Vákuové pumpy na prsia, klitoris, bradavky

Nachádzate sa v sekcii » sexshop » Vákuové pumpy » Pumpy pre ženy
Vákuové pumpy pre dámy sú výborným pomocníkom pre dosiahnutie intenzívnejších pocitov pri milovaní a dokonca aj viacnásobných orgazmov. Vákuovú pumpu jednoducho priložíte na prirodzení alebo na bradavky a pomocou balónika odsajete vzduch. Tým dôjde k prekrveniu požadovaných partií a zvýšenie ich citlivosti, takže zážitky a pocity pri následnom milovaní sú oveľa intenzívnejšie a Vy sa dostanete do extázy. Niektoré vákuové pumpy sú navyše vybavené vibrátorom pre ešte väčšie potešenie. Pomocou vákuovej pumpy dokonca môžete zväčšiť objem svojich pŕs, veľkosť bradaviek i genitálií, ktoré navyše budú oveľa citlivejšia na vonkajšie podnety.

Dnešná akčná ponuka

  • Ultraviolett Nipple Sucker 26,95 € 39,99 € Ultraviolett Nipple Sucker Speciální vibrační přísavky na bradavky! Jednoduše umístěte na bradavky, pomocí balonku vytvoříte vakuum - vaše bradavky se tak okamžitě zvětší a z
  • Nipple Pump 10 Piece Set 11,95 € 16,99 € Nipple Pump 10 Piece Set Sada vakuových pumpiček se škrtícími kroužky pro Vaše bradavky. Pomocí odsávání vzduchu pumpičkou se do bradavky nahrne více krve což způsobí dočasné
  • Vagina Sucker 26,95 € 32,99 € Vagina Sucker Vakuová pumpa na vaši lasturku. Stačí jen jednoduše přiložit průhledný plastový zvon na vaše přirození, pomocí balónku odsát vzduch a uvidíte, jak
Strana 1 z 2 1 | 2
Produktov na stránku:
Bad Kitty Vibrating Nipple Cups

Bad Kitty Vibrating Nipple Cups

23,95 €
36,99 €


SKLADOM

Vibračná pumpa na ňadra značky Bad Kitty. Vibračné nadstavce je možné odobrať. Po odsatí vzduchu a odobratie pumpy zostanú košíky prisaté. Pumpa je jednoducho ovládateľná pomocou 2 prstov.

Double Double Silicone Nipple & Clit Teasers

Double Double Silicone Nipple & Clit Teasers

29,95 €
33,99 €


SKLADOM

Špeciálne vibračné prísavky na bradavky, alebo na klitoris! Jednoducho umiestnite na bradavky. Zapnite k tomu ešte vibrácie a vychutnajte si úžasný pocit chtivých pier, ktoré vás dostanú do extázy!

Black Velvets Nipple Suckers

Black Velvets Nipple Suckers

9,95 €
10,99 €


SKLADOM

Nipple Suckers pre pevné bradavky! Dve čierne prísavky s kovovým krúžkom nasávajú bradavky a tým spôsobujú ich vyššiu citlivosť. Tieto vákuové pumpy sú pre ženy, ktoré dráždenie bradaviek veľa vzrušuje. Ďalšie funkcie je, že mäkkšie povadlejší bradavky sa po použití vákuovej pumpy postaví a spevní.

Max Twist Nipplesucker

Max Twist Nipplesucker

17,95 €
19,99 €


SKLADOM

Dve individuálne nastaviteľné prísavky, slúžiaci k erekcii vašich bradaviek. Iste oceníte ich jednoduché použitie. Pomocou odsávania vzduchu pumpičkou sa do bradavky nahrnie viac krvi čo spôsobí dočasné niekoľko násobné zväčšenie objemu. Celá oblasť okolo bradaviek je potom oveľa citlivejšia!

Hard Nipple Sucker

Hard Nipple Sucker

6,95 €
7,49 €


SKLADOM

Výborná pomôcka pre všetky ženy, ktoré chcú vyzerať vyzývavo a sexi, najmä pri nosení tričká bez podprsenky. Pomocou tejto pumpičky pôsobením podtlaku výrazne zväčšíte a postavíte bradavky, pomocou ficačního hroužku potom zaistíte trvalé zväčšenie bradaviek. Balenie obsahuje 2 páry fixačných krúžkov o priemere 0,8 a 1 cm.

Seven Creations Vibrating Nipple Pumps pink

Seven Creations Vibrating Nipple Pumps pink

26,95 €
36,99 €


SKLADOM

Vibračné vákuové pumpičky možno použiť podľa potreby na bradavky alebo na klitoris. Sací zvonček každej z pumpičiek dokáže zázraky! Dokáže perfektne poláskať vaše bradavky aj klitoris! Pomocou odsatie vzduchu dôjde k zväčšeniu a tým aj k mnohonásobnému zväčšeniu citlivosti týchto partií, navyše je možné zapnúť vibrácie a to v siedmich rôznych vibračných režimoch, ktorých chvenie vás dovedie až na vrchol rozkoše! Naviac batérie zadarmo.

Black Treasure Pussy Sucker

Black Treasure Pussy Sucker

22,95 €
27,99 €


SKLADOM

Vákuová pumpa pre ženy The Black Treasure umožní získať väčší a plné pysky. Vákuová pumpa viac prekrví pysky aj klitoris a každý dotyk bude ešte viac vzrušujúci, vaše dráždenie bude mnohonásobne vyššie. Jednoducho pritlačte anatomicky vytvarovaný cylinder vákuovej pumpy na rozkrok okolo pyskov a odsávacím balónikom vytvorte podtlak, ktorý postupne do pyskov privedie viac krvi. Odsávať môžete tak dlho, kým budete chcieť pysky zväčšovať. Tvar i veľkosť je univerzálna a je vhodný pre väčšinu vagín. Vyskúšajte vákuovú pumpu na ženské prirodzenie, vzrušenie sa zvýši pre oboch, partner uvidí nový pohľad, vy budete pociťovať nové druhy slasti. Pumpa je vyrobená z plastu, hadička a nafukovací balónik je vyrobený zo silikónu. Pri použití odporúčame používať lubirkační gél.

Pussy Pump pink

Pussy Pump pink

22,95 €
32,99 €


SKLADOM

Vákuová pumpa na vašu lastúrku. Stačí len jednoducho priložiť priehľadný plastový zvon na vaše prirodzenie, pomocou balónika odsať vzduch a uvidíte, ako sa v priebehu niekoľkých sekúnd vaše pysky a klitoris zväčšia. Celá oblasť je prekrvená a tým potom oveľa citlivejšie a vy dosiahnete omnoho ľahšie orgazmu.

Pink Pussy Pump

Pink Pussy Pump

25,99 €


SKLADOM

Vákuová pumpa pre ženy Pump Pink od známej značky Doc Johnson. Odsatím vzduchu balónikom sa v oblasti vagíny nahromadí viac krvi, ktoré spôsobí dočasné zväčšenie objemu. Vďaka plynulej regulácii podtlaku poistným ventilom a odsávacím balónikom získate väčší pysky a prekrví sa klitoris. Tieto miesta sa potom stanú oveľa citlivejšie!. Jednoducho pritlačte anatomicky vytvarovaný cylinder a vytvorte balónikom podtlak, čo spôsobí prekrvenie celej oblasti. Jej veľkosť je univerzálna a vhodná pre väčšinu žien.

Vivian Schmitt Nipple Sucker savky

Vivian Schmitt Nipple Sucker savky

7,95 €
9,49 €


SKLADOM

Pumpičky Vivian Schmitt prísavky na bradavky, slúžiace k erekcii vašich bradaviek. Prísavky priložíte na bradavky a stláčaním guľových hlavičiek na vrchu prísaviek odsajete vzduch, čím sa vytvorí vákuum. Bradavky sa tak ihneď zväčšia a stvrdnú. Bradavky Vám budú v okamihu skvele štát. Celá oblasť okolo bradaviek je potom oveľa citlivejšia! Vyrobené z hladkého materiálu na báze PVC.

Vagina Cup - pumpa

Vagina Cup - pumpa

22,95 €
25,99 €


SKLADOM

Vákuová pumpa fialovo-ružovej farby Vagina Cup, ženám umožní získať väčší a plné pysky. Vákuová pumpa viac prekrví pysky aj klitoris a každý dotyk bude ešte viac vzrušujúci, vaše dráždenie bude mnohonásobne vyššie. Jednoducho pritlačte anatomicky vytvarovaný cylinder vákuovej pumpy na rozkrok okolo pyskov a odsávací pumpičkou vytvorte podtlak, ktorý postupne do pyskov privedie viac krvi. Odsávať môžete tak dlho, kým budete chcieť pysky zväčšovať. Tvar i veľkosť je univerzálna a je vhodný pre väčšinu vagín. Plynulá regulácia podtlaku s poistným ventilom a odsávací pumpičkou.

Klit Kiss pumpa na klitoris a bradavky

Klit Kiss pumpa na klitoris a bradavky

15,95 €
16,99 €


SKLADOM

Stimulačná vákuová pumpička pre ženy na klitoris a bradavky. Je vyrobená zo 100% silikónu, ktorý je ľahko umývateľný vodou. Vnútri je pumpa doplnená o rôzne stimulačné výstupky, ktoré budú váš klitoris aj bradavky príjemne dráždiť. Postupným odsávaním vzduchu sa stanú vaše bradavky aj klitoris citlivejší na akýkoľvek dotyk. Zažite vzrušujúcu zábavu s touto krásnou erotickou hračkou. V ružovom prevedení.

Bad Kitty Vagina Sucker

Bad Kitty Vagina Sucker

22,95 €
25,99 €


SKLADOM

Vakuová pumpa na vaši lasturku. Stačí jen jednoduše přiložit průhledný plastový zvon na vaše přirození, pomocí balónku odsát vzduch a uvidíte, jak se během několika vteřin vaše stydké pysky a klitoris zvětší. Celá oblast je pak mnohem citlivější!

Vagina Sucker vibrating červená

Vagina Sucker vibrating červená

26,99 €
29,99 €


SKLADOM

Pumpa na vagínu s vibrací způsobuje prokrvení a tím větší citlivost na Vaší mušličce a v jejím okolí. Jednoduše přiložte na vagínku, odsajte pomocí balónku vzduch, pak stačí jen pustit vibraci a octnete se v ráji. Budete zažívat orgasmy, o kterých se vám mohlo zdát. Vagína i po sundání pumpy bude na dotek citlivá, jelikož zůstává několik minut prokrvená, proto i další orgasmy při milování jsou velice pravděpodobné. Nezapomeňte promastit okraj pumpy olejíčkem pro lepší utěsnění a bezbolestné oddělání.

Crystal Clear Multi Sucker

Crystal Clear Multi Sucker

16,95 €
21,99 €


SKLADOM

Vakuová pumpička pro Váš klitoris či bradavky. Pomocí odsávání vzduchu pumpičkou se do klitorisu (bradavek) nahrne více krve což způsobí dočasné několika násobné zvětšení objemu. Celá oblast je pak mnohem citlivější!

Strana 1 z 2 1 | 2

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma