Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator - Párové vibrátory

Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator
Sweet Smile We-Vibe Edition Couples VibratorSweet Smile We-Vibe Edition Couples VibratorSweet Smile We-Vibe Edition Couples VibratorSweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 20% 16,04 €
Původní cena: 79,99
Naša cena:
63,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
590053
● SKLADOM


Farba červená
Materiál silikón
Dĺžka 7,6 cm
Výška 4,8 cm
Priemer 3,2 cm
Vibračné áno
Režimov vibrácií 7
Doba používania 60 minút
Doba nabíjania 90 minút
Vodotesný áno
Napájanie vstavaná batéria
Nabíjací áno (dodávaný USB kábel)
Vlastnosti dvojitá stimulácia, šetrný k telu, jednoduché čistenie
Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator Párové milovanie - krásny zážitok plný vášne a spoločného uspokojenia. Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator v červenom kabátiku je presne to, čo robí spoločný sex tým najlepším na zemi.

Vibrátor Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator nemusíte nutne využívať iba v páre. Žena si bohato vystačí sama a uspokojí ju do posledného bodu.

Dvojitá stimulácia párového vibrátora poteší ženu aj pána. V každom z dvoch ramien sa nachádza vibračný motorček. Jedna strana sa priloží ku klitorisu a silnou dávkou vibrácií ho dráždi do úplného vyvrcholenia ženy. Druhé rameno sa zavádza do vagíny, kde stimuluje bod G. Toto rameno však slúži aj pre stimuláciu pánov. Pri každom zasunie pocíti hlboké vibrácie prechádzajúce od žaluďa až ku koreňu penisu.

Silikónové telo vibrátora Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator je zo zamatovo jemného silikónu. Príjemný dotyk pocítite spolu s vibráciami vnútri seba.

V kúpeľni sa nájde nudný moment. Ten sa stane minulosťou. Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator prišiel s plne vodotesným telom. Vziať si vibrátor so sebou do vane či sprchy nie je problém a orgazmu dosiahnete pri príjemnom dotyku vody.

Nabíjanie netrvá dlho. Pomocou dodávaného USB kábla bude vibrátor nabitý do plna počas 90 minút. Pri batérii nabité na maximum s ním prežijete až 60 minút plných orgazmov a vzrušenia.

So silikónovým párovým vibrátorom Sweet Smile We-Vibe Edition Couples Vibrator doporučujeme používať výhradne lubrikačné gély na vodnej báze.

Erotickú pomôcku po každom použití riadne očistite pomocou kvalitných prostriedkov na erotické pomôcky.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma