HI-TECH, perlové, luxusné vibrátory

Vyskúšajte Perlové luxusné vibrátory a nebudete už chcieť nič iné. Ako už sám názov vypovedá, jedná sa o luxusné, prepracované vibrátory s rotačnými perlami pre intenzívnejšiu stimuláciu vagíny zvnútra a rotačnú špičkou. Väčšina modelov je naviac vybavená ešte výstupkami pre dráždenie klitorisu. HI-TECH vibrátory sú jedinečné svojou schopnosťou simulovať niekoľko partií naraz a priviezť Vás tak na vrchol blaha.

Dnešná akčná ponuka

  • Vibrátor Danny Dolphin 39,95 € 44,99 € Vibrátor Danny Dolphin Moderní voděodolný vibrátor v modré barvě, vyrobený z jemného gelového materiálu se zahnutou špičkou na dráždění G - bodu a s dráždítkem klitorisu ve
  • Vibrátor The Hammer blue 66,95 € 73,99 € Vibrátor The Hammer blue Kvalitný silikónový vibrátor s výraznou hlavou. Vibrátor je vyrobený najnovšou technológiou a disponuje 3 rýchlostnými stupňami posunu hlavy simuluj
  • Vibrátor Vibe Therapy Pinnacle 54,95 € 62,99 € Vibrátor Vibe Therapy Pinnacle Elegantný a dizajnovo príťažlivý vibrátor Vibe Therapy PINNACLE s dráždičom klitorisu. Vodotesný vibrátor PINNACLE odstráni všetky vaše stresy vďaka
Strana 1 z 2 1 | 2
Produktov na stránku:
Baile Fascination Up & Down Multi-speed Vibe

Baile Fascination Up & Down Multi-speed Vibe

34,95 €
38,99 €


SKLADOM

Vibrátor, ktorý je vybavený kovovými perlami, výsuvnou hlavou, a motýľom pre dráždenie klitorisu. Dvanásť druhov vibrácií a štyri rýchlosti otáčania periel vám doprajú zážitok na ktorý nezabudnete. Ovládanie prebieha pomocou tlačidiel na rukoväti vibrátora. Tento malý-veľký zázrak vás dovedie až na samotný vrchol blaha.

Baile Multi-speed Vibe and Rotate, Metal Beads

Baile Multi-speed Vibe and Rotate, Metal Beads

31,95 €
36,99 €


SKLADOM

Vibrátor, ktorý je vybavený kovovými perlami, rotačnou hlavou a motýľom pre dráždenie klitorisu. Je vybavený ôsmimi druhmi vibrácií a ôsmimi rýchlosťami otáčania periel. Displej na rukoväti vibrátora, ukazuje danú voľbu vibrácie a rýchlosti. Tento malý-veľký zázrak vás dovedie až na samotný vrchol blaha.

Vibrátor Rabbit Dual Pleasure pink

Vibrátor Rabbit Dual Pleasure pink

39,95 €
45,99 €


SKLADOM

Rabbit Dual Pleasure pink je krásny a moderný Mutifunkčný vibrátor. Spustením sa kovové guličky roztočí pozdĺž svojej osi vo vibrátore a žaluď bude krúžiť jedným smerom. Rotáciu si môžete prepnúť druhým smerom. Tento vibrátor je jeden z mála vibrátorov, ktorý má hneď niekoľko druhov vibrácie, ktoré prepínate ďalším z tlačidiel na ovládaní priamo na vibrátore. Vibrátor má 3 motory, 3-úrovne a pulzujúce vibrácie dráždidla análu aj klitorisu v tvare zajačika.

Vibrátor Smile Fancy Pearl

Vibrátor Smile Fancy Pearl

42,95 €
45,99 €


SKLADOM

Vibrátor Smile Fancy Pearl Pink s dokonalým dizajnom v ružovej farbe. Tento vibrátor dokáže rotovať, vibrovať a zvládne aj malú erotickú masáž. Disponuje 7 vibračnými programami a jeho ovládanie je veľmi jednoduché. Stimulátor na klitoris v tvare motýlika zase dokáže veľmi intenzívne dráždiť klitoris. Vibrátor má navyše rotačnú špičku a guličky, ktoré sú tiež dôležitým dráždiacim prvkom. Povrch vibrátora je vyrobený z lekárskeho silikónu a na dotyk pôsobí jemne zamatovým pocitom. Je vyrobený z najkvalitnejších materiálov sa stopercentnými hypoalergénnymi vlastnosťami. Ovláda sa pomocou troch tlačidiel. Vibrátor ponúka 7 stupňov rôznych vibrácií - 2 plynulé vibrácie, 5 meniacich sa vibrácií. Odporúčame použitie lubrikačných gélov na vodnej báze.

Vibrátor The Hammer blue

Vibrátor The Hammer blue

66,95 €
73,99 €


SKLADOM

Kvalitný silikónový vibrátor s výraznou hlavou. Vibrátor je vyrobený najnovšou technológiou a disponuje 3 rýchlostnými stupňami posunu hlavy simulujúci prirážaní. Rýchlosti sa jednoducho ovládajú tlačidlami s indikáciou led diódami.

Vibrátor The Hammer pink

Vibrátor The Hammer pink

74,95 €
82,99 €


SKLADOM

Kvalitný silikónový vibrátor s výraznou ľahko zahnutou hlavou a stimulátorom klitorisu v tvare zajačika. Vibrátor je vyrobený najnovšou technológiou a disponuje niekoľkými stupňami vibrácií a pulzácií a navyše posunom hlavy simulujúcim prirážaní.

Vibrátor Smile Fancy Pink

Vibrátor Smile Fancy Pink

39,95 €
51,99 €


SKLADOM

Vibrátor Smile Fancy Pink má veľmi zaujímavý dizajn v ružovej farbe. Je vyrobený zo 100% silikónu, ktorý je veľmi hebký, jemný na dotyk a nechladí. Tento vibrátor dokáže rotovať, vibrovať a zvládne aj malú erotickú masáž. Disponuje 7 vibračnými programami a jeho ovládanie je veľmi jednoduché. Vibrátor Smile Fancy je krásne zvlnený so špeciálne zahnutou špičkou pre dráždenie bodu G. Nápaditý stimulátor v tvare motýlika zase dokáže veľmi intenzívne dráždiť klitoris. Navyše má tento šikovný erotický pomocník rotačnú špičku, ktorá je tiež dôležitým dráždiacim prvkom. Vibrátor je celkovo dlhý 24 cm, funkčná časť pre zavádzanie je dlhá 19 cm a priemer má 3,5 cm. Tento nápaditý dizajn a originálny tvar bol vyvinutý s ohľadom na dosiahnutie vašej maximálnej rozkoše! Vibrátor je vybavený kvalitnou predprogramovanou elektronikou. Má trojtlačidlovej ovládanie a vďaka kvalitnému použitému materiálu je hypoalergénny. Pre jednoduché zavedenie odporúčame používať lubrikanty na vodnej báze.

Vibrátor Vibe Therapy Pinnacle

Vibrátor Vibe Therapy Pinnacle

54,95 €
62,99 €


SKLADOM

Elegantný a dizajnovo príťažlivý vibrátor Vibe Therapy PINNACLE s dráždičom klitorisu. Vodotesný vibrátor PINNACLE odstráni všetky vaše stresy vďaka jeho terapeutickým vibráciám a rotáciám, ktoré sú určené na zvýšenie intenzity rozkoše, ktorú môžete regulovať ako sa vám len zapáči. Jednoduché ovládanie tromi tlačidlami z ktorých prvá je pre zapnutie a vypnutie, druhé pre voľbu medzi tromi stupňami intenzity vibrácií a štyrmi vibračnými programy, ktoré znižujú vibračné rezistenciu a udržujú tak stimulujúcejšie schopnosť vibrácií pri dlhšom používaní a tretím tlačidlom volíte intenzitu vibrácií (3 stupne). Pohon na 3xAAA batérie. PINNACLE je vyrobený zo 100% lekárskeho silikónu, ktorý je hypoalergénny a ergonomicky je navrhnutý tak, aby dokonale sedel v ruke tak, aby ste sa mohli sústrediť len a len na slasť, ktorú Vám bude poskytovať.

Layla - Fiordaliso Vibrator

Layla - Fiordaliso Vibrator

39,95 €
44,99 €


SKLADOM

Multifunkčný vibrátor s dráždiacim stimulátorom, kovovými perlami pre väčšie dráždenie vo vnútri vagíny a rotačnou hlavou. Vibrátor je zo 100% zdravotného silikónu. Vibrátor má 7 funkcií, každú z funkcií, je možné ovládať samostatne, je plne vodeodolný.

Vibrátor Twinturbo rabbit

Vibrátor Twinturbo rabbit

59,95 €
66,99 €


SKLADOM

Twinturbo rabbit má ovládací část s tlačítky se třemi stupni vibrace a rotace. Je vodotěsný a jeho zvláštností je, že střední část s kuličkami rotuje dvěma směry současně. Vrchní kovové kuličky se točí doprava a spodní doleva. Další funkcí je točivý pohyb gelové hlavy vibrátoru, která opisuje nepravidelný kruh. Nezávisle ovládaný mini penis se 3 stupni výkonu umístěný u kořene hlavního těla vibrátoru má vibrující růžky k intenzivnímu dráždění klitorisu. Je vyroben z měkkého gelového materiálu (TPE) a růžového plastu (ABS).

Vibrátor Dark Lover

Vibrátor Dark Lover

34,95 €
36,99 €


SKLADOM

Vibrátor Dark Lover s výrazným žikováním má tři dráždící zóny - rotující špička je velice oblíbená pro svou několikanásobnou dráždící zónou - zajistí jemné krouživé výkyvy kolem své osy o cca 0,5 cm, při rotaci se v horní části převalují plastové perličky v 5 řadách, které také masírují. Třetím dráždícím prvkem jsou vibrace ve střední části vibrátoru. Vibrátor je vyroben ze ztuženéh silikonového gelu. Samostatná regulace vibrací a rotací - 3 stupně vibrací a 3 stupně rotací. Vibrace a rotace jsou samostatně ovladatelné pomocí ovladače ve spodní části vibrátoru. Zvolit si můžete mezi rotací na pravou stranou, nebo na levou stranu.

Vibrator Eclipse Omega Vibe

Vibrator Eclipse Omega Vibe

39,95 €
47,99 €


SKLADOM

Vibrátor který má v sobě snad ďábla. Rozměrově se nějak neliší od ostatních svého druhu, ale jeho multi funkce jsou zajímavé. Můžete volit samostatně vibraci pro dráždění klitorisu, které má navíc ještě 7 různých pulsů vibrace. Můžete si vybrat, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Také samostatné spouštění samotného vibrátoru má 6 volitelných rychlostí, či síly vibrace. Kovové kuličky, které rotují uvnitř vibrátoru zajistí intenzivnější masáž a zároveň i dráždění uvnitř vagínky. Napájení je na čtyři tužkové baterie, které nejsou součástí balení.

Vibrátor G-Spot Rabbit

Vibrátor G-Spot Rabbit

42,95 €
47,99 €


SKLADOM

Vibrátor luxusního vzhledu, který je víceúčelový a je schopen uspokojit i náročnější milenky. Díky úmyslnému zahnutí úplného konce vibrátoru, dráždí dnes už tak známí G-bod a ještě na víc má na tomto zahnutí výstupky pro intenzivnější dráždění. Dalším plusem je výčnělek ve tvaru zajíčka, co dráždí klitoris a vibrace, které si můžete nastavit až do tří rychlostí vibrace umožňuje možnost regulovat si jeho sílu. Stejně tak i tři stupně rychlosti rotace dráždění G-bodu a navíc ještě tlačítko pro změnu směru rotace. Barva vibrátoru je transparentní se stříbrnými třpytkami.

Vibrátor Danny Dolphin

Vibrátor Danny Dolphin

39,95 €
44,99 €


SKLADOM

Moderní voděodolný vibrátor v modré barvě, vyrobený z jemného gelového materiálu se zahnutou špičkou na dráždění G-bodu a s dráždítkem klitorisu ve tvaru delfínka. Hlavička vibrátoru je poseta drobnými výčnělky a navíc je opatřený perličkami, které budou perfektně dráždit vagínku. 7 stupňů vibrací.

Vibrátor Crazy Rabbit

Vibrátor Crazy Rabbit

39,95 €
59,99 €


SKLADOM

Exkluzivní vibrátor z jemného materiálu pro výrazné vaginální a klitoriální dráždění s dálkovým ovládáním a plynulou regulací vibrace a rotovaní korálek.

Strana 1 z 2 1 | 2

Novinky a akčné
ponuky na emailDoprava zdarma