Chytré vajíčko Realov Irena Smart Egg fialové - Vibračné vajíčka, guličky

Chytré vajíčko Realov Irena Smart Egg fialové
Chytré vajíčko Realov Irena Smart Egg fialovéChytré vajíčko Realov Irena Smart Egg fialovéChytré vajíčko Realov Irena Smart Egg fialovéChytré vajíčko Realov Irena Smart Egg fialové
Hodnotenie: (3x) 3,33
Ušetríte: 14% 9,04 €
Původní cena: 63,99
Naša cena:
54,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
301002
● SKLADOM


Farba fialová
Materiál silikón
Dĺžka 7,5 cm (16 cm celková)
Priemer 3,3 cm
Ovládanie mobilný telefón alebo na vajíčku
Podpora Bluetooth áno (4.0)
Kompatibilné s Apple a Android
Režimy Hudba, Pohyb, vlastná, a ďalšie
Vibračné áno
Vibrácií 10 + vlastné
Vodotesný áno
Nabíjací áno
Doba používania až 4 hodiny
Doba nabíjania cca 80 minút
Chytré vajíčko Realov Irena Smart Egg fialové Prišiel čas ukázať ženám budúcnosť ich orgazmov. Nové technológie, nové pokušenie - odpoveďou na perfektné uspokojenie je chytré vibračné vajíčko Realov Irena.

Guľaté telo z príjemne hebkého silikónu si budete môcť užívať vo deň v noci, v pohodlí domova i na verejnosti. Je pripravené na všetko a dovedie vás k orgazmu v tej najzábavnejšie forme!

Nikdy vás nečakaná dávka vibrácií neomrzí. Silné vibrácie pocítite v sebe opravdsu hlboko. Ponúkaných 10 prednastavených režimov (presetov) si užijete do sýtosti. Pre tých, čo si chcú ešte viac vyhrať, ponúka Realov Irena možnosť vytvorenia vlastných režimov skrz mobilnú aplikáciu!

Prepojenie vajíčka a mobilného telefónu je jednou z popredných funkcií tohto vajíčka. Skrz rozhrania Bluetooth 4.0 pripojíte chytré telefóny Apple a Android! Vlastné režimy si prstom nakreslíte na displeji telefónu. Možnosti týmto však nekončí! Rôzne vibračné režimy možno vytvárať klikaním, posúvaním ukazovatele, zvukom, pohybom.

Aplikácia určená k vášmu nekončiacemu potešenie vám dovolí sa prepojiť so svojou milovanou dušou a užívať si spolu. Zverte jej svoj niekoľkonásobný orgazmus a spoznajte kúzlo pravého silného orgazmu. Jednou z funkcií, ktorú si spolu užijete je video sexchat a možnosť ovládania spárovaného zariadenia z druhej strany zemegule!


S erotickými hračkami so silikónovým povrchom doporučujeme používať výhradne lubrikačných gélov na vodnej báze. Používanie silikónových lubrikačných gélov spolu s hračkou by mohlo erotickú pomôcku poničiť.

Realov Irena je kompatibilný so zariadeniami Apple IPhone 4S a novšie. Mobilnú aplikáciu pre Android nájdete v Obchode Play pod názvom REALOV.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma