniesť gél všade skrz celú hračku v dostatočnom množstve. Nikdy ti nepokazí zábavu nedostatočnou lubrikáciou. V neposlednom rade tí rozbaľovací systém dopraje úplne inakšie mieru stimulácie. Otvor sa výrazne zúži pronikací otvor. Maximálny pocit z penetrácie, ktorý nezažiješ ani s najužší pannou! Lepšie ako najlepšie blowjob na svete.

Zažátky od 0.
Tenga FLIP ZERO dedí svoj tvar od číslica 0. Symbolizuje to snahu značky Tenga vyvinúť unikátne masturbátor od 0 - od samotného začiatku. Masturbátor prichádza vnútri elegantný priehľadné guľaté krabičky. Diskrétne krabička slúži na skladovanie alebo ako luxusné dizajnový prvok.

Neváhaj dlhšie a spoznaj skutočnú revolúciu v pánskej masturbácii. Je na čase sa odviazať a dopriať si mocný orgazmus ako nikdy pred tým - len s Tenga FLIP ZERO.

Obsah balenia:
- japonský masturbátor Tenga Flip Zero Black Strong Edition
- elegantný průheldná krabička
- 2x vzorka lubrikačného gélu HOLE LOTION [REAL] 10ml
- manuál

Parametre revolučného masturbátora Tenga Flip Zero Black Strong Edition:
- rozmery - 70x80x180mm / (D) x (W) x (H)
- váha - 460g (celková cca 0,75 kg)
- znovu použiteľné
- intenzívna stimulácia
- lepšie ako svetový blowjob
- najmodernejšie technológie
- elegantný dizajn
- jednosmerný ventil pre únik vzduchu - sací efekt
- zbrusu nová úroveň v masturbácii

Zloženie lubrikačného gélu HOLE LOTION [REAL]:
Water, Glycerín, Sodium Polyacrylate, Etanol, Hydroxyetyl &#8203,,&#8203,,Cellulose, Phenoxyethanol, Metylparabén, Disodium EDTA, Polysorbate 80, Sorbitan Cocoate, Fragrance

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma