LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo 9 - Realistické vibrátory

LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo 9
LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo 9LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo 9LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo 9LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo 9
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 14% 4,04 €
Původní cena: 27,99
Naša cena:
23,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
203015
● SKLADOM


Farba telová
Materiál TPE
Dĺžka 24 cm
Priemer 3,8 cm
Vibračných režimov 10
Vodotesný áno
Napájanie 2x AAA batérie
LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo 9 Priateľ všetkých žien - realistický vibrátor LoveToy. Svojim veľkým telom a 10 režimami vibrácií tešenie každú ženu. Úplne vodotesný vibrátor pre vodné hrátky.

Pozor, pozor, nová rada realistických vibrátorov LoveToy je tu!

Detailne spracované telo vibrátora LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo vás poteší svojou precíznosťou. Realisticky spracované žilkovanie potešia nejednu ženu.

Príjemný materiál v telovej farbe je na dotyk jemný. Bez ftalátov a latexu.

Realistický vibrátor LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo svojím veľkým telom rozochveje telo každej ženy, a to doslova! Preženie vás svojimi hlbokými vibráciami. Vyberať si môžete z celkom 10 rýchlostí a druhov vibrácií!

Vibrátor LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo ponúkne aj niečo extra pre milovníkov vody. Vibrátor je úplne vodotesný! Vodné hrátky, o ktorých ste vždy tak snívali, už nebudú len sny, ale budete si ich môcť zažiť na vlastnej koži. Vezmite si vibrátor LoveToy REAL SOFTEE Vibrating Dildo so sebou do vane a nechajte sa potešiť maximálnou dávkou rozkoše.

Napájanie vibrátora zabezpečuje sada 2x AAA batérií. V prípade núdze stačí batérie vymeniť a môže sa v zábave pokračovať ďalej!

Batérie nie sú súčasťou balenia.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma