Nomi Tang Infiniti - Klasické vibrátory

Nomi Tang Infiniti
Nomi Tang InfinitiNomi Tang InfinitiNomi Tang InfinitiNomi Tang Infiniti
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 13% 10,04 €
Původní cena: 79,99
Naša cena:
69,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
124937
● SKLADOM


Farba fialová
Materiál lekársky silikón
Vibrácie 5 vibračných módov
Počet motorčekov 2
Doba nabíjania cca 2,5 hodiny
Doba používania až 1,5 hodiny
Vodotesný áno (do 1 metra)
Batérie vstavaná batéria
Nabíjací áno
Vlastnosti ergonomický dizajn, silné vibrácie, ultra tichý, jemný povrch
Nomi Tang Infiniti Objavte luxusné potešenie v podobe moderného nevšedného vibrátora Nomi Tang Infiniti. Luxusná značka Nomi Tang si pre váš pripravila krásny kúsok z ich radu erotických pomôcok. Vibrátor zaujme nevšedným dizajnom.

Ergonomický tvar vibrátora Nomi Tang Infiniti bol navrhnutý pre maximálne využitie potenciálu toho krásavca. Tvar skvele padne do ruky a vďaka použitému materiálu nekĺže. Rozšírená hlava dráždi G-bod skrz silný motorček. Kratšie stimulačný bod na tele vibrátora má tiež vlastnú motoriek, ktorým stimuluje klitoris ženy.

Ako materiál bol použitý 100% lekársky silikón. Ten je potiahnutý po celom tele vibrátora Nomi Tang Infiniti. Na dotyk je veľmi jemný a príjemný. Pri zavádzaní vibrátora si budete pripadať ako v samotnom nebi.

Ako prvotriedny erotická pomôcka firmy Nomi Tang ponúka vibrátor Infiniti svoje služby aj pri hrách vo vode. Vibrátor možno ponoriť do vody až do hĺbky 1 meter. Na používanie vo vani alebo sprche úplný ideál!

Hoci je Nomi Tang Infiniti nabitý toľkými funkciami a silnými motormi, tak si stále zachováva tichý chod. Vašu dávku potešenie vám dopraje do najmenšieho detailu a napriek tomu ho nebudete počuť. To sa však nebude môcť povedať o vašom milostnom stonanie, ktoré počujú až na druhej strane ulice.

Vstavaná nabíjacia batéria vám vydrží slúžiť až 1,5 hodiny. Keď mu dôjde šťava, tak ho stačí nabiť pomocou dodávaného USB kábla. Za 2,5 hodiny by mal byť do plna nabitý a pripravený na ďalšiu dávku vašich orgazmov.

Čistenie ide vďaka použitému silikónu ako jedna báseň. Nomi Tang Infiniti sa jednoducho udržiava. Pre úplnú dokonalosť odporúčame používať značkové čističe na erotické pomôcky z našej ponuky.

Výber vhodného lubrikačného gélu nájdete tiež v našej ponuke. Aby nedošlo k poškodeniu silikónového povrchu, tak odporúčame používanie lubrikačných gélov na vodnej báze.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma