Pretty Love Quintion - Párové vibrátory

Pretty Love Quintion
Pretty Love QuintionPretty Love QuintionPretty Love QuintionPretty Love Quintion
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 15% 8,04 €
Původní cena: 51,99
Naša cena:
43,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
201161
● SKLADOM


Farba purpurová
Materiál silikón
Dĺžka 10,4 cm (vystretý až 20 cm)
Priemer 2,3 cm
Vibračné áno (12 unikátnych režimov)
Napájanie vstavaná batéria (nabíjanie USB kábel)
Vodotesný áno
Flexibilné áno (nastavovacie kĺb)
Vlastnosti príjemný na dotyk, silné vibrácie, multifunkčný
Pretty Love Quintion Nezbedný pomocník do každej situácie - Pretty Love Quintion. 12 unikátnych vibračných režimov, vodotesné telo potiahnuté príjemným silikónom, je to milovník nabitý len tým najlepším.

Zamatovo jemný silikón je potiahnutý po celom tele vibrátora. Na dotyk príjemný. Pri každom použití budete stonať radosťou.

So svojimi 12 vibračnými režimami vás pošle priamo do nebies. Jednoduché ovládanie na spodnej strane vibrátora je intuitívne a vždy po ruke. Silné vibrácie v sebe budete cítiť naozaj hlboko. V tele má dva vibračné motorčeky. Jeden v špičke, ktorý stimuluje bod G a druhý pri ovládaní, slúžiace na stimuláciu klitorisu.

Tento unikát nie je len tak hocijaký vibrátor. Pretty Love Quintion má vo svojej strednej časti kĺb, ktorý si môžete nastaviť podľa svojej aktuálnej chute. V narovnanom stave má ohromných 20 cm na dĺžku. Dosiahne do všetkých vašich vysnívaných miest, poteší klitoris a G-bod zároveň!

Vodotesné telo je funkciou, ktorá vždy príde vhod. Chuť zahnať smäd po uspokojení zrovna treba vo vani neznie ako zlý nápad. Vodotesné telo vibrátora Pretty Love Quintion je plne ponoriteľné. V kúpeľni teraz budete tráviť ešte viac zábavných chvíľ!

Ďalšou výhodou je nabíjacia batéria priamo vo vnitru vibrátora. Nabíjanie sa vykonáva pomocou dodávaného USB kábla, ktorý je súčasťou balenia. Pripojenie je jednoduché, bez akýchkoľvek ťažkostí. Behom chvíle je plne nabitý a pripravený s vami vystrájať.


Pri používaní Pretty Love Quintion odporúčame využívať výhradne lubrikačné gély na vodnej báze. Pre čistenie aplikujte kvalitných prostriedkov na čistenie a údržbu.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma