Vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave - Klasické vibrátory

Vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave
Vibrátor Fun Function Bunny Funny WaveVibrátor Fun Function Bunny Funny WaveVibrátor Fun Function Bunny Funny Wave
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 10% 8,04 €
Původní cena: 79,99
Naša cena:
71,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
218168
● SKLADOM


Farba fialová
Materiál silikón, ABS
Stimulácia klitorisu áno
Nabíjací áno
Režimov vibrácií 7
Režimov stimuláciou 7
Režimov otáčania 7
Flexibilné áno
Vodeodolný áno
Priemer 3,5 cm
Dĺžka 24 cm
Vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave Revolučný vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave mieri k vám! Kreatívne, nový, zábavný.

Pripojte sa k novej vlne revolučného riešenie stimulácie klitorisu. Pocíťte, čo to znamená zažiť naozaj dobrý orálny sex! Ten vám dokáže dopriať iba vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave.

Orálna koliesko s mnohými režimami vás nenechá v kľude. 7 rôznych režimov uspokojenie, aké ste do teraz nepoznali. Flexibilné koliesko si prispôsobte do vysnívaných pozíciou, skúšajte, experimentujte a nájdite svoje dokonalé nastavenie.

Pod silou vibrácií vibrátora Fun Function Bunny Funny Wave sa budete rozplývať. Zábavné vibrácie sa pýši 7 silnými hlbokými režimy. Vibračný motorček sa nachádza priamo na samotnej špičke vibrátora. Pocítite tak naozajstnú silu hlboko v sebe.

Vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave nie je ale len tak nejaký vibrátor. Váš G-bod sa už chveje nedočkavosťou. Vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave vám ukáže takú hru, akú ste si ani v tých najdivokejších snoch nedokázali predstaviť. Bude vo vás krúžiť na 7 rôznych spôsobov a váš G-bod zažije neopísateľné potešenie. Spojte si ho s božskou stimuláciou klitorisu a váš vysnívaný partner do postele je razom na svete. Už nebudete chcieť nič iné!

Vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave je krásavec z rodiny Fun Function. Super jemný a hebký silikón s prémiovým povrchom je priamo robený pre dosiahnutie úplného uspokojenia žien. Spoznáte pravý orgazmus na vlastnej koži.

Aj z nudné cesty do vlakom sa môže v priebehu niekoľkých sekúnd stáť zábava do zbláznenie. Vibrátor Fun Function Bunny Funny Wave je nabíjacia maznáčik na cesty ako stvorený. V prípade nutnosti ho stačí na niekoľko minút dať na nabíjačku a môže sa veselo pokračovať!

Voda je zábavná a môže byť ešte zábavnejšie! Uspokojiť sa vo vani, v sprche, bazéne. Predstavivosti sa medze nekladú! Váš nový miláčik vibrátor Fun Function Bunny Funny Up and Down si môžete vziať so sebou do vody, lebo je VODOTESNÝ!

Staňte sa strojcom vlastného uspokojenia s prémiovým vibrátorom Fun Function Bunny Funny Wave... Ako neposlušná sa cítite dnes?

V našej ponuke nájdete aj ďalšie zábavné vibrátory od Fun Function. Pozrite sa na Fun Function Bunny Funny Up and Down alebo na Fun Function Bunny Funny Vibration A nejde si svojho vysnívaného zajačika!

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma