Vibrátor na klitoris Pretty Love Edward ružová - Vibrátory na klitoris

Vibrátor na klitoris Pretty Love Edward ružová
Vibrátor na klitoris Pretty Love Edward ružováVibrátor na klitoris Pretty Love Edward ružováVibrátor na klitoris Pretty Love Edward ružováVibrátor na klitoris Pretty Love Edward ružová
Hodnotenie: (1x) 5
Ušetríte: 13% 2,04 €
Původní cena: 15,99
Naša cena:
13,95

Objednávací kód
Dodacia lehota:
201108
● SKLADOM


Farba svetlo ružová
Materiál silikón
Režimov vibrácií 10
Napájanie 1x AAA batérie
Vibrátor na klitoris Pretty Love Edward ružová Už dlhšie nečakajte s podráždite svoj milovaný klitoris. Vibrátor na klitoris Pretty Love Edward vám veľmi rád pomôže na honbe za svojím uspokojením.

Klitoriálnu stimulácia je skvelým spôsobom ako si užiť svoju chvíľku plnú hrátok. Uvoľnite sa a nechajte sa dráždiť vibrátorom na klitoris Pretty Love Edward.

Silný motorček vie, čo je pre vás dobré a tak vám ponúkne celkom 10 dokonalých režimov vibrácií. Meňte ich za chodu, experimentujte, užívajte si slasti z klitoriálnu stimulácie.

Silikónové telo vibrátora na klitoris Pretty Love Edward je jemné, hebké a dokonale padne do ruky. Samotný vibrátor pôsobí prémiovým dojmom. Dokonalý pre všetky slečny!

Malé kompaktné telo sa zmestí do akejkoľvek kabelky. Cestovanie vibrátora Pretty Love Edward tak nie je cudzie. Keďže pracuje na jednu AAA batériu, možno si užívať kdekoľvek na cestách! A keď dôjde šťava, stačí mať po ruke náhradnú batériu a hurá znovu do akcie.

Záruka: 24 mesiacov

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma