Fun Toys GVibe 2 Royal Noir - Klasické vibrátory

Fun Toys GVibe 2 Royal Noir
Fun Toys GVibe 2 Royal NoirFun Toys GVibe 2 Royal NoirFun Toys GVibe 2 Royal NoirFun Toys GVibe 2 Royal Noir
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 17% 20,04 €
Původní cena: 119,99
Naša cena:
99,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
125711
● SKLADOM


Farba čierna
Materiál silikón
Dĺžka 18 cm
Priemer 3,5 cm
Doba používania až 4 hodiny
Batérie interný akumulátor
Nabíjací áno
Vibrácie 6 vibračných režimov, 10 intenzít
Počet motorčekov 3
Vodotesný áno
Stimulácia bod G, bradavky, klitoris, vagína, prostata, semenníky, penis
Vlastnosti tichý, multifunkčný
Fun Toys GVibe 2 Royal Noir Nová vylepšená verzia svojho predchodcu - vibrátor Fun Toys GVibe 2 - prichádza s radom nových funkcií. Anatomický masážny vibrátor číslo jedna na celom svete.

Už druhá generácia masážnych vibrátora od Fun Toys prišla na trh s radom vylepšení. Vibrátor GVibe 2 sa pýši o 100% vyšším výkonom oproti svojmu predchodcovi.

O to sa starajú celkom 3 silné motorky s 6 rôznymi vibračnými režimami v 10 intenzitách. 2 z týchto motorčekov sa nachádza v koncoch vibrátora GVibe 2, kde pôsobí s najvyššou efektivitou. Vibrácie týchto koncov pôsobia priamo na mieste určenia a vy si tak budete môcť dopriať maximálny možný zážitok.

Posledný zo sady 3 motorčekov nájdete v centre vibrátora GVibe 2. Z jeho stredu rozvádza ďalšiu dávku vibrácií do celého tela vibrátoru. Či už použijete ktorúkoľvek časť, vždy si doprajete len to najlepšie.

Hoci vibrátora Fun Toys GVibe 2 ponúka takú dávku vibrácií, k jeho plnému nabitie nie je potreba dlhší čas ako pred tým! Na jedno plné nabitie s vami udrží krok po dlhú dobu 4 hodín. Za túto dobu si užijete veľa krásnych orgazmov.

Využitie vibrátora Fun Toys GVibe 2 je však strašné veľa. Uplatnenie si nájde u mužov, žien i všetkých párov. Nájde si svoje miesto pri stimulácii semenníkov, prostaty, vagíny, G-bodu a všetkých možných iných miest. Rozdvojená hlava zvládne stimulovať 2 rôzne miesta naraz. Možnosti, ktoré vibrátor ponúka, sú obmedzené iba len a len vašej predstavivosťou.

Nádherný dizajn vibrátora Fun Factory GVibe 2 má využitie aj ako medicínska pomôcka. Pomôže pri problémoch s prostatou, zároveň vás dovedie na pokraj vyvrcholenie.

Hladké silikónové telo je potiahnuté prémiovým lekárskym silikónom najvyššej kvality. Flexibilné, zároveň 100% vodotesný. Teraz už nie je problém si užívať zábavu aj vo vode. Sprcha či vaňa bude ešte zábavnejšie ako kedykoľvek predtým.

Jednoduché intuitívne ovládanie sa nachádza hneď pri úchopu vibrátora. Jednoduchá manipulácia a protišmykový povrch si nájde veľkú obľubu.

Pre čistenie je vhodné používať kvalitných čističov pre erotické pomôcky. Širokú škálu môžete nájsť v kategórii čističov v našej ponuke.

Aby nedošlo k poškodeniu silikónového tela vibrátora Fun Toys GVibe 2, odporúčame používať výhradne lubrikačné gély na vodnej báze.

Čo vám Fun Toys GVibe 2 ponúkne?
- 10 stupňov intenzity
- 6 pulzačných programov
- tichý chod
- vodotesné telo
- silné intenzívne vibrácie
- intuitívne ovládanie
- jemné príjemné telo

Obsah balenia Fun Toys GVibe 2:
- krásny vibrátor Fun Toys GVibe 2 Royal Noir
- nabíjací USB kábel
- manuál
- úschovný sáčok

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma